ما: مهاجرین می توانند به دنبال درمان برای coronavirus

ققنوس — دولت آمریکا می گوید قانون جدید رد صلاحیت افراد بیشتری از کارت سبز اگر آنها با استفاده از منافع دولت و نه خواهد شد به مهاجران با کروناویروس یا ویروس علائم اگر آنها به دنبال مراقبت.

U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی گفت: اواخر جمعه که به دنبال درمان یا خدمات پیشگیری تحت تاثیر قرار نمی, کسی, وضعیت مهاجرت تحت, جدید, بسیار انتقاد عمومی شارژ قاعده است که در اثر ماه گذشته که مجازات افرادی که نیاز به کمک های عمومی.

اعلام این خبر پس از قانونگذاران و گروه های حمایت از دولت خواست به تعلیق این قانون در طول شیوع کروناویروس. طرفداران می گویند آنها شده اند فیلدینگ دست پاچه تماس از مهاجران که نگران تاثیر بر وضعیت خود را اگر آنها به دنبال مراقبت های بهداشتی.

گلپر Salas, مدیر اجرایی ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر در لس آنجلس گفت: گروه او و دیگران برگزار شد یک کنفرانس خبری خواستار مهاجران به دنبال مراقبت در صورت نیاز و یادآوری آنها که سلامت خود و سلامت خود و خانواده مهم است.

“مردم بدانم در مورد آسیب پذیری خود را هر دو از نظر بیماری اما آسیب پذیری خود را از نظر وضعیت مهاجرت در شرایط حال کشف,” او گفت:.

Salas گفت: او نمی به طور کامل اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما احساس اعتماد به نفس است که دولت و شهرستان و مقامات محلی خواهد شد و حمایت از مهاجران که به جلو آمده به دنبال مراقبت های بهداشتی نیاز آنها بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت.

طرفداران طولانی منکر اتهام عمومی قانون که مجازات مهاجرانی که به این کشور از نظر قانونی و چه کسی مجاز به دسترسی به برخی از مزایای از قبیل مواد غذایی خود را در آمریکا متولد کودکان است.

به عنوان coronavirus شروع به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده و حامیان و قانونگذاران هشدار داد از آن می تواند مضر به سلامت عمومی اگر برخی از مهاجران بودند بیش از حد واهمه به دنبال مراقبت.

ایوان Espinoza-Madrigal, مدیر اجرایی وکلا برای حقوق مدنی بوستون گفت: سازمان ها درخواست برای حمایت قانونی از یک زن که مشغول به کار در صنعت مهمان نوازی در چلسی, Massachusetts. زن گفت: او کار برنامه در شار و او مجبور نیست یک درآمد ثابت است. او می خواست به درخواست برای مواد غذایی تمبر برای او 9 ساله و پسر یک شهروند ایالات متحده شد اما خیلی می ترسم. در حال حاضر با پسرش در مدرسه بسته شدن به طور نامحدود او حتی بیشتر نگران است.

“فوق العاده ای وجود دارد اكراه حتی در میان پدر و مادر مهاجر بالا بردن شهروند ایالات متحده کودکان است. وجود دارد مقدار زیادی از ترس اطراف عمومی شارژ حکومت به ویژه به دلیل مهاجرت دادگاه باقی مانده اند باز ایجاد یک احساس قوی است که رسیدگی به حذف trumps بهداشت عمومی نگرانی” اسپینوزا-Madrigal گفت.

در روز پنج شنبه قانونگذاران دموکرات تحت فشار کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر برای وزارت امنیت داخلی را به حالت تعلیق و یا بی اعتنایی به قانون در طول شیوع ویروس. Cuccinelli گفت: بهداشت عمومی معافیت های نوشته شده به این قانون در حال حاضر خطاب به این مسئله است.

در کنگره ایالات متحده Pramila Jayapal D-واشنگتن گفت: این قانون می ترساند و به دور از مردم به دنبال مراقبت نما یک خطر بهداشت عمومی برای همه است. او توییتی پس از بیانیه جدید روز جمعه: “این یک پیروزی بزرگ برای مهاجران بهداشت عمومی و همه!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de