ویروس موارد بالون در سراسر جهان به عنوان چین بهبود

پکن >> به بقیه جهان بسیج برای مبارزه با گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه در چین ادامه داد: برای سهولت مستند اقدامات در سخت ترین آن-آمار منطقه که در آن تعداد موارد جدید کاهش یافته است.

این ویروس که اولین ظهور در چین مرکزی در اواخر سال گذشته در هفته های اخیر گسترش تصاعدی در خاورمیانه و اروپا و آمریکای شمالی منجر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام وضعیت اضطراری برای ایالات متحده در روز جمعه.

با امید سریع مهار برآب ده ها کشور تحمیل کرده اند به طور فزاینده ای شدید اقدامات بیش از چند روز گذشته — بستن مرزها بسته شدن مدرسه برای ده ها میلیون ها نفر از کودکان و سفارش دهها هزار نفر از کسب و کار به بستن درهای خود را — به سعی کنید برای رویارویی با این بیماری است.

نیوزیلند در روز شنبه اعلام کرد همه مسافران ورودی از جمله شهروندان نیوزیلند مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز با چند استثنا.

مراحل در حال اجرا در سطح جهانی به طور فزاینده ای آینه آن گرفته توسط چین که در ماه ژانویه ساخته شده بی سابقه تصمیم به توقف خروجی حمل و نقل از شهرستانها با ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر از مردم شروع با کانون ووهان در مرکز استان هوبئی.

گسترش COVID-19 در کشور به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت. در حالی که این کمیسیون گزارش داد هزاران نفر از موارد جدید روزانه تنها یک ماه قبل از آن گفت: وجود 13 جدید مرگ و میر و فقط 11 مورد جدید از جمله افرادی که به تازگی وارد چین از دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار مانند ایتالیا. بیش از 65,000 مردم بهبود از این بیماری در چین است.

در حالی که این کروناویروس جدید می تواند کشنده باشد به خصوص برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر برای اکثر مردم این باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برخی احساس می کنید هیچ علائم و اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

دولت هوبئی کاهش سلامت خود را ارزیابی خطر برای همه شهرستانهای این استان به خارج از ووهان است که تنها شهر باقی مانده است که “در معرض خطر.” چند هوبئی شهرداری ها به تدریج از سرگیری خدمات حمل و نقل عمومی و دوباره باز کردن کسب و کار.

پایانی شیوع بیماری در آسیا ایستاده در مقابل با افزایش تعداد عفونت در جاهای دیگر.

در آمریکا است که گزارش آن 50th مرگ و میر ناشی از شیوع جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که فرمان اضطراری باز خواهد شد تا 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به شیوع بیماری است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این حکم همچنین به وزیر بهداشت و خدمات انسانی در اورژانس قدرت به چشم پوشیدن از مقررات فدرال به پزشکان و بیمارستان ها “انعطاف پذیری” در درمان بیماران است.

مواد مخدر مدیران شرکت قول داد تا با هم کار کنند و با دولت به سرعت گسترش کشور coronavirus تست قابلیت های که به مراتب پشت آن در بسیاری از کشورها است.

“ما خواهد شکست این تهدید” مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت. “زمانی که آمریکا آزمایش شده است و امریکا به مناسبت افزایش می یابد.”

موارد صدر 1,700 در سراسر ایالات متحده که در آن هزاران نفر از مدارس بسته شده اند و کنسرت و رویدادهای ورزشی لغو شد و حتی برادوی تئاتر تعطیل. مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف علامت تجاری خود را سیاسی تظاهرات زیر رهبری دموکراتیک رقبای جو بایدن و برنی ساندرز.

نیوزیلند اقدامات جدید که نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نام برخی از سخت ترین مرز محدودیت در جهان به اثر در روز دوشنبه. تنها کشورهای معاف از محدودیت های یک تعداد انگشت شماری از جزایر اقیانوس آرام است که هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه موارد COVID-19.

نیوزیلند تا به حال تنها شش تایید موارد این بیماری است. همه کسانی که شده اند در ارتباط با مسافران بین المللی و شده اند وجود دارد هیچ نشانه ای و در عین حال از هر محلی شیوع است.

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: اروپا در حال حاضر “کانون بیماری همه گیر.”

منعکس کننده این واقعیت است که دولت جمهوری چک ساخته شده یک نیمه شب اعلام سفارش و کسب و کار خرده فروشی از جمله مراکز خرید به عنوان از صبح روز شنبه.

استثنا شامل کسانی که به ارائه خدمات ضروری از قبیل سوپر مارکت ها, ایستگاه های گاز و داروخانه ها.

عفونت های جدید در ایتالیا افزایش یافت جمعه با بیش از 2500 و ویروس های مربوط به مرگ و میر ساخته شده خود را در بزرگترین واحد-روز پرش وجود دارد افزایش 250. در سه هفته از کشور شناسایی اولین ویروس خوشه ایتالیا رسیده است و در مجموع 17,600 تایید موارد با 1,266 مرگ و میر. دولت دستور داده است تا یک اقدام بی سابقه مستند, سفارش, کسب و کار برای بستن و محدود کردن جنبش است.

عفونت های جدید نیز به شدت افزایش یافت در اسپانیا و دولت قرار داده و 60,000 نفر در چهار شهر های اجباری مستند جمعه که تکرار ایتالیا. در مادرید است که در تلاش است با نزدیک به 2000 عفونت های بسیاری در خانه های سالمندان دولت ادغام بخش های مراقبت ويژه و با توجه به ارائه توسط هتل های زنجیره ای برای تبدیل اتاق به بیمار بخش.

فقط در 24 ساعت تعداد موارد تایید شده مشخصی ominously در برخی مکان: فرانسه دیدم اضافی 800 موارد برای رسیدن به بیش از 3,600 جمعه; انگلستان رفت و از 590 به 798 و ایالت نیویورک شروع به پریدن کرد 30 درصد ضربه 421. در جایی که کارشناسان هشدار می دهند که مهار کلیدی است چرا که این قاره در حال حاضر-تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی شش کشور جدید تایید عفونت.

در آمریکای جنوبی کلمبیا رئیس جمهور دستور داده است تا کشور خود را در مرز با ونزوئلا بسته به عنوان یک مهار اندازه گیری. Iván دوقو اعلام کرد اواخر جمعه که همه رسمی گذرگاه های مرزی با همسایه آند ملت خواهد بود توقیف آغاز و در ساعت 5 شنبه.

این دو کشور به اشتراک گذاری متخلخل 1,370 مایل (2,200 کیلومتر) مرز که عبور است توسط هزاران نفر از ونزوئلا هر روز در جستجوی غذا و دارو. بسیاری نیز به طور دائم ترک کشور خود را از بحران اقتصادی است.

گسترش همه گیر نشان داد که قدرت و نفوذ خود را بدون حفاظت. در میان کسانی که تست مثبت بودند نخست وزیر کانادا را بالا aide در ایران میامی, شهردار, یک برزیلی رسمی که ملاقات با تهمت و استرالیا وزیر کابینه که ملاقات با دادستان کل ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka.

فشرده توسط خبرنگاران مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین دیدار با برزیل گفت: “او را “به احتمال زیاد” آزمایش ویروس “نسبتا به زودی” معکوس زودتر کاخ سفید در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im