ما virus بیماران و کسب و کار سو چین بیش از شیوع

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — قبل از coronavirus شیوع Saundra Andringa-Meuer بود سالم 61 ساله و مادر شش که هرگز دودی و یا نوشیدن الکل است. پس از آن او به طور جدی بیمار مبتلا به این بیماری پس از سفر از او ویسکانسین خانه به او کمک کند پسر حرکت از کالج در کانکتیکات.

او در بیمارستان بستری شد در ماه مارس پایان در کما و در ونتیلاتور برای 14 روز. پزشکان به او گفت که خانواده او تا به حال شانس به زندگی می کنند. هنگامی که او ظهور او گفته شد او بدحال COVID-19 بیمار آنها را دیده بود برای زنده ماندن.

در حال حاضر Andringa-Meuer اتحاد پیوست و با ده ها تن از دیگر آمریکا ویروس بیماران و برخی از ایالات متحده کسب و کار در نظر گرفتن یک حقوقی جدید گام: آنها در حال تلاش برای سو چین بیش از گسترش این ویروس که به کشته شدن حداقل 75,000 مردم در ایالات متحده است.

“احساس می کنم که آنها آن را مخفی می کردند از جهان و از آمریکایی ها,” او گفت:. “من احساس می کنم ما تا به حال به از دست دادن زندگی است. من فکر نمی کنم ما تا به حال به اقتصاد تعطیل. آن را مختل همه از آمریکا زندگی می کند. من معتقدم ما باید به حق برخی از این اشتباهات.”

تا کنون حداقل نه دعاوی واصل شده اند در ایالات متحده آمریکا در برابر چین این ادعا مقامات وجود ندارد آیا به اندازه کافی به کررل ویروس در ابتدا سعی به پنهان کردن آنچه اتفاق می افتد در شیوع مرکز ووهان و به دنبال پنهان کردن اعمال خود و آنچه آنها می دانستند.

هشت نفر از دعاوی بالقوه کلاس اقدامات که نشان دهنده هزاران نفر از مردم و کسب و کار. یکی ظ توسط دادستان کل میزوری است که تا کنون تنها دولت به اقدام قانونی علیه چین است.

این موارد در صورت موانع متعددی تحت خارجی مصونیت حاکمیت قانون که می گوید که دولت های خارجی نمی توان شکایت کرد و در ایالات متحده مگر در مواردی خاص استثنا هستند دیدار کرد. و کسانی که آسان نیست برای اثبات کارشناسان می گویند.

“ما فکر می کنم آن را به یک مبارزه سخت برای آنها در نهایت امکان استفاده از آن استثنا” گفت: Robert Boone یک وکیل در لس آنجلس است که دارای تخصص در مورد کلاس اقدام.

یک استثنا شامل فعالیت های تجاری که به طور مستقیم بر آمریکا یکی دیگر از سوء رفتار در داخل آمریکا تحت شرایط خاص است که قابل ردیابی به یک دولت خارجی. یک سوم استثنا این است که آیا نهاد خارجی به صراحت بخشیده ایمنی آن از جمله از طریق زبان در قرارداد.

وکلای که در زمینه پرونده های حقوقی می گویند که آنها می تواند ثابت کند کسانی که ادعا می کند و اگر آنها برنده پیدا کردن برخی از روش جمع آوری خسارت شاید با تصرف چینی حساب های بانکی و یا دارایی های دیگر در ایالات متحده اگر چینی ها حاضر به پرداخت.

در یک مورد در زمینه میامی دادگاه فدرال از طرف Andringa-Meurer و بسیاری دیگر وکلای Matthew Moore و جرمی تغییر suing حزب کمونیست چین به عنوان یک نهاد مجزا از دولت چین.

“آنها خود را از دارایی های خود را. آنها به رسمیت شناخته شده به عنوان یک سازمان مستقل. ما می رویم به بحث در آنها بخشی از دولت” مور گفت. “شده است وجود دارد صدمه شخصی است که اتفاق افتاده است در ایالات متحده است.”

اضافه شده تغییر می دهد: “آنها در حال رفتن به مجبور به پرداخت … ما می گویند” ما قصد داریم به انجام کسب و کار با شما ندارم.’ زمانی که شما آمار آنها را در (تولید ناخالص داخلی), آن لطمه می زند.”

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang در دفاع از کشور خود سابقه مبارزه با ویروس. او گفت که طرح دعوی در دادگاه واصل میسوری دادستان کل است “بسیار پوچ است و هیچ حقیقی و حقوقی بر اساس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de