ما حرکت نزدیکتر به خاموش کردن میان coronavirus نگرانی

شهردار شیکاگو لری Lightfoot مورد دولت اجازه می دهد در مورد 3000 آمریکایی از بازگشت از اروپا در گیر می شود ساعت ها در داخل آداب و رسوم منطقه در o’hare International Airport در شنبه نقض فدرال توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که مردم در عمل “اجتماعی فاصله.”

مسافران بسیاری از آنها با عجله از خانه به دلیل ترس آنها خواهد بود گیر کرده در اروپا و غربالگری شدند coronavirus علائم قبل از آنها بودند اجازه خروج از فرودگاه.

صف های طولانی تشکیل شده شنبه در بوستون و دالاس و دیگران از 13 فرودگاه است که در حال پذیرش پروازهای بازگشت از اروپا است.

“مردم مجبور بودند که در شرایط برابر CDC راهنمایی و کاملا غیر قابل قبول” Lightfoot گفت.

الیزابت Pulvermacher یک دانشگاه ویسکانسین دانشجو وارد شنبه در o’hare از مادرید که در آن او تا به حال شده است مطالعه و صرف ساعت در خط. روند آداب و رسوم ساخته شده او احساس “ناامن” او گفت:.

“کل ایده این است که خلاص شدن از گسترش coronavirus اما وجود دارد صدها و صدها نفر از مردم در نزدیکی” Pulvermacher گفت.

دکتر رابرت مورفی, مدیر اجرایی موسسه بهداشت جهانی در دانشگاه نورث وسترن گفت که او “وحشت زده” از آنچه او را دیدم شنبه در نزدیکی o’hare.

“اگر آنها نبودند در معرض COVID-19 قبل از آنها احتمالا در حال حاضر. از ديدگاه بهداشت عمومی این است که قصور” مورفی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “عدم آمادگی و نگرانی است ژرف.”

اما اوضاع طور قابل توجهی بهبود یافته یکشنبه در اهار و جاهای دیگر. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: صبر کنید بار را به 30 دقیقه بعد از فرآیندهای تنظیم شده است را برای بهتر رسیدگی هجوم و فوق العاده پرسنل فرستاده شده به فرودگاه هستند که “هدایت” مسافران بازگشت از خارج از کشور.

بیلی مایل 20 ساله دانشجوی سال دوم در دانشگاه تیلور در ایندیانا وارد نیز از مادرید ترس بدترین اما او از طریق آداب و رسوم و سلامت غربالگری در حدود یک ساعت. او گفت مقامات به نظر می رسید که آموخته های خود را در درس از روز شنبه زمانی که برخی از دوستان او بازگشت.

“کارکنان واقعا مفید و مثبت بود و تا به حال بسیاری از فضل” او گفت:. او گفت: یک زن حتی گذشت از تنقلات.

در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی در نیوجرسی آماندا کی گفت که او خواسته بود برای حفظ فاصله از دیگر مسافران هنگامی که او وارد از پاریس در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی در نیوجرسی.

“آنها می خواستند از 50 نفر در یک زمان. بنابراین اولین 50 نفر خاموش کردم و از آنها خواسته ما را به نگه داشتن یک فاصله زیادی بین خودمان” او گفت:. “ما به آنها نشان داد که اولین فرم و سپس به ما راه رفتن وجود دارد کسی که اسکن برای درجه حرارت خود را. و سپس شما را از طریق آداب و رسوم و سپس آن شد.”

رفتن به جلو گرگ گفت: او نمی تواند حکومت آینده توقف مسافرت هوایی در U. s. Fauci گفت یکشنبه در تلویزیون است که توقف مسافرت داخلی تا به حال بحث شده است هر چند نه به طور جدی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

و که ممکن است با توجه به برخی از مردم امید کاذب باعث آنها را به سرمایه گذاری به جمعیت که Fauci و دیگران ترجیح می دهند آنها اجتناب کنند. حتی اگر کسی نمی شود مشخصه بد, آنها هنوز هم می تواند انجام این بیماری و گسترش آن به دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>