ما چهره روز یادبود شبیه هیچ دیگر تحت ویروس محدودیت

یونان که تعطیل به سرعت تنها 171 اروپا را تقریبا 170,000 coronavirus مرگ و میر و بستگی به گردشگری برای 10 درصد از اقتصاد آن است.

سلیمان مانند Santorini, میکونوس, کورفو و ساموس عمده تساوی برای گردشگران شده اند اما عمدتا خارج از محدوده از اواخر ماه مارس زمانی که این کشور مستند اثر صورت گرفت.

سخت-آمار اسپانیا به یک نقطه عطف دوشنبه به عنوان نیمی از جمعیت — از جمله کسانی که در دو تا از بزرگترین شهرهای مادرید و بارسلونا بودند که در نهایت اجازه به جمع آوری البته در تعداد محدود. صندلی در فضای باز در کافه ها و رستوران ها نیز بازگشایی شد.

مادرید نوار قهوه صاحب روبرتو فرناندز گفت: خلق و خوی تلخ و شیرین بود.

“ما نیز کمی غمگین امروز که ما از دست داده اند و دو نفر از ما بیشتر سالمندان مشتریان به طور منظم” فرناندز گفت. “آنها استفاده می شود برای هر روز می آیند اما در حال حاضر آنها ما را ترک کرده اند.”

تسهیلات رفت و یک گام بیشتر در بقیه اسپانیا که در آن مردم می توانند در حال حاضر بازدید از سواحل و خانه های سالمندان و برگزاری مراسم عروسی. اسپانیا ثبت کرده است 28,700 ویروس مرگ و میر.

اما به عنوان مستند محدودیت شد نورد در سراسر اروپا و تازه شیوع گزارش شده در یک چک معدن زغال سنگ و هلندی کشتارگاه.

این Darkov معدن در نزدیکی جمهوری چک مرز با لهستان متوقف عملیات پس از 212 نفر — عمدتا کارگران و اعضای خانواده — آزمایش مثبت برای کوروناویروس. تست انجام شد 2,400 مردم است.

در همین حال شیوع در میان 657 نفر از کارکنان یک گوشت پردازش گیاه در هلند شهر Groenlo ریخته به آلمان است. مقامات هلندی روز دوشنبه گفت که 19 از 147 کارکنان که تا به حال آزمایش مثبت در آلمان زندگی می کنند.

بعد از دیدن چند coronavirus خوشه در میان کارکنان کشتارگاه در آلمان ، دولت متعهد شده است برای سرکوب فقیر شرایط کار.

در روسیه عفونت صدر 350,000 — سوم-بیشترین تلفات در جهان — به عنوان مقامات بهداشتی گزارش 9,000 موارد جدید و 92 جدید, مرگ و میر, آوردن کلی مرگ و میر به 3,633. روسیه اتهامات را رد میکند که در آن مرگ و میر است به طرز مشکوکی پایین و اصرار دارد که با توجه به آن موثر مهار اقدامات است.

که میلیون ها نفر از استرالیا بازگشت کودکان به مدرسه کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: دانش آموزان و معلمان مجبور به رعایت یک پیام کلیدی: اقامت در خانه اگر شما بیمار هستید.

“ما نه از جنگل است. ما باید برای هر روز را به عنوان آن می آید هر هفته به عنوان آن می آید و ما نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که Queenslanders ادامه خواهد داد برای مسطح کردن که منحنی” Palaszczuk گفت.

چینی رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه که بیش از 6.5 میلیون coronavirus آزمايشات انجام شده در شهر ووهان — کشور virus کانون — بیش از 10 روز دوره در یک پیشنهاد برای تست تمام 11 میلیون نفر.

جدید COVID-19 موارد گزارش شده پس از 10 روز مبارزات انتخاباتی آغاز شده اگر چه برخی از افراد با علائم آزمایش مثبت است. بیش از 3 میلیون نفر تا به حال تست شده قبل از مبارزات انتخاباتی رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

در آمریکا ده ها هزار نفر از آمریکایی ها به رهبری به سواحل و پارک های رها به لرزش کردن برخی از محدودیت های همه گیر.

اما دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او “بسیار نگران” در مورد صحنه های از مردم ازدحام با هم. در منطقه تمپا در امتداد ساحل خلیج فارس فلوریدا جمعیت آنقدر بزرگ است که مقامات بسته پارکینگ برای جلوگیری از سیل. در میسوری مردم بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک.

مقامات در کالیفرنیا گفت: بسیاری از افراد بودند پوشش چهره خود را و نگه داشتن فاصله خود را به عنوان آنها جرأت. بسیاری از جنوب کالیفرنیا سواحل شد و باز تنها برای شنا کردن در حال اجرا و فعالیت های دیگر نه آفتاب.

در نیویورک Orchard Beach in the Bronx, کودکان و نوجوانان بازی با اسباب بازی ها و مردم نشسته در صندلی تاشو پیچیده در ژاکت و ماسک.

“هوای تازه. فقط خوب برای لذت بردن از خارج از منزل گفت:” Danovan Clacken.

___

Hadjicostis گزارش از نیکوزیا, قبرس. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de