مجازی پمپ و شرایط آنلاین علامت شروع از محلی فارغ التحصیلی فصل

“صرف نظر از این که آیا آن را فقط یک کلاه بازی شیر یا خط در هوا من همه چیز به پایان رسید,” او گفت: بنابراین او قطعا جشن می گیرند. “تا زمانی که ما نگه داشتن آن را تحت 10 مردم” گمبا اضافه شده است.

Yoeono دانش آموز بدن جمهور گفت: خانواده اش را رانندگی از مارتینز در روز شنبه و دوستان خانواده زندگی می کنند که در سراسر خیابان را از سونوما ایالت پردیس میزبان ناهار. Yoeono خواهد خود را می پوشند و کلاه و لباس و اولا در خود ایوان. آن را به بعد از ناهار خوری خوب و شراب مزه آنها در مورد صحبت کرده بود.

“آنها در حال تلاش برای واقعا اعتیاد به مواد مخدره این مسخره faux مراسم با هشت نفر او گفت:” از خانواده اش. “آنها در حال تلاش برای گفتن من این است که فقط به عنوان خوب شاید در تلاش برای متقاعد کردن خود است.”

مجازی شروع آخر هفته آخرین اختلال برای SSU اما آن را نمی خواهد آخرین. کل کال سیستم دولتی اعلام کرده است که اکثر کلاس ها خواهد ماند آنلاین هنگامی که 2020-21 سال تحصیلی آغاز می شود در ماه اوت است. SSU امیدوار است کلاس بیشتر متکی بر فرد راهنما مانند برخی در پرستاری و هنر برنامه می توانید پیدا کردن یک راه برای دیدار با خیال راحت.

هیچ دانشگاه آمریکایی است که به طور کامل مطمئن شوید که مدل مجازی جذاب است به اندازه کافی برای پر کردن کلاس. دانش آموزان پذیرفته شده به Cal State دانشگاه باید تا ژوئن 1 به تصمیم می گیرید که آیا برای ثبت نام برای ترم پاییز. این هفته Sakaki گفت: بیش از 2000 نفر از دانش آموزان در حال حاضر پرداخت سپرده های خود را برای مدت که; این رونرت پارک مدرسه به طور معمول از 9000 دانش آموزان در هر زمان داده شده.

حتی اگر سونوما دولت قادر به حفظ تعداد کسانی که آن بعید به نظر می رسد که بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به پرداخت برای مسکن در یک محیط بسته.

یکی دیگر از چیزی است که در هوا برای SSU: شروع برای کلاس 2020. دانشگاه روشن ساخته است که در این سال زنده رویداد به تعویق افتاد و نه لغو. آن را تشویق سالمندان به پر کردن یک نظرسنجی مرتبط از شروع صفحه وب در زمان بالقوه آرایش مراسم است.

“تعداد حملات نسبت به همه گفت: بله آنها بازگشت گفت:” ماریو پرز سونوما ایالت معاون رئیس جمهور برای پیشرفت دانشگاه و روسای شروع تدارکات کمیته. “ما حتی شنیده از دانشجویان که گفت” من به عقب خواهد آمد بعدی ممکن است.’ “

اما این ممکن نخواهد بود برای همه. در این سال فارغ التحصیلی کلاس می آید از 20 کشورهای مختلف و پنج کشور خارجی است. بسیاری از بازگشت به خانه خواهد شد. و دیگر این رویداد است که تاخیر بیشتر احتمال دارد این افراد جوان خواهد بود غوطه ور در زندگی جدید.

“آنها هنوز هم به ما گفت یک ماه و یا حتی یک محدوده” گمبا گفت. “بنابراین من احساس می کنم اگر آن را به توان در 2021 زمانی که من در حال حاضر کار آن خواهد بود نوع مانند,” اوه, خام, در حال حاضر من مجبور به بازگشت به رونرت پارک و فارغ التحصیل دوباره؟’ … این فقط واقع بینانه نیست.”

SSU کلاس 2020 در حال حاضر تجربه سختی بیشتر از هر کسی می تواند تصور است. آنها را اب و هوای نابسامانی در سال 2017 طوفان دود از سال 2018 اردوگاه آتش سوزی و قطع برق نورد قبل و در طول Kincade آتش در 2019 که همه ناشی کلاس لغو شد. و در حال حاضر نهایی خود را عمل به عنوان دانشجویان راه رفتن در سراسر مرحله به صدای موسیقی و کف زدن گرفته شده از آنها.

“این سال فارغ التحصیلی کلاس دارای جایگاه ویژه ای برای من از آنجا که بسیاری از آنها را وارد در سونوما دولت همان سال که من” Sakaki گفت: “و ما قطعا از طریق بسیاری بوده است با هم — آتش سوزی و قطع برق و یک بیماری همه گیر. من از نزدیک ببینید خود سرسختی فداکاری و تعهد است.”

Yoeono احساس بد برای مهاجران و بعد از آن-در-زندگی دانشجویان دوره لیسانس که تا به حال به قربانی فقط یک کمی بیشتر برای دیپلم خود را. او احساس نمی کند قربانی ،

“این سخت است برای احساس فریب خورده که هنگامی که وجود دارد تنها کسی است که از دور گرفتن مراسم” Yoeono گفت. “آن را به سادگی یک عمل خدا این است که ما نمی توانیم همه دور هم جمع یکهو.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de