تصویری: رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige دولت و مقامات شهرستان نیاز ساکنان به آماده شدن برای طوفان داگلاس

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige شهرستان شهرداران و مقامات اورژانس امروز خواست همه ساکنان هاوایی, به خصوص کسانی که در اوآهو و کائوآئی. برای آماده شدن برای اثرات طوفان داگلاس این بعد از ظهر و شب.

همانطور که از ساعت 11 صبح امروز طوفان داگلاس ادامه داد: به هر بشکه نسبت به هاوایی به عنوان یک دسته 1 طوفان با حداکثر پایدار باد از 85 مایل در ساعت. داگلاس در ساعت 11 صبح بود حدود 55 مایل در شرق و شمال شرق کهولوی و 140 مایلی شرق هونولولو.

خدمات ملی آب و هوا هشدار هماهنگی هواشناس جان Bravender گفت: داگلاس حفظ قدرت خود را یک شبه و غرب-شمال غرب حرکت خواهد کرد آن را بسیار نزدیک به اوآهو و Kauai, افزایش بادهای سراسر اوآهو این بعد از ظهر و در سراسر کائوآئی امشب.

با توجه به اطلاعات اضافی ارائه شده توسط طوفان شکارچیان پرواز به طوفان NWS تعدیل پیش بینی آن نزدیک به جزایر سه شنبه شب گفت.

مقامات خواست همه هاوایی ساکنان را تهدید جدی و آماده باشند و به صورت مستقیم و غیر مستقیم اثرات نزدیک شدن طوفان.

“این است که نزدیک ترین رویکرد است که ما تا به حال برای یک طوفان احتمالا حداقل در دهه گذشته گفت:” Ige. “من همه را تشویق به سرپا ایستادن کردن به آماده برای یک نیروی باد. به عنوان ما گفت: در گذشته است. ما آماده شدن برای بدترین و امید برای بهترین. قطعا ما در گذشته چند ساعت قبل از طوفان که در آن نزدیکترین رویکرد است. به وضوح هر کس در اوآهو باید مصرف نهایی آماده سازی برای طوفان داگلاس و هر کس در کائوآئی باید به دنبال آماده سازی نهایی به عنوان طوفان را از طریق کائوآئی چند ساعت بعد.”

هونولولو شهردار کرک کالدول گفت: در هشت سال اوآهو است خوشبختانه نه آمار شده توسط طوفان.

“من امیدوارم که مردم در حال حاضر غذای که هشدار و آماده سازی نهایی,” او گفت:. “این جدی جدی طوفان است.”

در علاوه بر این به بادهای قوی افزایش است انتظار می رود به تاثیر جاده ها و خانه های نزدیک به آب است. وی اوآهو ساکنان به سرپا ایستادن کردن و آماده به تخلیه در صورت لزوم.

هونولولو منتشر شد یک نقشه به تصویر می کشد پتانسیل سیل که می تواند تولید شده از طوفان افزایش طول گردباد گرمسیری شبیه به طوفان داگلاس به عنوان یک راهنمای. مردم باید تعیین کند که آیا آنها نیاز به تخلیه یا نه و شناسایی پناهگاه آنها فکر می کنم آنها نیاز به تخلیه به جلوتر از زمان.

اوآهو را 13 پناهگاه افتتاح شد در ساعت 9 صبح بود ،

در گذشته تعداد کالدول گفت: وجود حدود 350 evacuees پناه در اوآهو را پناهگاه از جمله حدود 300 در هاوایی مرکز کنوانسیون در Waikiki, 44 در Nanakuli و یک تعداد انگشت شماری از دیگران در پناهگاه های دیگر. او انتظار دارد که تعداد کسانی که به افزایش بعد از امروز.

آن رفتن به پناهگاه را باید ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و بهداشتی دستمال مرطوب با آنها انتظار می رود به انجام غربالگری درجه حرارت کنترل و حفظ شش پا از فاصله فیزیکی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

همه دولت و شهرستان دفاتر و ساحل پارک های بسته باقی خواهد ماند در روز دوشنبه.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige میزبانی یک جلسه رسانه در مورد طوفان داگلاس امروز.

Ige بود پیوست:

>> شهردار مایک Victorino, Maui County

>> شهردار کرک کالدول, شهر و شهرستان هونولولو

>> شهردار درک S. K. Sprayberry کائوآئی شهرستان

>> جان Bravender ملی خدمات آب و هوا

>> لوقا Meyers, مدیر, هاوایی سازمان مدیریت اضطراری

>> مسلح ، ژنرال Kenneth S. هارا یاور عمومی

>> ورونیکا ورد امور خارجی افسر سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA)

>> سروان. Arex Avanni, U. s. Coast Guard

>> جید Butay مدیر State Dept. حمل و نقل

>> اسکات موریشیگه فرماندار را هماهنگ کننده در بی خانمانی

>> اسکات Seu, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی برقی

>> لوقا Bailey, هاوایی, گاز مدیر کل برای مائوئی

>> ماریا لوتز مدیر خدمات اضطراری صلیب سرخ آمریکا

پخش از کنفرانس مطبوعاتی در بالا و یا بازدید از رژیم صهیونیستی است. Ige را در Facebook صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de