اوباش در مرز یونان می گویند ‘بیشتر’

“پنج سال همبستگی,” او اضافه شده است. “ما نمی توانیم آن را هر بیشتر. ما می خواهیم زندگی ما است.”

او و دیگر مردم محلی جمع شده بودند در اطراف یک آتش سوزی کوچک در کنار جاده تشکیل بداهتا موانع با هدف متوقف کردن مهاجران از راه رفتن را از طریق ایجاد کرد.

در تحقیر دیگران شده اند و خشونت. گروه از مردم محلی ضرب و شتم یک عکاس خبری و خبرنگار و تجاوز محلی رئیس آژانس پناهندگان سازمان ملل.

کمک کارگران با سازمان های غیر دولتی بودند اجرا کردن این جزیره حمله و آزار تا بسیاری از سازمان ها تصمیم به تخلیه کارکنان و داوطلبان نگران ایمنی خود را.

صحنه های مشابه بازی کردن در کنار یونان 120 مایلی شمال مرز با ترکیه است. هر چند آن را محافظت شده است به شدت توسط ارتش عادی یونانیان احساس مجبور به تراشه.

برخی از خشونت گروه به نظر می رسید که بسیج شناخته شده توسط راست گرایان بود اما آشکار است که این جنبش در برابر مهاجران لذت بردم گسترده تر اجتماعی پشتیبانی در مرز.

خشمگین کشاورزان صف خود را از تراکتور هر آراسته با پرچم یونان و اعلام کرد که آنها آماده بودند به مبارزه برای محافظت از کشور است.

برای بسیاری آن را یک ماده از غرور ملی و یک وظیفه برای محافظت یونان مرزهای ترکیه در برابر باستانی دشمن. حتی برخی از آنان متعلق به گارد ملی از روت شهروندان که دولت صادر سلاح و توان بسیج در ملی اضطراری است.

ارتش یونانی است و نه بسیج گارد ملی. اما آن را قرار داده مرزهای کرده و با صدها اضافی نیروهای گشت و دفع مهاجران و خروج گسترده سبز دلتا Evros رودخانه بخشی از شمال مرز احساس مانند آن را در جای پای جنگ.

اسقف اعظم Ieronymos رئیس کلیسای ارتدکس یونانی بازدید به برکت سربازان گشت زنی در مرز. روستاییان آورده کیسه های کروسانت و بطری آب به کسانی که امنیت مرز پست.

“ما آمده ایم برای ارائه مواد غذایی و نوشیدنی برای پسران ما گفت:” آنا Fotidou. اما حتی او نگران است که همه چیز می تواند بیش از حد.

“وجود دارد مردم از افراطی اعتقاد اینجا,” او گفت:. “من فکر نمی کنم آنها باید همه چیز را در دست خود.”

یک مرد آتاناسیوس Kamilaris, livestreamed یک vigilante گشت که او و دیگران در لباس خستگی نگاه برای مهاجران.

“من را بازداشت دو ترکی, قاچاقچیان,” او گفت: در Facebook post.

یکی دیگر از پست نشان داد که تصویری از او توقف یک گروه از مهاجران برگزاری یک کودک و دیگری یک نوزاد پیچیده شده در پتو از اقدام به عبور از رودخانه به یونان.

Kamilaris که ادعا کرد که گارد ملی و ارسال تصاویر خود را با یک تفنگ نیست در پاسخ به درخواست های متعدد به دنبال نظر.

یونان و ترکیه هر دو از اعضای ناتو و در عین حال حتی در بهترین زمان آنها با زمان ، آنها به اشتراک گذاشتن یک centurieslong سابقه خونریزی و نزاع: امروز یونانی مدرن جمهوری بود و یک بار تحت حکومت امپراتوری عثمانی.

سال آینده نشانه دوم سده یونان جنگ استقلال — یک رویداد بنیادی در کشور مبدا داستان تدریس در مدارس و خانه ها برای نسل های.

در زمان بن بست که تاریخ به سوخت هوشیاری در بخشی از عادی یونانیان.

این scuffling در مرز شده است و خشونت. مهاجران و محلی مقامات ترکیه گفت: حداقل دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شدند روز دوشنبه توسط یونانی نیروهای امنیتی نیز با استفاده از گاز اشک آور آنها به عنوان تلاش برای فشار مهاجران به ترکیه است.

ترکیه و وزیر کشور این هفته تشویق مهاجران به عبور از آنها می تواند در هر نقطه در امتداد مرز نه لزوما در مجاز نقاط و گفت که ترکیه را اعزام یک هزار نفر از نیروهای ویژه پلیس با زودیاک قایق برای جلوگیری از pushbacks.

یونان به نام اتهام قتل و خشونت pushbacks “خبر جعلی.”

“ترکیه تبدیل شده است یک مقام رسمی قاچاقچیان مهاجران به اتحادیه اروپا و یونان را قبول نمی کند این وضعیت گفت:” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis از یونان است.

“مشکل این است که یک نامتقارن تهدید و تهاجم غیرقانونی هزاران نفر از مردم را تهدید می کند که سرزمین ما” Mitsotakis گفت.

هنوز هم تنها چند هزار مهاجر در بیشتر آنها موفق به ورود یونان از ترکیه از پنجشنبه گذشته نسبتا بالا اما نه فوق العاده شماره.

مقایسه شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت: بیش از 7,500 وارد شده بود در ماه دسامبر سال گذشته است.

ترکیه تهدید کرده اند با این وجود با توجه به افزایش حس وحشت در میان عادی یونانیان تقویت شده توسط دیوار-به-دیوار پوشش حوادث در یونانی شبکه های ملی.

مردم محلی در لزبوس گفت: آنها معتقد بودند کمک های بین المللی کارگران هماهنگی با قاچاقچیان و تسهیل حرکت از مهاجران به جزیره, اما وجود دارد هیچ مدرکی از تبانی مانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>