خرابکاری گرافیتی گزارش در کائوآئی, شهرستان, پارک, پس COVID-19 محدودیت

  • PHOTO COURTESY OF COUNTY OF KAUAI The recent uptick in graffiti and vandalism at county parks includes a damaged barrier at Hanamaulu Beach Park.

    عکس حسن نیت ارائه میدهد از شهرستان کائوآئی

    اخیر سربازان ارتش در نقاشی های دیواری و خرابکاری در شهرستان پارک ها شامل آسیب دیده مانع در Hanamaulu پارک ساحلی.

  • COURTESY OF COUNTY OF KAUAI The door at a women’s restroom at Kalena Park was recently damaged.

    حسن نیت ارائه میدهد از شهرستان کائوآئی

    درب در یک دستشویی زنان در Kalena پارک به تازگی آسیب دیده است.

کائوآئی پلیس گزارش داده اند که افزایش در نقاشی های دیواری و خرابکاری در شهرستان, پارک, پس COVID-19 محدودیت بودند به محل قرار داده.

کائوآئی اداره پلیس (KPD) برجسته چهار نمونه از نقاشی های دیواری و آسیب های انجام شده در شهرستان پارک ها از مارس 18, وقتی شهردار درک Sprayberry صادر islandwide حکومت نظامی برای محدود کردن گسترش coronavirus. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige صادر اضطراری اعلام در مارس 5 در پاسخ به COVID-19 شیوع و او افزوده تکمیلی اعلامیه در سراسر مارس.

“در طول اضطراری اعلام بسیاری از جرائم را یک درجه بالاتر از جدیت از جمله کیفری صدمه به اموال” گفت: معاون رئیس Bryson پنک در انتشار اخبار امروز. “چه شده است یک کلاس C جنایت در حال حاضر می تواند یک کلاس B جنایت که می تواند به این معنی است که زمان صرف شده در زندان است. جنایی صدمه به اموال است که به طور بالقوه به عنوان یک خرده بزه اما در حال حاضر به بالا بردن کلاس B جنایت که بدان معنی است که تا 10 سال زندان و جریمه نقدی تا $25,000.”

KPD یافت نقاشی های دیواری در سرویس بهداشتی در Lydgate پارک ساحلی زنان دستشویی درب در Kalena پارک و ویمی استخر شنا. یک مانع برداشته شد از Hanamaulu پارک ساحلی.

“ما می خواهم به نگه داشتن امکانات ما برای عموم باز برای استفاده در طول این زمان به چالش کشیدن” گفت: گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر پاتریک پورتر. “متاسفانه اگر خرابکاری ادامه می دهد ، کانتی ممکن است نیاز به مقیاس تعدادی از امکانات در دسترس به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت آن شمار نه تنها برای جامعه بلکه برای خدمات ما کارگران است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>