ایالات متحده فدرال رزرو برگ نرخ بهره را نزدیک صفر

لیندسی Dunsmuir و ان SaphirAAP

The US Federal Reserve has kept its benchmark overnight lending rate at 0 per cent to 0.25 per cent.
آیکون دوربینایالات متحده فدرال رزرو نگه داشته است آن معیار یک شبه نرخ وام در 0 درصد به 0.25 درصد است.

فدرال رزرو را ترک کرده است نرخ بهره نزدیک به صفر و تکرار نذر به انجام آنچه در آن طول می کشد به ساحل تا اقتصاد ایالات متحده در میان مداوم coronavirus همه گیر است که نه تنها “به شدت وزن” در کوتاه مدت چشم انداز اما شمار “خطر قابل توجهی” برای میان مدت نیز هست.

“فدرال رزرو متعهد به استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده در این زمان به چالش کشیدن موجب ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” بانک مرکزی در بیانیه ای گفت: در پایان دو روز نشست خود از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در یک ماده از هفته اقتصاد ایالات متحده رفته است از لحاظ تاریخی و کاهش نرخ بیکاری به بیش از 26 میلیون نفر فایل برای مزایای بیکاری و ضبط بیشترین سقوط در فعالیت های پس از رکود بزرگ به عنوان مقامات در سراسر کشور تعطیل swaths بزرگ صنعت و تجارت به سرعت گسترش coronavirus.

در آن بیانیه رای-تنظیم کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو ترسیم میزان همه گیر اثر تا کنون اشاره کرد که “تقاضای ضعیف و به طور قابل توجهی کاهش قیمت نفت در حال پایین نگه داشتن تورم قیمت مصرف کننده” و “اختلال در فعالیت های اقتصادی در اینجا و خارج از کشور را به طور قابل توجهی تحت تاثیر شرایط مالی و اختلال در جریان اعتباری به ما خانواده ها و کسب و کار.”

بحران سلامت “را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی میان مدت” فدرال رزرو گفت.

“بیشتر به نظر قابل توجه است که کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو در مورد ریسک حرکت نزولی به چشم انداز اقتصادی در میان مدت نشان می دهد آنها باقی خواهد ماند و فوق العاده تطبیقی در سیاست برای چند سال آینده” گفت: پسر LeBas ارشد درآمد ثابت استراتژیست در Janney مونتگمری اسکات در فیلادلفیا.

“هنگامی که آنها چوب گردن خود را و می گویند که آنها خواهد شد با استفاده از تمام مهمات قابل توجه بیانیه پشتیبانی از” LeBas گفت.

جلسه اول برگزار شده توسط بانک فدرال پس از آن در زمان اضطراری مراحل در مارس و آوریل به ایجاد ثبات در بازارهای مالی, کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و پرتاب اعتباری تاسیسات به کسب و کار و دولت های محلی.

فدرال رزرو گفت: این انتظار به حفظ محدوده هدف برای آن معیار یک شبه نرخ وام در زمان 0 درصد به 0.25 درصد “تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” همان تعبیر آن استفاده می شود در آخرین بیانیه سیاست در 15 مارس.

همچنین گفت: این ادامه خواهد داد به خرید گنجينه ایالات متحده و آژانس های مسکونی و تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در مقادیر مورد نیاز برای حمایت از صاف بازار و ارائه در مقیاس بزرگ یک شبه و مدت خرید مجدد توافقنامه عملیات.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>