ولی فورد مرگ انسان می سازد برای دو غرق شدگی در رودخانه در دوره 24 ساعته

25-سال-قدیمی دره فورد که کشیده بود در ماه گذشته از رودخانه پس از یک دوره طولانی از زمان در زیر آب بعد از درگذشت در یک بیمارستان محلی در منطقه سونوما کانتی کلانتر, تایید کرد روز دوشنبه است.

Juan De Luna Romo شده بود از دیدن مادر در فرستویلل با دوستان مه 28, زمانی که آنها گزارش waded در سراسر رودخانه به پرش از ورود به سیستم در سمت دیگر. د لونا ضربه عمیق نقطه و رفت و تحت پرسنل اورژانس گفت.

زمانی که او نمی اندکی خود را اصحاب با کمک دیگر ساحل را برانگیخت شروع یک جستجو کوره در رفته که در ادامه به 10 یا 20 دقیقه قبل از اینکه کسی با عینک او را در بر داشت زیر آب با توجه به تماشاگران’ حساب و فرستویلل Fire Protection District.

او لود شد بر روی یک paddleboard فقط به عنوان پس از رسیدن آتش نشانان از جمله اعضای آب نجات تیم بودند در مورد به ترک ساحل گفت: پاتریک میلز از فرستویلل آتش منطقه است.

میلز گفت: آتش نشانان در انجام CPR در د لونا در سمت راست paddleboard به عنوان آنها را تقبل قایق از آب عبور او را در سراسر آب است. آنها در ادامه کار او در ساحل در حالی که در انتظار یک CHP هلیکوپتر که فرود در sandbar کمی پایین دست.

هر چند پزشکان اورژانس در نهایت یک پالس در حالی که حمل و نقل De Luna به سانتا رزا بیمارستان یادبود او زنده بماند.

ساعت قبل, on May 28, a 13-year-old ریو نیدو پسر مرده پیدا شد در این رودخانه پس از بیرون رفتن برای شنا شب گذشته بود. بدن از دیگو ریواس بازیافت شد حدود 12:40 بعد از ظهر

کلانتر سخنگوی Misti چوب گفت: De Luna گزارش می دانست که چگونه به شنا پس از آن روشن نیست آنچه که منجر به مرگ او شد. او گفت: در انتظار گزارش کالبد شکافی ریختن ممکن است برخی از نور است.

روسیه و رودخانه هر زمستان چرخ کردن سنگهایی حرکت شن و گرد و خاک در اطراف و اغلب برگ افت غیر منتظره-آف. رودخانه در مقابل مادر ساحل شناخته شده است به نسبتا کم عمق و تنها در حدود مچ پا در میانی قبل از گرفتن عمیق در امتداد ساحل دور – احتمالا 8 تا 10 فوت عمق میلز گفت.

اما میلز گفت: وجود داستان های متناقض از دوستان در مورد اینکه آیا De Luna در حال حاضر ممکن است شروع به پریدن کرد از ورود ترک امکان او مجروح در این فرآیند است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de