ویدئو نشان می دهد به دام دزد شکستن از کالیفرنیا فروشگاه

ساحل طولانی — مردم سرقت از جنوب کالیفرنیا فروشگاه لباس در میان ناآرامی های گسترده شد به دام افتاده در داخل به عنوان پلیس با تجمع در مقابل ساختمان عمدتا سوار مقابل فروشگاه.

تصویری پخش توسط KABC-تلویزیون در لس آنجلس نشان داد یک مرد لگد زدن راه خود را از یک پنجره در بالای تخته سه لا مانع در یک فروشگاه به نام Outfitters در ساحل طولانی در روز یکشنبه.

یک زن فریاد زد از داخل و سپس مرد با صعود بیش از تخته سه لا و کاهش یافته و به پیاده رو.

او پس از بیش از یک و نیم دوجین دیگران با یک مرد پرتاب کردن یک armload از لباس ها و سپس جمع آوری آنها را به بالا و در حال اجرا به عنوان پلیس در نزدیکی نمی تلاش برای دستگیری.

معلوم نیست که چگونه این گروه تبدیل شد به دام افتاده در داخل. پلیس نمی بلافاصله پاسخ دوشنبه به درخواست برای جزئیات بیشتر.

دزد swarmed فروشگاه در سراسر ساحل طولانی به عنوان تظاهرکنندگان جمع شده در عمدتا مسالمت آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید. فلوید سیاه شد مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس برگزار شد او را با زانو در گردن او.

در این نزدیکی هست برای همیشه لطفا برای 21 فروشگاه یک جریان ثابت از مردم پدید آمده حمل armloads لباس. برخی از متوقف به تغییر به سرقت اقلام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>