ویکتوریا هربرت شرکت پیشرو NZ باز گلف

Australia's Lucas Herbert is co-leading the New Zealand Open heading into the final round.
آیکون دوربیناسترالیا لوکاس هربرت شرکت پیشرو نیوزیلند باز از رفتن به دور نهایی.

لوکاس هربرت سر استرالیا مشروط مبارزه برای نیوزیلند باز گلف تاج رفتن به آخرین روز پس از به دست آوردن سهم از سرب با درخشان و دور سوم 65.

24-سال-ویکتوریا غرق birdies در سه شنبه در آخرین پنج سوراخ به حرکت می کند تا در کنار 17 ساله کره ای نابغه Joohyung کیم 15-تحت-par در میلبروک رفت و آمد مکرر در Queenstown.

سیدنی متولد براد کندی است که در آشکار سوم, دو عکس بازگشت پس از سال 2011 قهرمان تا به حال زده یک سوم پی در پی زیر 70 نمره.

NSW را نیک فلاناگان همسان هموطن خود را دور از 66 به دروغ بستن برای چهارم در 12 زیر با آمریکا چان کیم که مساوی هربرت نمره کم از روز است.

هربرت امیدوار به تکرار heroics از پیروزی او در ماه ژانویه در دبی کویر کلاسیک اگر چه او تا به حال شش عکس های شناور به عنوان یکشنبه در امارات متحده عربی.

“دبی teeing در دور نهایی برنده نیست در خط مقدم از ذهن خود داده چقدر پشت ما بودند و این بسیار مفتول در کویل که رهبران بیش از حد,” او گفت: NZ مسابقات وب سایت رسمی.

“فردا است برای رفتن به یک داستان متفاوت است. من فکر نمی کنم من تا کنون بوده است به عنوان آماده به عنوان من در حال حاضر به رفتن و انجام آن است. من به دنبال به جلو به آن است.”

زلاند جدید مایکل Hendry و هری Bateman نگه داشته و خود را در ترکیب با دور 67 به ششم با ژاپن Ryosuke Kinoshita.

ویکتوریا بن اکلز که دیر تماس بگیرید تا از لیست رزرو, کاهش یافته است را از جایگاه دوم در نقطه وسط بعد از حتی یک پر گرد و چپ او را نهم بر 10 زیر با کیوی کیه Muir و تایلند Pavit Tangkamolprasert.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de