ویروس کارآگاهان کمک به حفظ coronavirus همه گیر در بررسی

با توجه به زودتر مدل سازی برخی از 900 coronavirus بیماران باید در بیمارستان در اطراف این زمان است.

از جمعه وجود داشت که تنها 23 تایید شده یا مشکوک به COVID-19 بیماران در بیمارستان های محلی و سه که نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به بیمارستان داده های ارائه شده توسط دولت است.

هر ساکن محلی که تست مثبت برای این ویروس باعث یک خط جدید از تحقیقات برای تماس ردیاب برای پیدا کردن برنامه به طور بالقوه بیشتر افراد آلوده.

شهرستان گسترش تست آغاز شده است که روز شنبه با یک گروه محلی مراقبت های بهداشتی کارگران به احتمال زیاد آشکار خواهد شد بسیاری از ویروس موارد در منطقه و موضوعات بیشتری را دنبال کنید.

“هر روز ما دوباره به کار و ما تعجب آنچه در مورد تعداد در حال رفتن به امروز است. … چقدر سخت ما در حال رفتن به محل کار به نگه دارید که با تماس با مردم بیشتر و بیشتر مردم و بیشتر مردم آن را می توان فرسا” بالارد گفت.

در طول یک آتش سوزی, آتش نشانان مسابقه به آتش خطوط برای جلوگیری از پیشروی شعله های آتش. ابزار خود را در حال آتش شیلنگ بلدوزر تبر و بیل است که می تواند تکمیل هوایی یورش.

در برابر COVID-19 شیوع کندتر حرکت عمدتا نامرئی تهدید قابل مقایسه با چکمه بر روی زمین هستند و سلامت عمومی پرستاران مسلح با لیست اسامی و آدرس تماس از دیگران به طور بالقوه آلوده. این کار که کمتر فوری یا حیاتی تر از یک کارآگاه پلیس یا آتش نشان است.

تماس با ردیابی

شهرستان شروع به درایو از طریق آزمایش خود را برای تماس با ردیابی برنامه نزدیک به سه هفته پیش بالارد گفت. آزمایش انجام شده توسط قرار ملاقات فقط و تنها شامل کسانی شده اند که در تماس نزدیک با افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

تماس با ردیابی شده است یک راه بسیار موثر برای پیدا کردن جدید COVID-19 موارد بالارد گفت. به عنوان چهارشنبه حدود 30 درصد از تمام افرادی که آزمایش شده اند در تماس با ردیابی از طریق درایو آمد, مثبت, او گفت:. در مقایسه او گفت: کمتر از 0.5 درصد از تمام مردم شهرستان مقامات بهداشت عمومی مورد آزمایش قرار داده اند که در تنظیمات گروه مانند خانه های سالمندان شهرستان زندان پناهگاه بی خانمان, در میان دیگران, مثبت بوده است.

در حالی که تماس با ردیابی شده است snagging موارد محلی و مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها در حال پیدا کردن تعداد بسیار کمی از موارد — 36 به طور کلی همانطور که از شنبه — که در آن مردم قرارداد این ویروس از یک منبع ناشناخته شناخته شده به عنوان جامعه گسترش یافته است. اگر چه فقط 17% از مجموع محلی مواردی که این نگران کننده ترین گروه از ساکنان زده چرا که مقامات بهداشت عمومی نمی دانم که چگونه آنها در معرض ویروس.

“این نشانه خوبی است که ما در حال پیدا کردن ما موارد در میان ما تماس” Mase گفت.

برای مثال در روز پنج شنبه در این شهرستان گزارش شده 22 جدید تایید موارد COVID-19 بیشترین افزایش روزانه از شهرستان خود را تایید کرد اولین محلی مورد 2 مارس. مقامات بهداشت گفت: جمعه 20 از این موارد به ظاهر از طریق بخش تماس با ردیابی کار می کنند.

موارد شناسایی شده از طریق تماس با ردیابی شده اند “هدفمند” از آنجا که این افراد در معرض خطر ابتلا به این ویروس شهرستان افسر بهداشت گفت: جمعه در نشست خبری روزانه.

“ما در حال تست آنها فعالانه قبل از اینکه حتی برخی از آنها بیمار شدن. در واقع ما تا به حال بسیاری از بدون علامت مخاطبین که او نیز (تست مثبت),” او گفت:, و اضافه کرد که ساکنان آلوده طبقه بندی شده به عنوان جامعه انتقال موارد سخت تر به آدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de