ما ویروس, تست چهره جدید باد مخالف: آزمایشگاه تامین کمبود

واشنگتن — برای اولین بار برخی از coronavirus آزمون کار نمی کند. پس از آن وجود ندارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. در حال حاضر فقط به عنوان دولت فدرال تلاش می کند تا سطح شیب دار به سراسر کشور غربالگری آزمایشگاهی کارگران هشدار جدید موانع: وخیم کمبود تست لوازم.

این کمبود آخرین تلو تلو خوردن در یک botched تلاش برای پیگیری گسترش coronavirus است که در سمت چپ آمریکا هفته پشت بسیاری دیگر از کشورهای توسعه یافته است. رو به کاهش منابع شامل هر دو اجزای شیمیایی و اساسی سواب نیاز به جمع آوری نمونه های بیمار.

وجود دارد “حاد جدی کمبود در سراسر هیئت مدیره” برای لوازم مورد نیاز برای انجام آزمون گفت: Eric خالی از انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه که نشان دهنده ایالتی و محلی بهداشت labs.

سفید گفت: دولت labs در آمریکا در حال رقابت برای منابع با بزرگتر تجاری آزمایشگاه و دولت ها در سراسر جهان است. در کنفرانس تلفنی این هفته با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از برخی از آزمایشگاه های کارکنان هشدار داده است که آنها ممکن است مجبور به تعطیل کردن تست در روز به دلیل کمبود قطعات سفید گفت.

در مقیاس گسترده تست است که بخش مهمی از ردیابی و شامل بیماری های عفونی مانند COVID-19. اما ایالات متحده در تلاش بوده است گرفتار یک سری از missteps از جمله دقت مشکلات با استفاده از آزمون CDC ارسال به سایر آزمایشگاه ها و موانع اداری که کاهش ورودی بزرگ بخش خصوصی labs.

با گسترش ویروس از مقامات در آمریکا منتقل کرده اند تمرکز از ردیابی این ویروس به اقدامات فوق العاده به بلانت آن آسیب برساند. در روز پنج شنبه کالیفرنیا فرماندار گفت: آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه به طور نامحدود و سرمایه گذاری در خارج تنها برای ضروری شغل.

اما کارشناسان بهداشت عمومی استرس است که سیاستگذاران هستند “پرواز کور” در تصمیم گیری چگونه برای مدیریت این بیماری همه گیر.

“تنها راه برای دریافت از طریق آن بدون تست است برای نگه داشتن کل کشور قرنطینه برای 18 ماه آینده” دکتر گفت: Ashish Jha, یک دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی استاد. “بدیهی است که غیرقابل دفاع است.”

Jha و همکارانش می گویند آمریکا باید غربالگری 100,000 150,000 نفر در هر روز است. نرخ فعلی است که تقریبا 20,000 هر روز او تخمین می زند هر چند از آن است که شتاب به عنوان بزرگتر شرکت های تجاری تا سطح شیب دار تست.

مدیر میسوری دولت lab روز جمعه گفت که امکانات مواجه است کمبود سواب مایعات به فروشگاه نمونه های بیمار و کیت توسعه يافته. بسیاری از آزمایشگاه با داشتن مشکلات مشابه گفت: لایحه Whitmar.

“کاملا رک و پوست کنده 95% به 98% از بحث بین آزمایشگاه مدیران بوده است در مورد کمبود منابع” Whitmar گفت.

در این مرحله تنها 500 سواب در دسترس هستند. و آزمایشگاه تنها منابع به گذشته از طریق پنج شنبه او گزارش داد.

Jefferson City lab نه تنها کسری از coronavirus تست انجام شده در میسوری با تجاری labs در حال حاضر انجام بزرگترین سهم. اما Whitmar آزمایشگاه است که در آن تست های در حال اجرا بر روی مردم به احتمال زیاد به طور کامل در آن کشور است.

این کمبود را تبدیل به یک نگرانی اصلی در به طور فزاینده فوری ارتباطات میان فرمانداران و مقامات فدرال.

“بسیاری از تماس های تلفنی امروز شده اند مورد سواب” فرماندار تگزاس جینا Raimondo گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “این که ما مسئله بزرگ در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا سلامت رسمی پیشنهاد جمعه که “حدیثی” گزارش از کمبود ناشی از سردرگمی در مورد چگونه برای پیدا کردن منابع جایگزین.

“معمولا این است که آزمایشگاه مردم نمی دانند که وجود منابع جایگزین در بازار است که آنها کاملا رایگان برای استفاده از” آذر به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. او گفت: دولت فدرال است که خرید و حمل و نقل سواب به متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>