وگاس-رنو بزرگراه cracked بسته پس از زلزله 6.5 در نوادا

لاس وگاس >> بزرگراه اصلی بین لاس وگاس و رنو آسیب دیده بود و بسته اولیه امروز پس از قدر 6.5 زلزله در یک منطقه از راه دور از نوادا که یک محقق به نام بزرگترین زلزله در کشور در 65 سال است.

بدون آسیب گزارش شده اما نوادا گشت بزرگراه عکس نشان داد ترک ها در ایالات متحده 95 که سپاهی هانا DeGoey گفت باعث شد temblor کمی پس از 4 صبح غرب Tonopah.

خدمه مشغول به کار بودند به بازگشایی بزرگراه DeGoey گفت.

منطقه فعال زمین لرزه در منطقه گفت: کنت گراهام مدیر نوادا لرزه آزمایشگاه در دانشگاه Nevada, Reno. او در مقایسه با رویداد امروز با دوقلو دسامبر 1954 زلزله در فرویو اوج و Dixie دره. کنت گفت: کسانی که temblors اتفاق می افتد و چهار دقیقه از هم جدا شدند بزرگای 7.1 و 6.8. منابع دیگر خود را قدر در 7.3 و 6.9 بود.

زمین شناسی ایالات متحده سرویس گزارش temblor زده در 4:03 a. m. حدود 35 کیلومتری غرب Tonopah و فقط در شرق سیرا نوادا برد. این زمین لرزه به روز رسانی شد پس از اینکه در ابتدا گزارش شده در 6.4-قدر.

اولیه زلزله زده در مورد 4.7 کیلومتر عمیق USGS گفت و ده ها پس لرزه ثبت شد و بعد از سه ساعت از جمله دو با برآورد شدت 4.9.

وجود دارد هیچ گزارش فوری آسیب, اما سربازان دولت و معاونین کلانتر از Esmeralda معدنی و نای استان ها بررسی می شود بزرگراه برای آسیب ممکن است.

مردم از سالت لیک سیتی به کالیفرنیا دره مرکزی توییتی که آنها آن را احساس.

“آن را تکان داد اما این بود که” نای شهرستان کلانتر سروان. دیوید Boruchowitz گفت: در پهرومپ. او گزارش داد هیچ خسارت در مصفه هتل و دلقک, متل, دو نقطه عطفی کسب و کار در Tonopah تاریخی شهر معدن در مورد نیمه راه بین لاس وگاس و رنو است.

کیت شتابزده یک کارمند در یک ایستگاه گاز در Tonopah گفت: Las Vegas Review-Journal مواد غذایی بودند متزلزل کردن قفسه ها و ساکنان که آباد فروشگاه گفت: تلویزیون را تکان داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de