ویروس تعطیلی در سان فرانسیسکو سریع غول به تعویق انداختن پیش فصل ناهار

اسکاتسدیل, آریزونا — قبل از شروع هر فصل San Francisco Giants برگزاری یک “توپ بازی ناهار” با بازیکنان و مربیان پخش فارغ التحصیلان و علاقه مندان به نفع Junior غول های جامعه صندوق.

به دلیل نگرانی های ایمنی عمومی ناشی از گسترش COVID-19 این رویداد را سال به تعویق افتاده است.

Moscone Center, محل برگزاری این رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 23 بسته است در توصیه سان فرانسیسکو وزارت بهداشت.

در مارس 6, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد اعلام کرد توصیه های جدید برای کاهش گسترش coronavirus که شامل لغو غیر ضروری حوادث و تشویق جمعیت های آسیب پذیر به حد عمومی گردش.

در این نقطه در زمان غول مقامات شرکت کننده در مکرر جلسات از سان فرانسیسکو وزارت بهداشت دفتر مدیریت اضطراری و لیگ اصلی بیس بال اما MLB نمی کند پیش بینی تاخیر در شروع فصل به طور منظم.

غول قصد بازگشت به منطقه خلیج زیر خود را در لیگ کاکتوس آخر در مارس 21, اما ممکن است این سازمان را بررسی حالات که در آن آنها بازی پیش فصل نمایشگاه در برابر رودخانه ساکرامنتو گربه و اوکلند دو و میدانی در جاهای دیگر در شمال کالیفرنیا.

یک گزارش ESPN گفت: تیم شده اند “وظیفه با طراحی برنامه های احتمالی” است که شامل بازی در مکان جایگزین در صورت لزوم.

اگر تعداد تایید coronavirus موارد در سان فرانسیسکو خوشه یک احتمال غول می تواند سرگرم ماندن در اسکاتسدیل آریزونا برای کسانی که باقی مانده نمایشگاه بازی — از جمله پل خلیج سری — قبل از سفر به لس آنجلس خود را برای فصل بازکن در برابر داجرز در مارس 26.

احتمال دیگر اینکه شناور در میان چهار عمده ایالات متحده ورزشی لیگ است به بازی به عنوان برنامه ریزی شده اما برای انجام این کار بدون اجازه می دهد طرفداران به استادیوم و یا عرصه است. در روز سه شنبه, غول سوم baseman اوان Longoria گفت: “من امیدوارم که آن را نمی توانید به آن نقطه.

“من در برخی از تقریبا خالی ballparks,” Longoria گفت. “نه تنها در تمپا اما شما بازی های زیادی در لیگ کوچک در یک استادیوم در مقابل 50 یا 100 نفر است. این است که من نمی توانم آن را تصور کنید اما آن را سرگرم کننده نیست. ما انرژی زیادی از طرفداران. وجود دارد مقدار زیادی از آدرنالین و احساسات است که می آید از میزان افرادی که در ballpark.”

Shortstop براندون کرافورد تکرار کرد.

“این امر می تواند نوع از عجیب و غریب احتمالا” کرافورد گفت. “آرام است.”

MLB بازیکنان هنوز موضوع را به برخی از افراطی اقدامات پیشگیرانه در محل در کشورهایی مانند ایتالیا و ژاپن, اما گسترش COVID-19 مجبور است آنها را برای تنظیم به واقعیت های جدید است.

Longoria گفت: او هنوز از تلاش برای ثبت امضا برای کودکان, اما کرافورد — که به احتمال زیاد نشانه بیشتر امضا از هر غول بازیکن — یک عمل جدید در محل.

“به طور معمول من امضا برای حداقل بچه ها اگر نه همه که وجود دارد و در گذشته چهار یا پنج روز من امضا برخی از کارت های که غول را برای ما در این منطقه در انتظار و من کسی آنها را به مردم انتظار” کرافورد گفت.

روز دوشنبه MLB اعلام کرد آن را بلافاصله پیاده سازی رسانه های جدید دسترسی سیاست و محدود کردن محل باشگاه وانجمن دسترسی به تمام غیر ضروری پرسنل. غول مدیر گیب Kapler تایید کرد که تمام 13 مربیان “ضروری” اما فروشندگان رسانه اعضا و دوستان و خانواده از بازیکنان نمی شود مجاز به وارد clubhouses “به طور موقت” را از “فراوانی از احتیاط.”

“من فکر می کنم هر کس در تلاش است برای انجام تا آنجا که آنها می تواند به سرکوب سوء ظن و افکار در مورد گسترش” Longoria گفت. “من نمی دانم که این درست است, اما آن را امن چیز درست است ؟ این که آیا آن را بیش از حد محتاط یا نه آن ضرری ندارد.”

غول بازیکنان نیست و در عین حال ایجاد تغییرات شدید در زندگی شخصی خود اما کرافورد و Longoria گفت: آنها در حال ساخت یک تلاش آگاهانه برای شستن دست های خود را بیشتر و قرار گرفتن در معرض محدود به گروه های خارج از محل باشگاه وانجمن.

بسیار تغییر خواهد کرد در حال حاضر و باز کردن بعد اما اگر بازی ها را به عنوان برنامه ریزی شده این بازیکنان امیدواریم که هواداران در حال آمدن به پارک سالم هستند محتاط و حمایت از اقدامات در جایی که ممکن است محدود pregame تعامل با بازیکنان در طول تمرین پنبه حلاجی شده و تنظیمات دیگر که در آن امضای امضا عادی هستند.

“مانند LeBron James گفت: ما بازی را برای طرفداران” Longoria گفت. “این هیجان انگیز که شما باید تعداد زیادی از مردم در می ایستد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im