ویک راننده خانواده می گوید او جدا

Ulises IzquierdoAAP

Four police officers were killed after they were hit by a truck on Melbourne's Eastern Freeway.
آیکون دوربینچهار افسر پلیس کشته شدند پس از آنها در برخورد با یک کامیون در ملبورن شرقی آزادراه.

یک زن ادعا می شود از یک پورشه راننده گفته درگیر در یک تصادف که منجر به کشته شدن چهار افسر پلیس در ملبورن می گوید خانواده او را “شرمنده”.

زنی که نمیخواستند به نام خواندن بیانیه ای به ملبورن رادیو 3AW در روز دوشنبه آن را روشن ریچارد Pusey, 41 شده بود جدا از خانواده برای برخی از زمان.

او گفت: خانواده محوری شده بود به ویژه پس از سقوط مرگبار در شرق آزادراه روز چهارشنبه و به اشتراک گذاشته شده همان احساس ویرانی به جامعه گسترده تر.

“من می خواهم به خواندن یک بیانیه از طرف Pusey خانواده از آنجا که ما می خواهم به جدا کردن خودمان را با فاجعه ای که رخ داده است در شب چهارشنبه,” او گفت:.

“ما فوق العاده شوکه شده و عمیقا شرمنده با این (ادعا) اتفاقاتی که گشوده اطراف حادثه و پس از آن.

“خانواده ما را [sic] تحت نظارت عمومی از آن زمان در تلاش برای پیدا کردن برخی از توضیح که ریچارد (ادعا) اقدامات در این رویداد فاجعه بار.

“این است که بینش ما قادر به ارائه.”

ادعا رویدادهای مورد اشاره در حال حاضر قبل از دادگاه.

ارشد پاسبان Lynette ارشد پاسبان کوین پادشاه پاسبان گلن Humphris و پاسبان جاش Prestney فوت کرد زمانی که یک نیمه تریلر سقوط کرد و به آنها در حالی که آنها در تلاش برای نگه داشتن یک پورشه در یک خط اورژانس در اتوبان در Kew.

Pusey از Fitzroy متهم شد روز جمعه با نه جرائم از جمله رانندگی یک خطرناک سرعت بی پروا رفتار به خطر انداختن زندگی و عدم ارائه کمک و در اختیار داشتن مواد مخدر.

او همچنان در بازداشت در بازداشتگاه.

پیشتر در روز دوشنبه 47 ساله راننده کامیون بود به اتهام چهار فقره مقصر رانندگی.

در کرنبورن مرد شده بود در بیمارستان پس از تصادف و متهم شده بود پس از یک مشترک بررسی توسط عمده برخورد واحد تحقیقات و قتل تیم ملی.

این در حالی است که به نظر می رسد در ملبورن دادستانی دادگاه در روز دوشنبه ،

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>