ما حزب دموکرات در نیوهمپشایر بحث

توسط استیو مردمAAP

Democratic presidential candidate Pete Buttigieg is hopeful of winning the New Hampshire primary.
آیکون دوربیندموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg امیدوار است برنده مقدماتی نیوهمپشایر.

سوخت توسط یک رشد حس فوریت دموکراتها پیشرو ریاست جمهوری مدعی برنامه ریزی برای در آغوش بیشتر تاکتیک های تهاجمی در نیوهمپشایر بحث به عنوان 2020 اولیه فصل roared به بحرانی جدید فاز.

هفت دموکرات مواجه شد خاموش در نیوهمپشایر فقط چهار روز قبل از این دولت برای اولین بار-در-این-ملت اولیه انتخابات برای چه چیزی می تواند این مناظره مرحله نشست های متعدد نامزدها. زمینه متزلزل شده است و به شکل توسط هرج و مرج آیووا قفقاز در اوایل این هفته که مطرح عمیق تر سوال در مورد چند نامزدهای سیاسی بقا.

اذعان سهام, جو بایدن کمپین پیش بینی “پرقدرت آتشین” عملکرد.

دو نامزد ورمونت سناتور برنی ساندرز و سابق میانه شهردار پیت Buttigieg وارد شب به عنوان اهداف بالا داشتن پدید آمده از آیووا در اصل گره خورده است به این منجر شود. کسانی که انتهایی پس از اولین مسابقه از جمله بایدن ماساچوست سناتور الیزابت وارن و مینه سوتا سناتور ctq – تا به حال نیاز فوری برای نشان دادن قدرت است.

میلیاردر فعال تام Steyer و نیویورک کارآفرین اندرو یانگ در ضمن مبارزه شد برای اثبات تعلق دارند در این گفتگو.

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ همچنان ناشناخته در ابتدایی ریاضی, پرش بحث و اولین چهار ایالت’ انتخابات در حالی که سیل امواج رادیو و تلویزیون با صدها میلیون دلار در تبلیغات و چیدن قابل تایید. او با تمرکز بر روی سبد خرید از سوپر جمعه شرکت کنند ،

به سرعت در حال تغییر و پویا به این معنی بود که نامزد کرده بود انگیزه ای بزرگ برای مخلوط کردن آن در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت EST (ظهر AEST) بحث میزبانی ABC. با بحث نزدیک به دو هفته دور, آنها ممکن است فرصت دیگری.

“امشب بحث است که احتمالا مهم ترین بحث هایی که ما تا به حال در یک اولیه تا کنون گفت:” نیوهمپشایر دموکراتیک رئیس Ray Buckley. “هر slip-up می تواند فاجعه آمیز برای هر یک از آنها هر جاذب نظر می تواند آنها را یک صعود.”

ساندرز پیش نمایش یک خط حمله در یک صبحانه رویداد در نیوهمپشایر بزرگترین شهرستان با کوبیدن Buttigieg برای پذیرش کمپین نقدی از اهداکنندگان ثروتمند که ساندرز و وارن کاهش یافته است به انجام.

“من مانند پیت Buttigieg. پسر خوب,” ساندرز گفت: قبل از خواندن یک سری از عناوین مورد ثروتمند اهدا کنندگان حمایت Buttigieg. “اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما زندگی سیاسی.”

هدایت یک قوم قدیمی تصنیف محبوبیت توسط پیت سیگر ساندرز افزود: “این کمپین در مورد ‘که طرف شما هستند؟”‘

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>