ما زنان تیم فوتبال بازگشت به منطقه خلیج

سن خوزه — آمریکا فوتبال زنان تیم دو بار دفاع از قهرمان جهان خواهد میزبان به برزیل, در تاریخ 14 آوریل در سن جته به عنوان یک tuneup برای بازی های المپیک تابستانی در توکیو.

آن خواهد بود که آمریکا در ششمین سال متوالی در جنوب خلیج با تمام بازی ها در زلزله های ورزشگاه به جز سال گذشته زمانی که تیم شکست آفریقای جنوبی در ورزشگاه لیوایز قبل از سال 2019 جام جهانی زنان.

ایالات متحده به صورت یک برزیلی تیم که حذف شد در جام جهانی دور از 16 توسط فرانسه. Pia Sundhage از سوئد گرفته شده بیش از برنامه است که یک بار یکی از بهترین در جهان است.

Sundhage برنده مدال طلای المپیک به عنوان مربی تیم ایالات متحده در سال 2008 و 2012 و مدال نقره با سوئد در سال 2016 سال سوئدی حیرت زده کرد آمریکایی ها با ناراحتی در یک چهارم نهایی.

ایالات متحده در آخرین بازی برزیل در ماه مارس 2019 نتیجهی 1-0 پیروزی در SheBelieves جام در تمپا, فلوریدا.

جدید ایالات متحده مربی Vlatko Andonovski دیدم زنان outscore مخالفان 25-0 در جارو مقدماتی المپیک مسابقات در آمریکای شمالی و آمریکای مرکزی و کارائیب منطقه شناخته شده به عنوان کونکاکاف به پایان رسید که یکشنبه در کارسون.

او با اتکا عمدتا در جام جهانی جانبازان مانند 2019 بازیکن سال مگان Rapinoe از ردینگ برای رسیدن به توکیو. اما Andonovski می تواند شروع به نظافت نسل جدیدی از بازیکنان را به بقیه سال با شروع با SheBelieves جام حذفی ماه آینده در برابر قدرت های جهان و انگلیس و اسپانیا و ژاپن است.

با المپیک فهرست اسامی محدود به 18 بازیکن — پنج کمتر از جام جهانی تیم — رقابت برای رسیدن به توکیو خواهد بود شدید این بهار.

سابق کال ستاره الکس مورگان در انتظار اولین فرزند او در آوریل و یک سربالایی جاده به بازگشت در زمان بازی های المپیک. اما ایالات متحده در فهرست یک لیست قوی از منطقه خلیج بازیکنان: کلی اوهارا تعمید مطبوعات و اندی سالیوان از دانشگاه استنفورد جولی Ertz از دانشگاه سانتا کلارا و ابی Dahlkemper از منلو پارک.

Andonovski نیز خواهد بود تستها چنین پتانسیل ستاره های آینده به عنوان استنفورد فارغ التحصیل Alana طبخ Tierna دیویدسون و سوفیا اسمیت که در ماه دسامبر led اصلی به مسابقات NCAA.

ایالات متحده آمریکا است شرکت در شش المپیک فوتبال زنان, برنده مدال طلا در سال 1996 سال 2004 2008 و 2012 و پایان دوم در سال 2000. ایالات متحده امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین کشور را به نفع خود مدال طلای المپیک یک سال پس از پیروزی در جام جهانی.

زنان از دست رفته نیست در خاک خانه در 45 بازی رفتن 40-0-5. آخرین شکست خانگی شد و در سال 2017 برابر استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>