فرماندار ویرجینیا اعلام حذف Robert E. Lee مجسمه

ریچموند — ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم است که انتظار می رود به اعلام برنامه های روز شنبه به حذف یکی از کشور نمادین ترین بناهای تاریخی به کنفدراسیون یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee همراه ریچموند برجسته بنای تاریخی خیابان یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

این حرکت می تواند یک پیروزی فوق العاده ای برای حقوق مدنی فعالان سیاسی که خواستار حذف که بنای تاریخی و دیگران در این پایتخت سابق کنفدراسیون اند مقاومت برای سال.

“که یک نماد است برای بسیاری از مردم سیاه و سفید و در غیر این صورت از زمان های رفته از نفرت و ظلم و ستم و ساخته شده است که احساس کمتر از گفت:” دل. Jay Jones, یک نماینده مجلس از نورفولک. او گفت که او “با غلبه بر” احساسات زمانی که او آموخته مجسمه بود به پایین می آیند.

این فرماندار دموکرات را مستقیم مجسمه به نقل مکان عظیم آن پایه قرار داده و به ذخیره سازی در حالی که دولت او به دنبال ورودی در یک مکان جدید با توجه به رسمی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که رسمی بود و نه مجاز به صحبت می کنند قبل از فرماندار اعلام.

نرتهم تصمیم می آید در میان آشفتگی در سراسر کشور و در سراسر جهان بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از او متوقف شد.

فلوید مرگ است موجب خشم بیش از مسائل مربوط به نژادپرستی و خشونت پلیس و باعث موج جدیدی از مؤتلفه یادبود حذف که در آن حتی برخی از دیرین خود مدافعان باید کوتاه آمد.

لی مجسمه یکی از پنج مؤتلفه بناهای تاریخی در کنار بنای تاریخی خیابان های معتبر مسکونی خیابان و ملی نقطه عطفی تاریخی منطقه. بناهای تاریخی در امتداد خیابان شده اند تجمع نقاط در طول تظاهرات در روزهای اخیر بیش از فلوید مرگ و آنها را برچسب گذاری شده با نقاشی های دیواری از جمله پیام ها که می گویند “پایان خشونت پلیس” و “جلوگیری از سفید برتری.”

آن را بلافاصله روشن نیست که لی مجسمه می تواند برداشته شود.

دیگر فجایع در سال های اخیر باعث شد که مشابه سراسر کشور جستجو روح بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی که برخی از مردم با توجه به نامناسب تجلیل و قدردانی به جنوب برده-برگزاری گذشته است. دیگران مقایسه بنای حذف برای پاک کردن تاریخچه.

مؤتلفه خاطرات شروع به پایین آمدن پس از یک supremacist کشته و نه مردم سیاه و سفید در یک مطالعه کتاب مقدس در یک کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی در سال 2015 و پس از آن دوباره پس از یک خشونت آمیز تجمع سفید supremacists در شارلوتزویل در سال 2017.

همچنین در روز چهارشنبه, Richmond, شهردار Levar Stoney اعلام کرد قصد دارد به دنبال حذف از دیگر مؤتلفه بناهای تاریخی در کنار بنای تاریخی خیابان که شامل مجسمه رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس و مؤتلفه Gens. استون وال جکسون و J. E. B. استوارت. کسانی که مجسمه نشستن در شهرستان زمین بر خلاف لی مجسمه است که در اموال دولت است.

سنگی گفت: او را معرفی فرمان ژوئیه 1 به مجسمه ها حذف شده است. که زمانی که یک قانون جدید می رود به اثر امضا شده در اوایل سال جاری توسط نرتهم که خنثی موجود دولت قانون حفاظت از مؤتلفه بناهای تاریخی و به جای آن اجازه می دهد تا دولت های محلی تصمیم گیری سرنوشت خود را.

“من از توصیه های این بنای تاریخی خیابان کمیسیون بودند مناسب توصیه هایی در زمان” سنگی در بیانیه ای گفت: ارجاع یک پنل او ایجاد شده است که مطالعه آنچه باید انجام شود با آثار و توصیه می شود حذف Davis tribute. “اما زمان تغییر کرده و از بین بردن این مجسمه ها اجازه خواهد داد که فرایند درمان را شروع برای بسیاری از سیاه Richmonders و ویرجینیایی. ریچموند است و دیگر پایتخت کنفدراسیون – آن است که پر از تنوع و عشق برای همه و ما نیاز به نشان می دهد که.”

لایحه Gallasch رئیس جمهور از بنای تاریخی خیابان حفظ جامعه گفت: او نگران مجسمه’ حذف خواهد تغییر “روح” از خیابان صدمه گردشگری تاریخی ریچموند و هم بزنید تا خشونت بین راست و چپ تقسيم شدند.

بنای تاریخی-حذف برنامه نیز جلب انتقاد از ویرجینیا بخش از فرزندان جانبازان مؤتلفه. و جمهوریخواه دولت سناتور. آماندا تعقیب و گریز است که در حال اجرا برای فرماندار شروع یک درخواست در وب سایت کمپین برای نجات مجسمه.

“چپ رادیکال را راضی نمی شود تا زمانی که همه مردم سفید در حال پاکسازی از تاریخ ما کتاب” تعقیب وب سایت گفت.

اما یوسف راجرز یک نسل از بردگی مردم و یک سازمان با ویرجینیا مدافعان آزادی و عدالت و برابری گفت: او احساس صدای مردم سیاه و سفید هستند و در نهایت اینکه شنیده می شود. راجرز صحبت از مجاورت لی بنای تاریخی که در آن یکی دیگر از تجمع در حال وقوع بود اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر و که در آن او توضیح داد که یک موج تشویق پس از دیگری.

“I am proud to be, سیاه, افتخار به, جنوب, proud to be here right now,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>