ویروس مرگ و میر در ادامه به آمار کالیفرنیا خانه های سالمندان سخت

لس آنجلس — coronavirus را همچنان مرگبار تلفات در میان ساکنان کالیفرنیا خانه های سالمندان با یکی از دره مرکزی تسهیلات ضبط آن 20 مرگ و دیگری در جنوب کالیفرنیا آن 18.

در شهرستان تولار ایالت وجود داشته است 20 مرگ و میر در میان ساکنان ردوود چشمه بهداشت و درمان در کالیفرنیا که از روز شنبه سخنگوی دیوید اوتس گفت.

در سن برناردینو کانتی 18 مرگ و میر رخ داده است در میان ساکنان که تا به حال COVID-19 در سرو کوه پست حاد و توانبخشی در یوکایپا.

ایالت تعداد مرگ و میر ناشی از آسایشگاه ساکنان صدر 480 که از صبح روز جمعه با توجه به California Department of Public Health ردیابی وب سایت.

در لس آنجلس کانتی این ایالت پرجمعیت ترین مرگ و میر در اصطلاح نهادی تنظیمات رسیده 365 و اکثریت بودند ساکنان پرستاری ماهر امکانات بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

کل نشان دهنده 43 درصد از تمام مرگ و میر در شهرستان لا.

فرر را اعلام کرد افسر بهداشت جهت تمام امکانات از جمله با اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

امکانات مورد نیاز خواهد بود برای انجام COVID-19 تست از تمام ساکنان و کارکنان هر دو علامت دار و بدون علامت در یک فرکانس مشخص در رابطه با مقامات بهداشت عمومی, او گفت:. پرستاری ماهر امکانات با شدید ترین شیوع بیماری خواهد شد, اولویت بندی, اما تست در دسترس خواهد بود در هر محل در شهرستان, او گفت:.

“ما واقعا ما را تغییر ارشاد” فرر گفت. “ما فقط توصیه می کنیم حتی در مکان های که در آن ما متوجه است که وجود دارد شیوع شرایطی است که آن را علامتی افرادی که نیاز به آزمایش می شود.”

اما وجود دارد “یک واقعیت جدید,” او گفت:.

“آن را تبدیل به واقعا روشن است که افراد بدون علامت هستند و در واقع هر دو مبتلا به این ویروس هستند و قادر به حذف این ویروس و این بدان معناست که آنها قادر به آلوده کردن دیگران” فرر گفت.

این منظور نیز نیاز به امکانات برای محدود کردن ورود به تنها کسانی که نیاز به کار وجود دارد, محرومیت غیر ضروری کارگران و بازدید کنندگان و تعلیق تمام غذاخوری جمعی و فعالیت ها برای حفظ فاصله فیزیکی.

کارکنان نیز نیاز خواهد بود برای همیشه پوشیدن ماسک های جراحی و استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در زمان مناسب. ساکنان خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک های جراحی زمانی که آنها خارج از اتاق شخصی.

امکانات نیز ملزم به پیروی از تمام دولت های فدرال و ایالتی و محلی کنترل عفونت دستورالعمل.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>