ما نزدیک 100,000 coronavirus مرگ و میر: آیا تهمت احساس درد خود را?

کلینتون حساس feely راه برای همیشه نماد خود اطمینان که “من درد را احساس می کنم” که نمی آمد از یک لحظه غم انگیز در همه بلکه یک حماسه smackdown یک هکلر. به چالش کشیده شده توسط یک بیماری ایدز فعال در نیویورک در سال 1992 که گفت: نامزد حزب دموکرات بود و بیشتر در مورد جاه طلبی از دستاورد کلینتون گفت: مرد “من می دانم چگونه آن را لطمه می زند … من درد را احساس می کنم” اما “ترک صحبت کردن به من است.”

“من مریض و خسته از تمام این افراد که نمی دانم من می دانم که هیچ چیزی در مورد زندگی من … ساخت مغرور-بینی سخنان در مورد چگونه من آن را انجام نداده هر چیزی در زندگی من” کلینتون گفت: جمعیت و فعال.

اما کلینتون در سخنان رئیس جمهور در مراسم یادبود برای قربانیان شهر اوکلاهما داخلی حمله تروریستی در سال 1995 نمونه دلسوز رهبری و کمک به حفاری او را از سیاسی ،

“شما از دست داده اند بیش از حد, اما شما باید همه چیز را از دست داده است,” او گفت: خانواده های داغدیده. “و شما را قطعا از دست امریکا برای ما خواهد ایستاد با شما برای به عنوان بسیاری از فرداها آن را به عنوان طول می کشد.”

هنری کیسنرس خود وزیر مسکن گفت: دانشگاه ویرجینیا میلر مرکز که کلینتون که روز و بوش در سوختن صفر شش سال بعد آنچه را که رئیس جمهور نامیده می شود به انجام.

“لحظاتی وجود دارد که — و من فکر می کنم 9/11 بود که برای رئیس جمهور بوش — شما متوجه این است که در مورد سیاست و این است که در مورد لحظه پیروزی و این است که در مورد خود و میراث” او گفت:. “این بار شما در حال حمل برای مردم است.”

خار در خارج از کاف کلمات از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به نیویورک آتش نشانان زور زدن به گوش او نعره میکشید: “من می شنوید شما بقیه جهان می شنود شما و افرادی که زدم این ساختمان پایین می شنوید همه ما به زودی.” بود که سه روز پس از تروریسم اسلامی گذاشته زباله به مرکز تجارت جهانی و یک تکه از پنتاگون.

سه روز پس از آن خار در بازدید از یک مسجد به علت با مسلمانان آمریکایی در مواجهه با نفرت در خیابان ها به دلیل افراط گرایان از خارج از کشور. “اسلام صلح است,” او گفت:. “زنانی که پوشش سر خود را در این کشور باید احساس راحتی خواهید در خارج از خانه های خود. بچه که پوشیدن پوشش باید مرعوب در امریکا است.”

فصاحت و بلاغت استادانه به ارمغان آورد اوباما به شهرت ملی رسید و اندازه گیری آرام مشخص شده رفتار خود به عنوان رئیس جمهور. بر خلاف عاطفی خود را از معاون رئیس جمهور جو بایدن اوباما تمرین نوع خود اجتماعی فاصله به نقطه ای از سردی.

قتل 20 “کوچک زیبا کودکان” و شش بزرگسال در دبستان سندی هوک در آورده متفاوت اوباما به تریبون روز از حمله به او را دامنگیر در اشک خود را به نیم دوجین بار در یک بیانیه کوتاه و صحبت از بغل کردن کودکان آمریکا و خود را “کمی تنگ تر از قبل.

او گفت: عزاداران در نیوزیلند است دعای دو روز بعد که “در سراسر این سرزمین مال ماست و ما باید گریستم با شما ما کشیده فرزندان ما تنگ است.” او در مورد معلم که وحشت زده گفت: بچه ها در یک سنگر اتاق “show me your smile” و در مورد کودک گفت که وحشت زده معلمان: “من می دانم کاراته. پس از آن OK. من شما را منجر به راه است.”

اوباما صحبت کرد و ضمن ستایش از شخصیت در طول ریاست جمهوری خود از “قدرت باور نکردنی و حل و فصل” از بوش تصادف تعقیب درهم bullhorn, سخنرانی علی رغم تفاوت های خود را بیش از جنگ عراق و مسائل دیگر از سیاست. در این میان یک فاجعه و یا زمانی که به دنبال بازگشت در آن رئیس جمهور به استناد سخنان پیشینیان به پروژه تداوم و فضل است.

این بیش از حد است و نه مغلوب ساختن پیشی جستن راه است. او حملات اوباما و snorts در بوش درخواست تجدید نظر از بازنشستگی برای همدلی و وحدت در زمان اضطراری ملی.

“او یک انسان با ویژگی های خاص,” Polsky گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. در این بحران “این کیفیت نبوده است مفید است زیرا آنها نمی متحد کردن مردم نیست و هیچ نگرانی برای مردم رفاه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید انعکاس نارضایتی و خشم و تنفر از کسانی که احساس فراموش Polsky گفت و او همچنان عصبانی رنجش و آزرده — شما می توانید می گویند درست به خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de