ویک راننده در دادگاه بعد از پلیس و میر

Richard Pusey, who's accused of fleeing after the deadly crash, will face court on Tuesday morning.
آیکون دوربینریچارد Pusey که متهم در حال فرار پس از تصادف مرگبار را در دادگاه روز سه شنبه صبح.

پورشه راننده ای که به اتهام فرار گذاشت که در آن چهار افسر پلیس کشته شدند که با توجه به چهره ملبورن دادگاه متهم با یک قایق از جرائم.

Fitzroy مرد ریچارد Pusey, 41, ظاهر خواهد شد در ملبورن دادستانی دادگاه در روز جمعه به صورت 10 اتهامات از جمله سرعت بی پروا رفتار و در اختیار داشتن مواد مخدر.

پیشرو ارشد پاسبان Lynette ارشد پاسبان Kevin King و پاسبان گلن Humphris و جاش Prestney خود را از دست داده زندگی در پنج شنبه شب به عنوان آنها در برخورد با پورشه راننده در شرق آزادراه در Kew.

یک کامیون یخچال نوسان به چپ و ضربه زدن آنها را در 100km/h به آنها ایستاده بود در خط اورژانس.

آقای Pusey بود که نه مجروح در تصادف دستگیر شد صبح روز پنجشنبه.

او به اتهام رانندگی در یک خطرناک سرعت بی پروا رفتار به خطر انداختن زندگی, شکست باقی می ماند پس از تست مواد مخدر عدم ارائه کمک های خود را شکست به ارز خود را با جزئیات در اختیار داشتن مواد مخدر از وابستگی به نابودی شواهد و سه فقره ارتکاب indictable جرم در حالی که به قید وثیقه.

ویکتوریا معاون کمیسر پلیس شین پاتون گفت: بیشتر اتهامات می تواند گذاشته شود بیش از مرد به اتهام گرفتن عکس از تصادف بودند که پس از آن آپلود شده بر روی Facebook.

“ما هنوز در حال بررسی است که آیا وجود دارد جرائم مرتکب تحت ارتباطات از راه دور عمل می کنند,” او گفت: نه امروز نشان می دهد در روز جمعه.

روشن نیست اگر پست یا انتشار عکس انجام شد توسط خود انسان و یا توسط دیگران است.

در ضمن راننده کامیون بود که پزشکی قسمت پس از سقوط هنوز تحت گارد پلیس در بیمارستان است.

“او نا مناسب به مصاحبه در این مرحله است. ما نمی دانیم که آیا خواهد شد که امروز و یا در چند روز آینده” آقای پاتون گفت.

“خانواده ها هستند و بدیهی است که در هم شکسته” و نیاز به پاسخ های او اضافه شده است.

حمله پلیس راننده کامیون را در کرنبورن خانه در شب چهارشنبه و در عین حال به فاش کردن آنچه که آنها در بر داشت.

Sen Const تیلور 60 شده بود با نیروی 31 سال و پیوست جاده پلیس مواد مخدر و الکل بخش در سال 2011 در حالی که هر دو پاسبان Humphris و Prestney تا به حال تنها به تازگی فارغ التحصیل از آکادمی.

جان سالم به در با شوهر و دو پسر Sen Const Taylor شده و مراقب اولیه برای خواهر خود را که می خواهم تجربه سکته مغزی با افسران “مراقبت از طبیعت” نیز گسترش به همکاران او.

حتی در 50 سن Const پادشاه بود و نسبتا جدید به نیروی پیوستن به شش سال پیش و کار در چندین ملبورن ایستگاه قبل از انتقال به Nunawading گشت بزرگراه در سال 2018 است.

پس از کار به عنوان یک شاگرد نجار و مربی شخصی Const Humphris پیوست و پس از حرکت به ملبورن از نیوکاسل در حالی که Const Prestney 28 ساله فارغ التحصیل از آکادمی در ماه دسامبر با برادر خود – یک همکار افسر – ارائه او را با نشان خود را.

ویکتوریا پلیس در Memorium Facebook صفحه گرفتگی شد با پست در روز پنج شنبه شب پرداخت احترام به افسران از جمله از گذشته و حال ،

پرچم پرواز بودند نیمه افراشته و نشانه های روشن به رنگ آبی در سراسر ویکتوریا در روز پنج شنبه به افتخار افسران.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>