ما تسلط کانادا در المپیک مقدماتی نهایی

کارسون — لین ویلیامز و بقیه زنان آمریکا احساس آن را فقط یک ماده از زمان قبل از آنها به تن کردن کانادا.

ویلیامز را شکست, باز کردن بدون گل بن بست با یک گل در دقیقه 61 و ایالات متحده ضرب و شتم کانادا 3-0 روز یکشنبه در عنوان بازی از کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی مسابقات است.

“ما باید یک خط مقدم ما یک هافبک. مدافعان انجام شد کار خود را در نیمه اول, بنابراین در حال حاضر آن را به نوبه خود ما را به این کار انجام می شود در نیمه دوم” ویلیامز گفت.

لیندزی Horan و مگان Rapinoe نیز به ثمر رساند برای ایالات متحده که تمدید آن شکست نخورده خط به 28 بازی. ایالات متحده نه تن یک هدف در پنج مقدماتی مسابقات به ثمر رساند و 25 بار.

آمریکا و کانادا که هر دو در حال حاضر امن منطقه دو لکه در توکیو بازی ها با پیروزی در مرحله نیمه نهایی. ایالات متحده رتبه شماره 1 در جهان ضرب و شتم مکزیک 4-0 در یک نیمه نهایی و هشتم-رتبه کانادا لبه کاستاریکا در دیگر بازی روز جمعه است.

ایالات متحده شده است به هر های المپیک از تیم فوتبال زنان گنجانده شد و در سال 1996 و موفق به کسب چهار مدال طلا. اما آمریکایی ها زدم شد در یک چهارم نهایی توسط سوئد چهار سال پیش در برزیل, تیم اولین المپیک خروج.

کانادا ساخته شده است که در این زمینه در گذشته سه المپیک برنده مدال برنز در گذشته ،

این چهارمین بار تیم را برای دیدار فینال در منطقه مقدماتی مسابقات را با ایالات متحده برنده هر چهار.

“در نیمه اول, در طول کل بازی آنها بسیار سازمان یافته و بسیار منظم است. آنها یکی از بهترین تیم در جهان بالا 10 در جهان پس از آن را نمی تواند آسان اگر شما نشستن پشت آن خواهد شد واقعا سخت” ایالات متحده مربی Vlatko Andonovski گفت. “من فکر می کنم در نیمه اول ما نیست بیمار به اندازه کافی و به اندازه کافی تیز. اما من فکر می کنم در نیمه دوم ما با یک کمی بیشتر انرژی ما نقل مکان کرد و توپ کمی سریع تر است که در نهایت منجر به یک هدف است.”

Andonovski آغاز شده ویلیامز و جسیکا مک دونالد دادن توبین هیت روز خاموش است. Rapinoe در آمد و به عنوان یک جایگزین. جانبازان دیگر روی نیمکت بازی شامل مدافعان بکی Sauerbrunn و کلی اوهارا.

جولی Ertz عینک کاپیتان بازوبند برای او 99 ظاهر با این تیم است. تعمید مطبوعات آغاز شده و رگه هایی از به ثمر رساند در شش راست بازی به پایان رسید. مطبوعات پنجم ایالات متحده با به ثمر رساندن خط حداقل که طولانی پیوستن به میا هام میشل Akers, مارس بود و کارلی لوید. این چنین طولانی ترین خط برای ایالات متحده پس از لوید گل در هفت راست در سال 2014.

به عنوان انتظار می رود, کانادا, مربی Kenneth Heiner-Moller با تاکید بر دفاع در برابر ادبانه مهارت حریف پنج شروع مدافعان. این رویکرد به خوبی کار می کرد در طول نیمه اول.

و با وجود دفاعی ایستاده کانادا آیا باید آن فرصت. جسی فلمینگ یک standout در UCLA در حال تلاش است که رفت و بیش از هدف و به تور.

مطبوعات’ انفجار در دقیقه 32 تیر برخورد کرد. چند لحظه بعد او گرفتار کانادا دروازه بان استفانی Labbe کنون در مقابل او خالص اما این تلاش از راه دور میره بیش از هدف.

کریستین سینکلر تلاش کینگ در دقیقه 38 متوقف شد توسط ایالات متحده دروازه بان الهام Naeher.

ویلیامز در نهایت از طریق کانادا دفاع با یک انفجار به گوشه بالایی برای 1-0 شود. Horan دو برابر آن را 10 دقیقه بعد هنگامی که او dribbled حدود دو مدافع به پایان رسید و با یک کاملا شات قرار داده شده است که Labbe نمی تواند رسیدن به.

پس از او در اواخر هدف Rapinoe زده و پیروزی او را در برخواهد داشت با هر دو سلاح های مطرح شده نسبت به جمعیت یک حرکت معروف ساخته شده در تابستان گذشته هنگامی که ایالات متحده موفق به کسب جام جهانی است.

“در واقع من فکر نمی کنم آنها بیش از حد به تنظیم. ما سه فرد اشتباهات و به آنها سه گل” سینکلر گفت. “من فکر می کردم ما خیلی حتی نیمه اول بدیهی است که آنها تحت سلطه در اختیار داشتن. اما در مقابل یک تیم می خواهم که شما نمی توانید آنها را به اهداف و ما که امشب.”

هر دو تیم را شکست نخوردگان در اجرا به مسابقه نهایی با کانادا به ثمر رساند 23 اهداف و ایالات متحده به ثمر رساند 22.

سینکلر شد تمام وقت بین المللی گل در مرحله گروهی. او در حال حاضر 186 اهداف; بازنشسته ایالات متحده star Abby Wambach تا به حال 184.

کانادا موفق به کسب فقط سه بار در 60-سری بازی برابر آمریکای شمالی رقیب.

حضور و غیاب اعلام شد در 17,489 در شأن و سلامت, ورزش, پارک, خانه, LA Galaxy. ایالات متحده نیست از دست داد در صفحه اصلی خاک از جولای 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>