معاون رئیس جمهور پنس خود منزوی پس از aide تست مثبت برای COVID-19

معاون رئیس جمهور مایک پنس خود جدا و دور از کاخ سفید زیر فشار دبیر تشخیص Covid-19 روز جمعه گفت: سه نفر آشنا با این وضعیت.

معاون رئیس جمهور حضور نداشتند جلسه روز سه شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات نظامی.

پنس تست منفی برای coronavirus عفونت امروز یکی از مردم گفت. او و مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده به طور منظم. او را به ماندن در خانه خود را در رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده در واشنگتن از فراوانی احتیاط گفت: مردم که نمی خواست فاش شود به دلیل انزوای خود را نکرده اند و علنا اعلام کرد.

پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus در روز جمعه. میلر اولیه است سخنگوی کاخ سفید coronavirus نیروی کار که پنس آگهی و که آخرین ملاقات در روز پنج شنبه.

پنس سفر به ایالت آیوا در روز جمعه پس از میلر تست مثبت سفر بود که با تاخیر بیش از یک ساعت به طوری که شش نفر از اعضای, معاون رئیس جمهور, کارکنان که می شده است در تماس با میلر می تواند پیاده از نیروی هوایی ،

آیوا کیم رینولدز که برای بازدید از کاخ سفید در روز چهارشنبه و زمان صرف شده در نزدیکی میلر است که با توجه به خود منزوی با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

دولت بهداشت و درمان, مدیر, Caitlin Pedati همراه رینولدز در این سفر و در حال برنامه ریزی برای خود منزوی یکی از مردم گفت.

رینولدز و پنس در هر یک از دیگر شرکت برای مدت طولانی در طول آیووا سفر, تمرین های اجتماعی فاصله. نه, رسمی, چند, عینک, ماسک, در جلسات با دولت ایمان رهبران و مدیران صنعت غذا.

میلر تشخیص به دنبال یک نتیجه تست مثبت پیش از آن در هفته برای یک عضو نظامی که با این نسخهها کار به عنوان یک نوکر به مغلوب ساختن پیشی جستن. میلر است که به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاوران استفان میلر.

این آخر هفته سه تا آمریکا مقامات بهداشت که وظیفه نیروی اعضا اعلام کرد که آنها را به انزوا اقدامات است.

سر غذا و دارو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: آنها خود قرنطینه Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: عمل به آنچه که او به نام “اصلاح” شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de