تخریب یادبود هولوکاست اسپرز تعمیر تلاش ضد کمپین نفرت

دنیس جاد سباستوپول نمی خواهم خرابکاری از یک بنای یادبود هولوکاست اختصاص داده شده به خانواده اش برای تبدیل شدن به یک لحظه از ترس به صورت محلی جامعه یهودی.

او می خواست آن را به یک فرصت برای شفا که در آن منطقه سونوما کانتی ساکنان صرف نظر از عقیده و یا رنگ گرد هم آمدند.

در روز پس از این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

به عنوان پلیس در ادامه تحقیق در مورد نابودی یک مراسم شستشو در چشمه در سانتا رزا پارک یادبود یک هفته پیش به عنوان یک پتانسیل جنایت نفرت ده ها تن از مردم باید پا به جلو برای کمک به جاد خانواده که بستگان بسیاری از آنها کشته شدند در هولوکاست — آیا مندرج در کاشی و موزاییک ساختمان در کنار آن است.

یک crowdfunding تلاش راه اندازی شد چهارشنبه شب انباشته از بیش از 7000 دلار برای تعمیر آسیب دیده چشمه. جاد گفت که او قصد دارد با استفاده از مانده درآمد حاصل به منظور ارتقاء آموزش و پرورش طرح های زیر را در صدای پای مادرش لیلیان جاد بازمانده هولوکاست و نویسنده که صحبت های بی شماری به محلی دانش آموزان در طول سال در مورد ارزش بخشش.

“ما نیاز به گسترش این کلمه مثل مادر من بود زمانی که او زنده بود,” دنیس جاد گفت. “مردم نیاز به مقابله با خشم خود را قبل از آن را از خط و تبدیل به نفرت. است که من بخشی از صحبت های او.”

سانتا رزا پلیس هنوز در حال جستجو برای خرابکاری و یا خرابکاری که سرنگون چشمه مدتی گذشته یکشنبه شب یا اوایل صبح روز دوشنبه. تعمیر و نگهداری تریلر در طرف مقابل از این گورستان نیز غارت شد اما هیچ چیز به سرقت رفته بود, پلیس گفت:.

از آنجا که بنای یادبود مذهبی اهمیت جرم و جنایت نفرت اتهامات می تواند همراه با جرم خرابکاری اگر پلیس کشف یک ضد سامی انگیزه. هیچ مدرکی یافت نشده Sgt. دیو Linscomb گفت: در یک ایمیل پنج شنبه.

اموزش تاکر بوگارت از شرق سانتا رزا گفت: او در دل شکسته هنگامی که او در مطبوعات خوانده شده دموکرات که چشمه شده بود تخریب. چند تن از دوستان او در اول جماعت کلیسای سانتا رزا که پرشور در مورد عدالت اجتماعی باعث احساس مجبور به اهدای پول و حمايت خود را از سراسر ادیان جامعه.

“در زمان های دشوار است به آن را آسان برای ما بگو: چه می توانم انجام دهم ؟ “به عنوان بهانه ای برای انجام هیچ چیز” بوگارت گفت. “تماس گرفتن با خانواده اولین چیزی که به ذهن آمد.”

این جاد خانواده در نظر دارد برای تعمیر چشمه — نه جایگزین آن تا زخم از این حادثه می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری از جامعه پاسخ گفت: Dennis جاد.

تمرکز خود را در حال حاضر بانکها و محلی برنامه های آموزش و پرورش است که آموزش دانش آموزان در مورد هولوکاست و نفرت و چگونه رادیکال خشم می تواند به تشدید شدند.

جاد گفت: یک مسیر است داستان پروژه سونوما کانتی که می فرستد سخنرانان که بستگان بودند یا کشته شدن فرار کرد و یا جان سالم به در برد هیتلر مرگ مبارزات انتخاباتی به منطقه عمومی مدارس.

دیگر یک سری سخنرانی در دانشگاه ایالتی سونوما در هر بهار, ویژگی های دانشمندان و بازماندگان نسل کشی در سراسر جهان است.

Myrna گودمن استاد بازنشسته در SSU و مدیر مرکز مطالعات هولوکاست و نسل کشی گفت که او “وحشت” برای دیدن چشمه زدم اما معتقد است جاد تمایل به پاسخ آموزش و پرورش یک راه موثر برای مقابله با تعصب.

“من نمی توانستم فکر می کنم از مطلب به موقع زمان هنگامی که ما نیاز به بازبینی چگونه مردم دریافت اطلاعات است که ما را فقط و عادلانه و نوع جامعه” گودمن گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de