ما دانشکده های پزشکی افزایش تجاوز به دانش آموزان, دکتر, آموزش

Feroe گفت که او “دور باد” در طول یک عمل جراحی اخیر چرخش در یکی از بيمارستانهای وابسته به دانشگاه هاروارد که در آن چند بيمار همراه با همان شرکای جنسی. پزشکان آموزش های او با “هموار خواسته در مورد زندگی مردم” و به طور کامل راحت “در هنگام یادگیری بيماران عجیب و غریب,” او گفت:, گام های مهمی در جهت ارائه غیر قضاوت “بیمار محور” مراقبت.

یک 2017-18 Association of American Medical Colleges گزارش نشان داد در حالی که اکثر مدارس شامل برخی از LGBTQ ترم نیمی گزارش سه یا کمتر سخنرانی بحث گروهی و یا دیگر فعالیت های یادگیری.

و یک مطالعه پزشکی به ساکنان منتشر شده در ماه مارس گذشته پیدا گسترده فقدان دانش در جامعه مسائل مربوط به سلامت. دکتر کارل Streed سرب نویسنده و استادیار در دانشگاه بوستون به دانشکده پزشکی است که در میان طرفداران هل دادن برای یک استاندارد اجباری تجاوز درسی برای پر کردن شکاف.

Streed گفت دلخراش بازدید دکتر نزدیک به 15 سال پیش زمانی که او تا به حال علائم سرماخوردگی و گره های لنفاوی متورم و انگیزه او به دنبال یک حرفه ای پزشکی.

“زمانی که من توضیح داد که من یک مرد همجنسگرا پزشک شد بسیار brusque, پیشنهاد تست HIV سمت چپ اتاق و برگشتم هرگز” به یاد می آورد Streed بود که در مقطع کارشناسی در این زمان.

تست در جای دیگر نشان داد Streed ندارد HIV اما هیچ یک پیشنهاد آزمایشات برای بیماری بیشتر شایع در میان دانشجویان از جمله مونونوکلئوز و او هرگز دریافت تشخیص.

پزشکان و اعتقادات شخصی باید “تعیین کیفیت مراقبت و شفقت است که تحویل داده شده به بیماران,” او گفت:.

Rhi Ledgerwood وارد دانشگاه لوئیزویل دانشکده پزشکی در سال 2014 سال شد و خلبان سایت برای ترم و آموزش در جامعه مسائل بهداشتی بر اساس دستورالعمل های انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی.

در Louisville, LGBTQ مراقبت های بهداشتی موضوعات بافته شده به برنامه درسی در کلاس که کشف مسائل مانند جنسیت تایید هورمون درمانی آموزش داده شده همراه با سنتی ترم.

Ledgerwood در حال حاضر پزشکی ساکن در اطفال به خاطر بازخورد از همکلاسی “که آن را احساس نمی کند به آنها اعمال می شود و یا آینده خود را به شیوه های. آن رفت و خود را در برابر اعتقادات و آنها احساس نمی مانند آنها باید هدر رفتن وقت خود را بر روی این موضوع است.”

آنها مودبانه گفت: این درسی بود که در اینجا به ماندن و لویی در حال حاضر به عنوان یک مدل برای دیگر مدارس پزشکی.

زمانی که تیم Keyes ثبت نام در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی در سال 2015 شد تعجب به یاد بگیرند که او یکی از تنها دو همجنس در دانشجويان سال اول کلاس که شد “،”

“از آنجا که ما در اینجا در کالیفرنیا منطقه خلیج من انتظار داشتم که جامعه به یک کمی متفاوت” Keyes گفت.

همجنسگرایان مسائل بهداشتی کهنه شد به یکی از کلاس انتخابی که جذب نسبتا کمی دانش آموزان, اما در حال حاضر گسترده تر تمرکز بخشی از اجباری درسی.

دو سال پیش Keyes بود در میان دانش آموزان شش در چهار دانشگاه که دانشجوی پزشکی غرور داد. این گروه 31 فصل در ایالات متحده دانشگاه ها و آثار به ترویج استخدام تجاوز به دانش آموزان در مدارس پزشکی بیشتر روشن ترم و پیشرفت در جامعه مراقبت های پزشکی.

سخنرانی او در دانشگاه استنفورد است که در آن یک استاد به ذکر است که نزدیک به 1 در 2 نوجوانان زیر 18 سال که شناسایی به عنوان فراجنسیتی را خودکشی نشان می دهد که چرا کار این گروه بسیار مهم است Keyes گفت.

این استاد دانشگاه در ادامه به توجه داشته باشید که مطالعات نشان داده اند “این خطر می شود بسیار نزدیک به صفر” Keyes به یاد می آورد: “اگر یک پزشک به سادگی مشاوره آنها را ارائه می دهد و مثبت مراقبت است.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>