ما ارسال نظامی پلیس به 2 گذرگاه های مرزی

ققنوس — دولت ایالات متحده می گوید این ارسال 160 پلیس نظامی و مهندسین به دو مقام گذرگاه های مرزی برای مقابله با پناهجویان در مورد یک دادگاه تجدید نظر فدرال اعتصاب کردن یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کلید سیاست.

ارشد گمرک و حفاظت مرزی مقامات روز جمعه گفت که وظیفه فعال پرسنل خواهد بود و در روز شنبه در بنادر از ورود در ال پاسو و سن دیگو. آنها همچنین می خواهید ارسال حمل و نقل هوایی پشتیبانی می کند.

استقرار در پاسخ به یک جمعیت از پناه جویان که جمع شده بودند در یک ال پاسو عبور از جمعه گذشته پس از 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به طور موقت زده برنامه شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک” که نیروهای پناهجویان به اقامت در مکزیک در حالی که موارد خود را باد از طریق دادگاه در آمریکا تعطیل که عبور از مرز برای چند ساعت که شب قبل از دادگاه معکوس خود را.

روز چهارشنبه دادگاه دوباره ساخته شده تصمیم گیری در مورد این زمان مسدود کردن برنامه در آریزونا و کالیفرنیا دو مرز متحده تحت اختیار آن است. حدود 60000 پناهندگی پناهجویان شده اند بازگشت به مکزیک, در حالی که در انتظار مهاجرت خود جلسات در آمریکا معلوم نیست چرا دولت است ارسال نظامی پلیس ال پاسو که نیست موضوع به زمان دستور مسدود کردن برنامه است. هنگامی که در مورد خواسته است که یک مقام ارشد گفت: اعضای نظامی را می توان به پورت های مختلف از ورود در پاسخ به تغییر نیاز دارد.

منتقدان برنامه تماس غیر انسانی و خطرناک وادار به مردم آسیب پذیر به صبر در بالای جرم و جنایت, مکزیکی, شهرهای مرزی که در آن آنها اغلب در معرض خشونت اخاذی و آدم ربایی است.

اما “باقی می ماند در مکزیک” که دولت خواستار مهاجر پروتکل حفاظت شده است یکی از موفق ترین ابزار در دولت جنگ به ساقه تعداد زیادی از پناهجویان به دنبال پناه در ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به درخواست دادگاه عالی ایالات متحده که همواره حکومت در دولت به نفع در سیاست های مهاجرتی به دخالت و می خواهد این سیاست را به ماندن در اثر تا هفته آینده به دادگاه عالی زمان برای تصمیم گیری.

در عین حال مقامات می گویند که آنها در حال آماده شدن برای بیشتر گروه های زیادی از پناهجویان در مورد دادگاه تجدید حملات کردن سیاست است. به دنبال پناهندگی در بنادر از ورود قانونی است اما دولت رفته است به طول های بزرگ برای جلوگیری از مهاجران از انجام این کار از جمله “اندازه گیری” سیاست که نیاز به پناه جویان به صبر در یک لیست غیر رسمی برای ماه ها قبل از آنها حتی مجاز به راه رفتن تا به یک آمریکایی عامل و به دنبال حفاظت از.

CBP مقامات که ارائه اطلاعات در روز جمعه ارائه چند جزئیات در مورد آنچه که دقیقا نظامی پلیس را انجام خواهد داد اما می گویند پلیس نظامی نمی تواند انجام اجرای مهاجرت.

در بیانیه وزارت دفاع گفت: اعضای نظامی برگزار خواهد شد و موانع موقت برای محدود کردن دسترسی از طریق پورت های ورودی و حفاظت CBP پرسنل. این سرویس کاربران را از 687th مهندس ساخت و ساز شرکت و 519th پلیس نظامی گردان در فورت پووک, Louisiana.

CBP می گوید: استقرار برنامه ریزی شده است به دو هفته گذشته اما می توان در صورت لزوم. این سربازان مستقر خواهد آمد از Ft. Polk, Louisiana.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده کرده است گارد ملی در مرز قبل از, اگر چه آنها مجاز به شرکت به طور مستقیم در اجرای قانون و فعالیت هایی از دستگیری.

پس باقی می ماند در مکزیک آغاز شد و یک سال پیش مقامات به طور فزاینده ای سخت به Paso, El Paso Del Norte پل. رول خاردار و لیفتراک با موانع بتن شده اند ثابت به طور منظم بر روی پل برای ماه, نقشه کشی, خشم رهبران کسب و کار محلی است که می گویند آن را خاموش مکزیکی خریداران و بازدید کنندگان که نگه داشتن ال پاسو اقتصاد شناور.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار سرو Attanasio کمک از ال پاسو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im