قربانی سباستوپول گاراژ آتش یک جانباز و مشهور در صنعت پزشکی قانونی متخصص

100-year-old سباستوپول درگذشت مردی که از صدمات او رنج می برد در آتش سوزی روز دوشنبه در خانواده روستایی بود جنگ جهانی دوم و جنگ کره کهنه که آموخته تحقیقات جنایی در ارتش و مدیر ارتش ایالات متحده آزمایشگاه جرم و جنایت پس از یک منطقه ای ایالات متحده خدمات پستی crime lab.

گامبیا C. “جان” شیمدا شد در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و متخصص در زمینه مورد سوال بررسی سند. به پزشکی قانونی تخصصی شامل آزمایشگاه تست برای تعیین اگر یک نامه و یا دیگر سند جعلی است و یا شامل در طرز نوشتن جوهر, ماشین تحریر, کلید اعتصاب اثر انگشت و یا دیگر عناصر هر مدرکی که جرم مرتکب شد و یا که می تواند مفید باشد به یک پرونده جنایی.

در یکی از بدنام ترین موارد دست خط متخصص مورد بررسی قرار حروف ظاهرا نوشته شده توسط زودیاک قاتل زنجیره ای است که ترس و وحشت بر منطقه خلیج و دیگر بخش های دولت در 1960s و 70s.

هنگامی که سخت کوش و بی ادعا مبارزه با جانباز بازنشسته از خدمات پستی را در منطقه غرب crime lab در سان برونو در سال 1999 در سن 80 — او بود که در قدیمی ترین و طولانی ترین-شاغل کارمند ایالات متحده خدمات پستی.

او و همسرش از 68 سال Hiroko “بتی” شیمدا زندگی در Corte مادرا برای 46 سال قبل از حرکت به سباستوپول در سال 2013 برای به اشتراک گذاشتن خانه یکی از دو دختر خود را و خانواده خود را. بتی شیمدا درگذشت در ماه مارس سال 2017 در سن 89.

Sonoma County, مقامات می گویند که در روز دوشنبه بعد از ظهر جان شیمدا که از دست پا به جنگی در کره شمالی نشسته بود در گاراژ خود را از خانه و خانواده خود را در آسیاب ایستگاه جاده ها است. به نحوی شعله های آتش مشتعل شد و او پایدار حیاتی می سوزد.

شیمدا درگذشت اوایل صبح روز سه شنبه در سانتا رزا بیمارستان یادبود.

آتش تماس بود به خصوص دلخراش برای اعضای Graton آتش نشانی. آن آتش نشانان شد دوستان از شیمدا و خانواده اش و فقط در ماه اوت گذشته تا به حال او را به ایستگاه اتش نشانی در Gravenstein بزرگراه شمالی برای تولد شام با کیک.

“ما می خواهم به خانه خود او شده است می خواهم به ایستگاه آتش” گفت: Graton رئیس لایحه Bullard. “او بسیار شگفت انگیز فردی است.”

و اشاره کرد که این آتش سوزی که در زمان شیمدا زندگی اتفاق افتاده در روز یادبود بولارد گفت که او می یابد آرامش در اعتقاد داشتند که دوستان جدید خود را در حال حاضر با برادران در اسلحه که جان خود را در جنگ و یا به عنوان جانبازان.

یک Nisei یا نسل دوم ژاپنی-امریکایی شیمدا متولد شد و در اورگان در سپتامبر. 13, 1919. او رفت و به ارتش ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم خدمت کرده و با تزئین بسیار 442nd پیاده تیم رزمی هنگ ساخته شده تقریبا به طور کامل از Nisei. در سال 2010 این واحد اهدا شد کنگره مدال طلا.

شیمدا ساخته شده حرفه ای از ارتش شد و یک افسر. در اوایل 1950s او آموخته سند تحقیقات تکنیک در حالی که خدمت در ضد اطلاعات و تحقیقات جنایی شعبه دارد. وی همچنین در کره جنوبی بعد از گفتن Graton داوطلب آتش نشان است که مبارزه با آسیب وجود دارد هزینه او را به یکی از پاهای خود را.

در سال 1960 او منصوب شد رئیس ارتش ایالات متحده آزمایشگاه جرم و جنایت. شش سال بعد بازنشسته شد از نظامی و در زمان و موقعیت در سان برونو به عنوان دستیار مدیر منطقه غرب جرم labs ایالات متحده پستی خدمات بازرسی.

او و همسر خود را حل و فصل به یک خانه در شهرستان مارین.

بتی شیمدا اصلی مالک Ocha-ya نوار اسنک در سان فرانسیسکو Japantown.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>