USC به افزایش شهریه 3.5% یا نه کلاس های درس بازگشایی

لس آنجلس — دانشگاه کالیفرنیای جنوبی افزایش خواهد یافت شهریه 3.5 درصد برای 2020-2021 سال تحصیلی که آیا یا نه آن را نگه می دارد اکثر کلاس های آنلاین.

در مقطع کارشناسی شهریه تنظیم خواهد شد در $59,260 افزایش $2,004 با توجه به آننبرگ رسانه یک دانشجو به رهبری اخبار سرویس که برای اولین بار گزارش پیاده روی در روز پنج شنبه.

USC است که در میان بسیاری از دانشگاه های سراسر کشور که در بسته کلاس های درس خود را برای دانشجویان این بهار و روشن به آنلاین آموزش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. برخی از دانش آموزان هنوز هم زندگی در محل اقامت سالن حال و انتقادی کارکنان مانند پردیس پلیس باقی می ماند در وظیفه.

USC است با توجه به اینکه به حداقل بخشی از بازگشایی کلاس های درس برای سقوط اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت. یک تصمیم ممکن است در ماه ژوئن اعلام کرد.

مدرسه امنا تصویب افزایش شهریه قبل از همه گیر یک USC بیانیه ای گفت:.

“آن آینه در سال گذشته تغییر در شهریه که در میان بالاترین در صد افزایش در 50 سال” بیانیه ای گفت:.

پیاده روی “کمک خواهد کرد که صندوق با کیفیت بالا, آموزش و پرورش طیف گسترده ای از برجسته علمی و برنامه های مهم فعالیت های پژوهشی است که مشخصههای USC” آن را گفت.

در این بیانیه همچنین گفت که مدرسه انتظار دارد که به “جدید قابل توجهی از هزینه های برای اطمینان از سلامت و ایمنی” از دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان.

مدرسه زودتر آن گفت: به دنبال اقدامات ایمنی مانند ویروس تست و جسمی فاصله گرفتن دانش آموزان است.

شهریه دانشجویی و شهریه حدود 30 درصد از USC عامل درآمد با توجه به یک 2019 صورتهای مالی است. این مدرسه گفته است که در مواجهه با یک عامل کمبود سرمایه گذاری 300 میلیون دلار به 500 میلیون دلار به دلیل هزینه های بالاتر و درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع.

دیگر سیستم های دانشگاه نیز در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه و یا زمانی که برای بازگشایی شده است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا برگزار خواهد شد بیشترین سقوط کلاس آنلاین و کلاس های درس را ترک بسته صدراعظم تیموتی سفید اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de