واتیکان هفته مقدس به ادامه بدون دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

واتیکان >> واتیکان هفته دفاع مقدس مراسم پیش خواهد رفت اما بدون حضور ایتالیا تلاش می کند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس مقدس دیدن کردند.

سخنگوی واتیکان Matteo برونی در بیانیه ای گفت که “به عنوان دور به عنوان هفته دفاع مقدس جشن مربوط به علم العبادات نگران من می توانید مشخص کنید که همه تایید می شوند.”

اما برونی افزود: “به عنوان چیز ایستاده تحت مطالعه هستند و راه آنها انجام خواهد شد و کسی که می تواند در حالی که احترام به اقدامات امنیتی در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.” او اضافه کرد که در هر صورت وفادار قادر خواهید بود به دنبال این مراسم در تلویزیون و رادیو و از طریق رسانه های آنلاین.

“واتیکان اعلام کرد که #PopeFrancis’ هفته دفاع مقدس جشن مربوط به علم العبادات برگزار خواهد شد و بدون حضور فیزیکی وفادار در تلاش برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 #coronavirus” مقدس رسانه بازوی توییتی.

در پیچیدگی, واتیکان, رسانه های اضافه شده که از پاپ خانواده بود و اطلاع رسانی به مردم که “تا مارس 12 به طور کلی مخاطبان و Angelus ریاست توسط پدر مقدس در دسترس خواهد بود تنها در زنده بر رسمی واتیکان اخبار سایت.”

مارس 12 یکشنبه عید پاک است که به طور معمول ده ها هزار نفر از مؤمنان را پر از میدان سنت پیتر برای پاپ جرم و برای گوش دادن به پاپ فرانچسکو و دریافت برکت و رحمت خود را تحویل داده و از بالکن کلیسای سنت پیتر.

اگر چه عید پاک خود را ندارد مشخص شده در واتیکان اظهارات به نظر می رسد به احتمال زیاد محدودیت در اجتماعات بزرگ را به خوبی ممکن است همچنان در ایتالیا. دولت ایتالیا گفته است که تصمیم خواهد گرفت که آیا اقدامات در حال حاضر در اثر از طریق آوریل 3 که نیاز به فرمت و یا سفت.

هفته دفاع مقدس آغاز می شود با خرما جمعه در مارس 5 با سنت خواستار یک فضای جمعی در میدان نیز در آن روز هنگامی که وفادار کلاچ نخل fronds و شاخه زیتون.

ایتالیا تحت شدید مستند با مردم محدود از ترک خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی, رفتن به محل کار و یا چند دیگر فوری دلایل و هنگامی که در خارج اقامت حداقل یک متر (حدود سه فوت) دور از یکدیگر. این بیماری برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید.

آن است که روشن نیست اگر, ایتالیایی, فرمان محدودیت تمدید خواهد شد به خوبی به مه. اما ترس از گسترش این ویروس همچنین می تواند به خطر اندازد سنتی راه صلیب صفوف روز جمعه در آوریل 10 در کولوسئوم حتی بدون ،

در هر صورت, ویروس, ترس ها و محدودیت های مسافرتی توسط بسیاری از کشورها به سمت ایتالیا ساخته شده اند گردشگری تقریبا ناپدید می شوند.

با میدان سنت پیتر به روی عموم بسته شده و یک مورد عفونت گزارش شده توسط واتیکان به تازگی پاپ فرانسیس امروز به او تحویل داده سنتی هفتگی تفسیر و برکت از پاپ کتابخانه به جای از یک پنجره مشرف گسترده مربع است.

فرانسیس ستایش کشیش برای “خلاقیت” در رسیدگی به گله خود به خصوص در منطقه لومباردی در شمال ایتالیا که در آن هزاران نفر در بیمارستان بستری هستند و یا در قرنطینه. او گفت که تلاش های خود را نشان داد وجود دارد, “هزار راه به نزدیکی” به مؤمنان اگر نه جسمی.

برخی از کلیساها در ایتالیا هستند که مجاز به باز بماند برای فردی نماز اما همه توده ها ممنوع طول lockdown برای تضعیف تراکم.

فرانسیس نمی استناد Rev. جوزپه Corbari کشیش سان Robbiano کلیسا در شهر گیوسنو شش مایل از میلان اما او به خوبی می تواند داشته باشد.

Corbari چاپ تمام selfies او از دریافت وفادار متصل شده و آنها را به کلیسا pews ارائه یک یادآوری زنده از حس قوی از جامعه در میان کاتولیک ها.

فرانسیس را تنها برای ستایش اسقف اعظم میلان که در هفته گذشته رفت بالای پشت بام این شهر یاد Duomo یا کلیسای جامع به دعا به تنهایی قبل از یک مجسمه از مدونا.

اسپانیا به دنبال ایتالیا به lockdown mode را امتحان کنید و شامل خود را به سرعت در حال رشد موارد COVID-19 کلیساها که در همین کشور عمدتا کاتولیک رومی اتخاذ اقدامات شبیه به آن انجام می شود در ایتالیا چند هفته پیش.

در اسپانیا وفادار مجاز در اصلی کلیسای کوچک به دعا اما دستورالعمل داده شده به نگه داشتن از هم جدا.

آب مقدس کاسه شده اند خالی است. در یکی مادرید کلیسا اعتراف اتاق آماده شده است از آنجا که معمول اعترافی غرفه به معنی کشیش خواهد بود بیش از حد نزدیک است.

در آلمان اقدامات متنوع بسته به کلیسا و منطقه است.

در به شدت کاتولیک بایرن برای مثال در قلمرو مذهبی اسقف اعظم مونیخ لغو خدمات از طریق آوریل 3, در حالی که دایره اسقفی از بامبرگ و رگنسبورگ را محدود کرده اند خدمات به 100 نفر است. کلیسای لوتری در منطقه قصد دارد برای ادامه ارائه خدمات اما با یک فضای بزرگتر بین نمازگزاران.

“این یک وضعیت دشوار است و این کاهش به کلیسای زندگی” مونیخ کاتولیک اسقف اعظم راینهارد مارکس گفت: در هفته گذشته. اما او افزود: “این پایان نیست نماز و مراقبت معنوی را هنوز هم وجود دارد و در حال حاضر در موارد فوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de