تصویری: رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige می دهد به روز رسانی در TMT ، coronavirus زیر سفر اخیر خود به ژاپن

  • تصویری حسن نیت ارائه میدهد رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige

    سازمان دیده بان ویدیو از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در کنفرانس مطبوعاتی امروز به دنبال سفر اخیر خود به ژاپن برای یک سری از جلسات به بحث در مورد preclearance پرواز از ژاپن به هاوایی و آخرین در سی متری تلسکوپ.

  • STAR-ADVERTISER / 2019 Gov. David Ige at a press conference.

    STAR-ADVERTISER / 2019

    رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در یک کنفرانس مطبوعاتی.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در کنفرانس مطبوعاتی امروز به ارائه به روز رسانی در تلاش های اخیر در ژاپن برای ترویج و گسترش سفر به هاوایی با ساخت دسترسی آسان تر از طریق preclearance پرواز.

Ige سفر به ژاپن انجامید Feb. 15-18 و همچنین شامل جلسات با ذینفعان کلیدی از سی متری تلسکوپ به ارائه به روز رسانی در پروژه.

Preclearance پرواز اجازه می دهد بازدید کنندگان ژاپنی به انجام مهاجرت و گمرک غربالگری قبل از پرواز به هاوایی و دیگر ایالات متحده آمریکا به مقصد. طرفداران می گویند که این روند را سهولت ازدحام در فرودگاه های محلی و را در سفر به هاوایی بیشتر مناسب برای مسافران است.

هاوایی گردشگری مقامات تحت فشار بوده اند preclearance برنامه ژاپن برای چندین دهه به عنوان ژاپن است هاوایی بین المللی بزرگترین منبع بازار است. حدود 1.5 میلیون بازدید کننده در رسیدن به هاوایی در سال 2019 صرف در مورد $2.2 میلیارد دلار در سال با توجه به آمار از هاوایی سازمان گردشگری.

سازمان دیده بان Facebook live تصویری فوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im