ویروس موارد افزایش در 2 نیروی دریایی کشتی های جنگی از جمله یو اس اس تئودور روزولت

رمان شیوع کروناویروس در دو نیروی دریایی کشتی های جنگی رسید پنج شنبه به عنوان بیشتر ملوانان مورد آزمایش قرار گرفتند.

برخی از ملوانان بر روی ناو هواپیمابر تئودور روزولت در حال آزمایش مثبت با داشتن قرنطینه در گوام برای حداقل 14 روز نیروی دریایی گفت:. به عنوان روز پنج 1,102 روزولت ملوانان ویروس و اضافی 52 بهبود نیروی دریایی گزارش شده است.

نیروی دریایی در نظر نمی ملوان به عنوان بهبود تا زمانی که آنها جدا شده اند 14 روز و تا به حال دو متوالی منفی شد.

در هدایت موشکی ناوشکن Kidd که وارد در سن دیگو پنج شنبه, نیروی دریایی می گوید وجود دارد 78 فعال موارد — در حدود 25 درصد از 330 نفر خدمه.

سنبله در موارد روی روزولت نشان می دهد که چالش های این ویروس ارائه. در حدود نیمی از کسانی که تست مثبت هیچ نشانه ای ندارند.

سن دیگو-بر اساس ناو هواپیمابر تلاش شده است به نوبه خود گوشه ای در مبارزه با این ویروس پس از اولین مورد شناخته شده کشف شد روی سن دیگو-بر اساس کشتی بیش از یک ماه پیش.

روز سه شنبه نیروی دریایی گزارش برای اولین بار یک کاهش در آزمون مثبت در روزولت با 940 “فعال” موارد را از 955 روز دوشنبه.

با این حال به عنوان کشتی شروع به حرکت بیش از 4000 ملوانان از قرنطینه و به عقب بر روی کشتی آن را دوباره آنها را آزمایش — منبع سنبله در آزمون مثبت نیروی دریایی می گوید.

“افزایش فعال از موارد نشان دهنده خروج آزمون از ملوانان که بدون علامت” نیروی دریایی گفت.

سه ملوانان در حال درمان برای COVID-19 دریایی در بیمارستان گوام. روزولت بوده است در گوام از اواخر ماه مارس است.

در اخبار مربوط به نیروی دریایی روز پنج شنبه اعلام کرد که پیگیری و رسیدگی به حوادث اطراف شیوع انتظار ها به پایان رسید توسط مارس 27.

این زیر اخیر تحقیقات مقدماتی است که در آن Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی بنا به گزارش ها توصیه می شود که نیروی دریایی بازگرداندن کاپیتان سابق روزولت, سروان. برت Crozier به فرمان.

Crozier اخراج شد از فرمان مارس 2, پس نامه ای به او فرستاده شده به یک تعداد انگشت شماری از نیروی دریایی کاپیتان و admirals درخواست کمک برای حرکت هزاران نفر از ملوانان کردن کشتی و به قرنطینه شد و به مطبوعات درز.

این اقدام نیروی دریایی منشی که او را اخراج توماس Modly سپس گفت: خدمه بیش از کشتی بلندگو که Crozier بود ساده و بی تکلف و یا احمق به باور او نامه نمی تواند به بیرون درز کرد. Modly سخنرانی نیز به بیرون درز شد و Modly استعفا داد و در مارس 7.

وجود دارد شده و فشار برای بازگرداندن Crozier با برخی دموکراتیک رهبران سیاسی نقاشی Crozier شلیک به عنوان تلاش برای دلجویی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیروی دریایی ادامه داد: بررسی این است که به ارائه اطلاعات بیشتر, مقامات گفت.

“دستور بررسی خواهد شد گسترش به تازگی به اتمام مقدماتی درخواست ارائه مستندات قوی از حوادث و فولر در نظر گرفتن شرایط اطراف این موضوع می بردند”. Nate کریستنسن دریاسالار سخنگوی, در بیانیه ای.

اگر چه این تحقیقات است که به علت مه 27, که مشخص نیست که تصمیم گیری در مورد Crozier رود; مهلت می تواند تمدید شود و Gilday می تواند زمان بیشتری را به بررسی توصیه.

شیوع در Kidd موج به 78 sailorsIn سن دیگو اما 90 ملوانان اختصاص داده شده به هدایت موشکی ناوشکن Kidd باید منتقل کردن کشتی هستند و قرنطینه در یک هتل محلی با توجه به یک نیروی رسمی.

به عنوان روز پنج 78 ملوان در کشتی باید آزمایش مثبت برای ویروس. هیچ یک از آنها در بیمارستان نیروی دریایی گفت.

این کید بر اساس در اورت., مستقر در اوایل ژانویه متوقف و به طور خلاصه در سن دیگو قبل از دوباره تنظیم بادبان در کنار تئودور روزولت.

مقامات مطمئن نیستید که چگونه به آن را حذف کردم در هیئت مدیره کشتی بود که آخرین بار در پورت در هاوایی در اواسط ماه مارس — بیش از یک ماه پیش و بیش از حدود 14 روز خفته دوره برای ویروس.

همچنین بر خلاف بر روی یک ناو هواپیمابر وجود ندارد مکرر آمدن و رفتن از پرسنل در ناوشکن از طریق هواپیما و از کشتی.

نیروی دریایی چیده شده برای نظافت صنعتی شرکت برای کمک به ملوانان در تمیز کردن و مطابق با کشتی است که از منوی view در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو.

Cmdr. پاتریک ایوانز یک نیروی دریایی سطح نیروی اقیانوس آرام سخنگوی قبلا گفته Union-Tribune نیروی دریایی است که پس از قرنطینه و ضد عفونی روش اول تاسیس در روزولت برای شیوع جدید در کید. این روند انتظار می رود که حداقل یک ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de