ویک مرد حیله گر پیشنهاد برای جذب توریست

Ulises IzquierdoAAP

Gym owner Kyle Torney hopes his murals on the walls of St Arnaud in Victoria will draw tourists.
آیکون دوربینبدنسازی صاحب Kyle Torney امید خود را از نقاشی های دیواری بر روی دیوارهای خیابان Arnaud در ویکتوریا را جلب گردشگران است.

منطقه ای ویکتوریا شهر در lookout برای گردشگران و محلی تصمیم گرفته است تا هنر خود را ابزار تبلیغاتی.

St Arnaud بومی Kyle Torney به مدت طولانی پیش بینی خود را از شمال غربی ویکتوریا خانه به عنوان یک توریست توقف و هدف این است که به واقعیت نزدیک او پس از اتمام چهار نقاشی های دیواری بر روی دیوار در اطراف شهر.

آقای Torney به دست آورد حمایت مالی برای خود داوطلب پروژه با کمک محلی ابتکار St Arnaud ArtSpace.

هدف این است که به سنت Arnaud دروازه ورود به سیلو هنر نوین.

دنباله صورتحساب به عنوان “استرالیا بزرگترین, عمومی, گالری” گسترش 200 کیلومتر در امتداد شمال غرب ویکتوریا.

مشهور استرالیایی هنرمندان از جمله Rone و Adnate نقاشی شده اند در مقیاس بزرگ از پرتره به سیلوهای دانه.

“این ایده آغاز شده چون من می خواستم به سعی کنید و آن را برخی از گردشگری به شهر را امتحان کنید و کمک به احیای برخی از کسب و کار مبارزه” آقای Torney گفت: AAP.

“من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از نقاشی های دیواری من رنگ. بیشتر ما به این دلیل بیشتر برای مردم را به متوقف کردن و راه رفتن در اطراف و امیدوارم به کافی نت ها و یا هتل محلی است که کاملا زیبا.”

تا کنون آقای Torney به اتمام رسانده است چهار نقاشی های دیواری در خیابان Arnaud های محلی, معلم هنر, Andrea هیکس استرالیا بوکس افسانه جف Fenech و لیونل رز رزیدنت, طلا, اکتشاف, Gary پری و ادای احترام به آتش نشانان داوطلب شامل CFA عضو.

“آتش نشان ها شایسته به عنوان مقدار به رسمیت شناختن به عنوان آنها می توانند. من نه از نظر مالی در یک موقعیت که در آن من می توانم اهدا بنابراین من فکر کردم من می خواهم به کمک یک نقاشی دیواری و کمک می کند که راه” آقای Torney گفت.

این پروژه تکمیل خواهد شد با نقاشی St Arnaud را سیلوهای یک ایده بود که kickstarted در شمال Grampians Shire Council با $20,000 سهم در سال 2018 است.

پس از ترک به مدت چهار سال به آموزش در ملبورن, هنرهای رزمی, آکادمی آقای Torney بازگشت به سنت Arnaud برای ایجاد خود را در شهر.

او گفت: بیرون رفتن و بلوغ کمی به او کمک کرد تا درک زادگاه خود و او در حال حاضر می خواهد به کمک و کمک به رشد آن.

با توجه به سرشماری سال 2016, St, Arnaud جمعیت بود 2193 نفر و متوسط درآمد هفتگی $بود 473 کمتر از $644 ویکتوریا متوسط است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>