آستانه پوشش محدودیت برای ماندن

چوپان فریزرصدا تلگراف

Generic images taken around Rockingham. Pictured - City of Rockingham administration building Photo by Daniel Wilkins
آیکون دوربینGeneric تصاویر گرفته شده در اطراف Rockingham. تصویر – شهرستان Rockingham اجرایی ساختمان عکس از Daniel ویلکینز اعتباری: ساندی تایمز

یک بحث حاشیه سیاست محدود کردن نوع و مقدار مواد, شهرستان Rockingham صاحبان خانه می توانند با استفاده از زمانی که محوطه سازی خود را verges باقی خواهد ماند و با وجود تماس های از یک عضو شورا برای یک “حس مشترک” سیاست.

شهرستان Rockingham را در آستانه توسعه سیاست های تایید شده توسط شورای در ماه اوت گذشته شناسایی یک لیست قابل قبول مواد از جمله چمن مصنوعی است که ساکنان می تواند تصمیم به نصب خود را در آستانه, اما که تنها 50 درصد از آستانه و یا 10sqm می تواند تحت پوشش در این مواد است.

دیگر 50 درصد باید چمن باغ و یا مالچ ارگانیک.

صاحبان خانه/اشغالگران مایل به استفاده از قابل قبول دیگر مواد را نیز ملزم به ارائه برنامه های خود را در آستانه به شهر برای تصویب.

در این ماه جلسه شورای Cr لورنا Buchan تصویر — که متعهد به اصلاح سیاست به عنوان بخشی از اکتبر انتخابات — پیشنهاد اطلاع از حرکت به دنبال اجازه می دهد تا 100 درصد پوشش verges و که نیاز به دنبال تصویب در نوشتن به استفاده از قبول مواد لغو شود.

Cr Lorna Buchan.
آیکون دوربینCr لورنا Buchan.

Cr بوکان گفت: 50 درصد پوشش نمی شد جلسه رزیدنت نیاز و یا می خواهد و استدلال تصویب در نوشتن به پوشش verges با موارد قابل قبول بود “غیر ضروری و اتلاف شهرستان افسران زمان و منابع”.

“اگر ما در حال درخواست اقامت به نگاه پس از آستانه ما باید به انتخاب هر یک از ساکنان” او گفت:.

“یک انتخاب ساده از مواد 100 درصد پوشش را سیاست آسان تر به درک و مطابق با.

“من به ارمغان آورد و این حرکت رو به جلو چون من می خواستم برای کمک به ساکنان به امن و جذاب به دنبال آستانه که برای آنها کار می کند.”

او همچنین بر اجرا کردن و نفوذ از چمن طبیعی و مزایای صرفه جویی در آب مواد دیگر.

Cr علامت گذاری جونز صحبت در حمایت از این حرکت و گفت: درصد بود و دشوار برای رسیدن به.

“اگر شما نصب 50 درصد چمن مصنوعی چه چیزی شما را با دیگر 50 درصد? من فکر می کنم ما نیاز به ارائه یک سیاست بهتر به افرادی که می خواهید برای قرار دادن غرور و تلاش به دنبال پس از خود را در آستانه.”

اما Crs لی Liley و هیلی ادواردز رای دادند در برابر این حرکت گفت: سیاست بود “کافی است” و این که اثرات زیست محیطی افزایش مصنوعی آستانه موارد از جمله چمن مصنوعی شد “بیش از حد بزرگ برای براق.” حرکت از دست داده بود 4-5 با Crs Liley ادواردز سالی دیویس Deb Hamblin و بری Sammels رای گیری برابر است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im