تصویری از جورج فلوید دختر سابق جنگجو Stephen Jackson ویروسی

یک ویدیو از سابق جنگجو Stephen Jackson و Gianna فلوید 6-year-old daughter جورج فلوید, ویروسی رفته است.

این ویدئو نشان می دهد Gianna فلوید نشسته در جکسون شانه در مینیاپولیس او به عنوان آسانسور آغوش او و می گوید: “پدر دنیا را تغییر داد.” جکسون در پاسخ با “درست است. پدر دنیا را تغییر داد.”

سابق بازیکن NBA شد دوستان دیرین با فلوید و هر دو بزرگ شده در هوستون آسوشیتدپرس به تازگی گزارش شده است.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که او بود که دستگیر شد. چوین شده است اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس و در مواجهه با قتل درجه دوم اتهامات عنوان شده علیه.

جکسون صحبت کرد و در کنار کون بزرگ, مادر, Roxie, واشنگتن, مورد فلوید در یک کنفرانس مطبوعاتی در مینیاپولیس در روز سه شنبه.

“چرا ما باید به دیدن یک دختر گرفتن مطرح شده بدون پدر؟” جکسون گفت: در این کنفرانس است . “… من قصد دارم به وجود داشته باشد برای او. من میخوام در اینجا برای پاک کردن اشک های خود را, آیا شما را در درک؟”

تصویری از Gianna فلوید و جکسون برای اولین بار به نظر می رسد روز شنبه در Instagram حساب skrptz که در آن در حال حاضر دریافت بیش از 140,000 views. جکسون پس از آن به اشتراک گذاشته شده تصویری در صفحه توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>