Viaggio هونولولو می یابد هدف زیر coronavirus shutdown

زمانی که takeout کار نمی کند, چه چیزی یک رستوران به انجام دهید ؟ وصله پینه کردن منو گرفتن چند غذا ،

در Viaggio هونولولو و Italica نوار & Cafe, دو رستوران در داخل سرعت ماشین لوکس نمایندگی در Kakaako تلاش برای رفتن takeout-تنها به طول انجامید فقط یک زن و شوهر از هفته. آوریل 10, همه نگران متوجه آنها نمی شد انجام کسب و کار به اندازه کافی به آن را ارزشمند.

مدیر کل گرگ فریزر و آشپز جف Vigilla در نظر گرفته گزینه های خود را و سپس تصمیم به نگه داشتن وعده های غذایی اما فراموش نکنید که در مورد ساخت پول است. مانند بسیاری از خارج-از-کار در رستوران کارکنان اهدای زمان های مختلف به گروه های غیر انتفاعی آنها می خواستم به استفاده از مهارت های خود را برای خدمت به کسانی که نیاز دارند.

به طوری که آنها تبدیل توجه خود را به خدمت kupuna و keiki تحت یک کمپین جدید سلام زندگی در اینجا. “ما تصمیم به قرار دادن تمام تلاش های ما به این کمپین” Fraser گفت.

با صاحب رستوران را خوب به استفاده از Viaggio آشپزخانه آنها پیوست تا با گروه هایی مانند نمایش آلوها چالش است که قرارداد با رستوران ها به وعده های غذایی برای نیازمندان و سالمندان. Vigilla گفت که او به طور مداوم در شکار برای بیشتر گروه های او می تواند برای طبخ.

کار به تنهایی در آشپزخانه, آشپز, پخت و پز است حدود 100 وعده غذا در روز و هفت روز هفته. او برنامه ریزی دبستان كار پخت و پز و شستن قابلمه و ماهی تابه. داوطلب کمک به, بسته به وعده های غذایی برای تحویل.

در روز پنج شنبه, 60 BLT کروسانت ساندویچ فرستاده شد برای ناهار از طریق نشان دادن سلام به چالش و به دنبال آن 50 شام از پستو, مرغ با پاستا و سس مارینارا focaccia نان و سالاد رفتن به سلام برداشت.

Vigilla آشپزخانه است منظم و آرام با وجود این دیگ بزرگ مارینارا متلاطم روی اجاق گاز, فر, beeping سینی نان را در حال انتظار برای قطع شود. او را دستکاری نکنید فقط امروز را در وعده های غذایی اما پیگیری در سر خود را از گوشت گاو به آماده برای خورش فردا گوشت خوک shanks او در حال حاضر پخته شده برای ragu در یکی دیگر از چند روز …

“آن را پخت و پز از شربت خانه, پخت و پز با آنچه شما کردم اما درک است که شما هنوز هم باید ارائه تعادل” Vigilla گفت.

او با استفاده از Viaggio لوازم دستکاری اهدا مواد غذایی و رفتن به خرید خود را. هیچ چیز صالح آشپز نمی تواند انجام دهد, او گفت:, و در واقع او به نظر می رسد برای لذت بردن از این چالش است. “آشپز انجام آنچه شما نیاز به انجام است. شما طبخ.”

سلام زندگی در اینجا دیگر پروژه برای پایان مقابل از طیف سنی کودکان.

کار با Keiki 2 Keiki یک فروشگاه محموله فریزر شده است نصب و راه اندازی بسته های مراقبت از پوشک فرمول و دستمال. او امیدوار است برای توزیع 40 تا 100 در بسته های یک روز از یک وانت نقطه خارج از Italica کافه حق Ward خیابان.

بودجه برای پروژه های خود را می آید از طریق یک دستمزد از نمایش سلام چالش کمک به خیریه (بزرگ حامیان شده اند Y. Hata & Co., و توزیع سه گانه F و هانسن) و فروش سفارشی “هاوایی قوی” تی شرت.

فریزر قصد دارد برای خرید بسیاری از موارد به جای تکیه اهدا کالا. “توزیع کنندگان در حال پایین توزیع کنندگان نیاز اضافی که کمی دست انداز بیش از حد.”

حتی اگر رستوران بازگشایی فریزر گفت: او قصد دارد برای ادامه keiki برنامه “تا زمانی که وجود دارد یک نیاز است.”


برای کمک به سلام در اینجا زندگی می کند و یا به درخواست برای کمک تماس بگیرید و یا متن گرگ Fraser, 782-8462. برای خرید $20 “هاوایی قوی” پیراهن رفتن به alohaliveshere.net. تمام درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de