ویروس مبتلا کشتی مجموعه به حوض در اوکلند

این چیزی است که او گفت: پس از اعلام بیماری خود در روز سه شنبه و چگونه او را گزارش کرده است این مورد به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری او گفت: در یک بیانیه کتبی روز شنبه.

“به عنوان استاندارد بهداشت عمومی عمل ما بر اساس ارزیابی ما در اطلاعات آموخته شده در تماس با ما بررسی و همچنین به عنوان آنچه که ما می دانیم درست باشد در مورد این بیماری الگوی” سیسون گفت. “تماس با ما بررسی پشتیبانی از COVID-19 علامت شروع تاریخ Feb. 19.”

بحث بر سر زمان جوجه کشی

او همچنین گفت: بیمار تا به حال زمینه مسائل مربوط به سلامت است که او را ساخته اند به خصوص در معرض خطر این بیماری است.

او صبح روز چهارشنبه در حالی که در انزوا در Kaiser Permanente بیمارستان در رزویل. او اولین کسی بود که در کالیفرنیا به مرگ از COVID-19 باقی ماند و تنها مرگ و میر در کشور, که از شنبه شب.

Tarling ارزیابی های مورد خواستار ادامه بحث در مورد دقیق دوره کمون این بیماری که مانند دیگر جنبه های این ویروس است که هنوز به طور کامل درک نشده است. ترین برآورد از دوره کمون محدوده بین یک تا 14 روز معمولا حدود پنج روز با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

به همین دلیل زمانی که راکلین مرد آمد به کشتی کروز مرکز پزشکی Feb. 20 و گفت: او تا به حال توسعه یافته و علائم شش یا هفت روز قبل از آن نشان می دهد او در حال حاضر آلوده شد وقتی که او سوار Tarling گفت.

بزرگ شاهزاده خانم رفته و تبدیل به یک منبع کلیدی از coronavirus عفونت متصل به دو تایید موارد مربوط به بیماران بستری در سونوما کانتی و پنج در Placer County است.

2 county مسافران بیمار

در 78 شهرستان سونوما ساکنان در میان مهمانان که در هیئت مدیره برای کروز Feb. 11-21 از سان فرانسیسکو به مکزیک.

اما حدود 70 نفر دیگر که در سفر مانده در هیئت مدیره کشتی کروز که آن را ترک که در همان روز در 15 روز سفر به هاوایی با بیش از 2400 مهمانان و بیش از 1100 خدمه همه به نمایندگی از 54 کشور Jan Swartz, گروهی جمهور شاهزاده Cruises و کارناوال استرالیا به خبرنگاران گفت:.

آنها به پیاده دوشنبه اما برگزار شده است ساحل برای چند روز به دلیل نگرانی در مورد عفونت است که تقویت جمعه با نتایج حاصل از تست 45 افرادی که تا به حال گزارش آنفولانزا مانند علائم در طول سفر Tarling گفت.

نتایج مثبت بودند بازگشت و در 21 نفر از جمله دو مهمان و 19 خدمه — بسیاری از آنها بهبود یافتند او گفت:.

Tarling که یک پزشک است و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی توصیف کسانی که در خدمه که بیمار شد به عنوان “مهمان رو” پرسنل در نظر گرفته شده که در معرض مسافران در اوایل کروز از جمله یکی بود که پیشخدمت برای راکلین مرد میز. او گفت: دو منطقه سونوما کانتی مسافران که بیمار شد سفر بودند در یک گروه از چهار همسایه ها — دو — به احتمال زیاد در معرض اطراف همان زمان.

Sonoma County health مقامات رد سوالات در مورد وضعیت خود با استناد به بیمار محرمانه بودن مفاد زیر بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون از سال 1996.

همه 78 ساکنان تماس

آنها گفتند: همه 78 ساکنان شهرستان در هیئت مدیره سان فرانسیسکو-به-مکزیک کروز شده اند تماس گرفته و هشدار به توانایی های بالقوه خود را در معرض coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im