ایالات متحده آمریکا شنا می پرسد کمیته المپیک به تعویق انداختن توکیو بازی

دنور — رئیس ایالات متحده آمریکا شنا خواست ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته به فشار برای 12 ماه تعویق افتادن توکیو بازی ها, سیگنالینگ اولین شقاق بين قدرتمند آمریکایی جناح اقدام به مانور تیم ایالات متحده از طریق coronavirus بحران است.

مدیر عامل تیم Hinchey با ارسال نامه ای جمعه به همتای خود در USOPC سارا Hirshland خواستار به تاخیر بیاندازد.

“هر کس با تجربه غیر قابل تصور اختلالات صرف ماه قبل از بازی های المپیک که به سوال خواستار صحت یک سطح میدان بازی برای همه” Hinchey نوشت. “ورزشکاران ما تحت فشار زیادی هستند و استرس و اضطراب و سلامت روان و سلامتی باید در میان بالاترین اولویت است.”

تنها چند ساعت پیش از این USOPC رهبران اساسا تکرار IOC خط — در حالی که ورزشکار ایمنی یک اولویت آن را بیش از حد به زودی به استخدام اقدامات شدید.

آنها نشان دادند که هیچ اشتها برای گرفتن جلوی در به تعویق افتادن موضوع است که به دست آوردن بخار بیشتر در میان ورزشکاران برخی از المپیک رهبران و در حال حاضر یکی از ترین بالا مشخصات ملی حاکم بر بدن.

“تصمیم گیری در مورد این بازی دروغ نمی گوید به طور مستقیم با ما” گفت: USOPC مدیره صندلی سوزان لیون. “آن نهفته است با سازمان بهداشت جهانی و دولت ژاپن و کمیته بین المللی المپیک. تحت هیچ شرایطی را USOPC ارسال ورزشکاران به راه آسیب است اگر آن را نمی فکر می کنم آن را بی خطر است.”

Left unsaid بود تاثیر USOPC را صدا می تواند در حرکت به سمت تعویق. در تئوری هیچ ملی المپیک فدراسیون دارای قدرت بیشتری برای تغییر شکل های المپیک از یکی در آمریکا است که به ارمغان می آورد 550 ورزشکاران و آن میلیارد دلار پخش کننده NBC به نمایش هر دو سال.

“ما می خواهیم USOPC به عنوان یک رهبر در جنبش المپیک برای استفاده از صدای خود را و صحبت کردن برای ورزشکاران” Hinchey نوشت.

Hirshland نمی هر گونه واکنش فوری به این نامه است. در رسانه های پیش از در دسترس بودن هر دو او و لیون تصریح کرد: بسیاری از آنچه در حال حاضر شده است گفت: با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ که اکثر مصاحبه اخیر خود در نیویورک تایمز اعلام کرد که قصد دارد در حال رفتن به جلو برای توکیو بازی های که آیا آنها شروع جولای 24 و یا برخی از زمان های دیگر.

تعداد فزاینده ای از ورزشکاران می خواهید اقدام قاطع تر از المپیک رهبران: “بدتر بیشتر بخشی از این کل چیزی است که آن را احساس می کند مانند کمیته بین المللی المپیک در حال رفتن به انجام آنچه آنها می خواهند بدون در نظر گرفتن آنچه ورزشکاران فکر می کنم” المپیک ایالات متحده نقره مدال قطب vaulter Sandi موریس توییتی اواخر پنج شنبه.

اما نیز وجود دارد یک گروه از کمتر-vocal ورزشکاران که در حال صحبت کردن به عنوان با صدای بلند در رسانه های اجتماعی و “برای آنها این احساس می کند مانند آنها فرصت خود را تنها فرصت” Hirshland گفت.

“این می افزاید: به این عارضه عامل” در تصمیم گیری Hirshland گفت.

شیائو هان صندلی از ورزشکاران شورای مشورتی تایید کرد که و گفت: این که چرا گروه خود ساخته شده است اظهارات قطعی تشویق به تعویق افتادن.

“ما به طور خاص درخواست برای شفافیت بیشتر در اطراف فرایند تصمیم گیری کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه اقدامات و شرایط مورد بحث و کمتر در مکان تاکید بر آموزش و کسب و کار به عنوان معمول است که قرار دادن ورزشکاران در یک موقعیت بد,” هان گفت.

بسیاری از ورزشکاران آموزش رژیم را در واقع از هم پاشیده را به عنوان ورزشگاه و استخر و جمعی تمرین فضاهای سراسر کشور بسته شده اند. این USOPC بسته شده است آن المپیک مراکز آموزشی به همه اما 180 یا بیشتر زندگی می کنند که در آنها — و بسیاری در آن گروه را انتخاب کرده اند به ترک محوطه دانشگاه.

Hirshland گفت: این مورد نیاز به روشن به هر نخبگان و تفریحی ورزشکار وجود دارد که “به عنوان یک آمریکایی شماره یک اولویت باید به سلامت و ایمنی” و نه آموزش.

این USOPC افزایش یافته است و در دسترس بودن روحی و روانی, مشاوره, اضطراب ایجاد بیش از آنچه که می آید بعدی. حدود 190 550 نقاط در تیم ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای دست در ژیمناستیک و شنا و پیگیری در مسابقات المپیک در ماه ژوئن — که همه در معرض خطر هستند.

هر دو باخ و USOPC رهبری باید اذعان کرد این واقعیت از یک روند تحصیلی است که فراتر از به رسمیت شناختن تغییر. Hirshland می گوید: فدراسیون کاری با ورزش های فردی و هم در سطح ملی و بین المللی برای انطباق در این رویداد بازی های المپیک را بدون سنتی مقدماتی ساختار.

در حالی که Hinchey گفت: شانس برای یک سطح میدان بازی تبدیل شدن به بیشتر از راه دور او می گویند: “ما در سطح جهانی شناگران همیشه مایل به مسابقه هر کسی در هر زمان و در هر نقطه; با این حال فشار دادن به جلو در میان بهداشت جهانی بحران در این تابستان است که پاسخ ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>