ما فوتبال جدید رهبران می گویند حل و فصل پرداخت تبعیض کت و شلوار اولویت است

نیویورک — به تازگی نصب شده رئیس جمهور و رئیس اجرایی از ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون استفاده می شود اولین کنفرانس خبری می گویند که حل و فصل یک دعوی در دادگاه واصل توسط زنان بازیکنان تیم ملی در اولویت است.

“بسیاری از آسیب انجام شده است و من فکر می کنم ما در حال رفتن به مجبور به بازسازی این اعتماد و بازسازی رابطه و آن را به اتفاق می افتد یک شبه” رئیس جمهور سیندی Parlow مخروط روز سه شنبه گفت. “این رفتن به یک مقدار زیادی از تلاش و زمان و انرژی برای ایالات متحده فوتبال جانبی برای بازسازی این اعتماد نه تنها با ما ایالات متحده زنان بازیکنان تیم ملی اما با طرفداران ما و هر کس درگیر در ورزش است.”

بازیکنان ادعا می کنند آنها پرداخت نشده است به همان اندازه به تیم ملی مردان و پرسید: برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و حقوق مدنی قانون از سال 1964. آزمایشی است که برای برنامه ریزی مارس 5 در دادگاه فدرال در لس آنجلس.

“راه حل در اینجا این است که روشن و ساده و صریح: برابر پرداخت” در پاسخ مولی لوینسون spokeswomen برای بازیکنان است.

در مقالات حقوقی ثبت شده در این ماه پیش از محاکمه USSF ادعا کرد تیم زنان ندارد توانایی های فیزیکی یا همان مسئولیت به عنوان تیم مردان. که موجب دیوانگی است که منجر به استعفای USSF رئیس جمهور کارلوس Cordeiro و باعث فدراسیون به تغییر آن منجر قانون شرکت.

رئیس امور حقوقی لیدیا Wahlke قرار داده شده است در مرخصی اداری که برای اولین بار گزارش روز سه شنبه توسط ESPN. Parlow مخروط گفت: یک شرکت خارج شده است حفظ به بررسی USSF تصمیم گیری که منجر به دادخواستها “را ببینید که در آن است که روند خراب شد.” او امیدوار است به برنامه مذاکرات حل و فصل.

“من فکر نمی کنم یک آزمایش خوب است برای هر دو حزب و یا برای فوتبال” Parlow مخروط گفت.

41-در سال جام جهانی و المپیک قهرمان Parlow مخروطی بوده USSF معاون رئیس جمهور قبل از Cordeiro ترک در مارس 12.

“نظرات و زبان در آخرین پرونده” Parlow مخروط گفت: “من فکر می کنم نه تنها صدمه دیده ما ارتباط با ما زنان تیم ملی اما صدمه زدن زنان و دختران به طور کلی و به عنوان یک ملی, بازیکن آنها شخصا مضر به من.”

خواهد Wilson سابق MLS اجرایی و عموی بازنشسته NFL quarterback اندرو شانس استخدام شد و به عنوان مدیر ارشد اجرایی دوشنبه به جای دن فلین که بازنشسته شد در ماه سپتامبر. 52 ساله Wilson شده بود co-رئیس NFL بخش واسرمن گروه رسانه ای که نشان دهنده بازیکنان.

“جمله بندی نظرات در این پرونده کاملا رک و پوست کنده تکان دهنده و بسیار ناامید کننده به من” ویلسون گفت:.

Parlow مخروط گفت او بخشی از USSF هیئت ویژه کمیته دادخواهی همراه با شورای جوانان نماینده تیم Turney و مدیر مستقل پتی هارت. او گفت: این کمیته هرگز فرصت داده شده به بررسی براده قبل از آنها بودند را به دادگاه ارائه شده.

“وجود دارد یک خطای اساسی در فرآیندهای” Parlow مخروط گفت.

او به خود جلب کرد تفاوت بین این ماه پر کردن و قبلی استدلال حقوقی توسط فدراسیون.

“من فکر می کنم این یک چیز را به استدلال می کنند که مردان و زنان در مسابقات مختلف و بازی در برابر تیم های مختلف و آن را یکسره متفاوت بیانیه می گویند که در نتیجه زنان در انجام مسئولیت کمتر و یا کمتر توانایی” Parlow مخروط گفت.

او گفت: آن را بیش از حد به زودی به تصمیم بگیرد که آیا او خواهد اجرا بعدی فوریه برای تکمیل نهایی سال از Cordeiro کند.

ویلسون گفت که او دریافت چندین ساله قرارداد گفت: هنوز روشن نیست که آیا به تعویق افتادن بازی های المپیک می شود نایک و دیگر حامیان به کاهش پرداخت به USSF این سال است. او به احتمال زیاد برای گرفتن یک نقش در سازماندهی جام جهانی 2026 در آن ایالات متحده آمریکا خواهد شد شرکت میزبان با مکزیک و کانادا است.

علاوه بر این ایالات متحده تیم ملی مردان شده است بدون یک توافق دسته جمعی از دسامبر سال 2018 است. ایالات متحده منطقه قاضی Gary R. Klausner به نام خاموش مارس 30 جلسه برای تصمیم گیری قضاوت خلاصه حرکات توسط هر طرف خواهد شد و موضوع احکام خود را بر اساس ملاحظات کتبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>