ما تاخیر خط لوله نفت مصوبات محیطی حاکم

, BILLINGS, منت. — U. s. Army Corps of Engineers است به حالت تعلیق در یک برنامه در سراسر کشور استفاده می شود به تصویب نفت و گاز, خطوط لوله, خطوط برق و دیگر ابزار کار موجب یک حکم دادگاه که صنعت نمایندگان هشدار می دهند می تواند آهسته یا متوقف متعدد پروژه های زیربنایی بیش از نگرانی های زیست محیطی

این بخشنامه از سپاه ارتش ستاد دقیق در ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس می آید پس از یک دادگاه فدرال در هفته گذشته انداخت بیرون پتو مجوز است که شرکت ها و خدمات عمومی استفاده کرده اند برای چندین دهه به ساخت پروژه ها در سراسر رودخانه ها و تالاب ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود برای به چالش کشیدن حکم در روزهای آینده. در حال حاضر مقامات در مورد 360 در انتظار اطلاعیه به اشخاص تصویب خود را با استفاده از مجوز, ارتش, سپاه, سخنگوی داگ گرمن گفت: پنج شنبه.

آژانس را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در انواع پروژه ها و یا مکان های خود را.

خط لوله و ابزار برقی صنعت نمایندگان گفت که این اثرات می تواند گسترده اگر تعلیق به طول می انجامد موثر بر هر دو ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری بر روی هزاران نفر از پروژه های. که شامل عمده خطوط لوله مانند TC انرژی Keystone XL نفت خام خط از کانادا به ایالات متحده در میانه کوه دره گاز خط لوله در ویرجینیا و خطوط برق از توربین های بادی و تولید ایستگاه در بسیاری از نقاط ایالات متحده

“عواقب اقتصادی برای پروژه های فردی سخت به غلو” سعید بن کوان یک مستقر در هوستون وکیل با لاک خداوند LLP که نشان دهنده خط لوله و وزش شرکت های انرژی. “این می تواند منجر به مرگ تعدادی از پروژه های در حال ساخت در صورتی که مجبور به متوقف کردن کار برای یک دوره طولانی به منظور به دست آوردن فرد اجازه می دهد.”

ارتش سپاه گسترده صلاحیت بیش از ایالات متحده آبراه. آن را با استفاده از پتو مجوز به تایید مقدماتی خطوط لوله و دیگر ابزار پروژه تنها پس از حداقل بررسی های زیست محیطی. که خیلی ها بزرگ ویدیو, پورنو نقطه برای محیط زیست که می گویند این مقدار به یک راه گریز در آب قوانین حفاظت و نادیده تجمعی آسیب های ناشی از هزاران نفر از جریان و تالاب گذرگاه

صنعت حامیان توصیف این برنامه به عنوان حیاتی به موقع تصمیم گیری در پروژه های است که می تواند کشش در سراسر کشورهای مختلف و عبور صدها نفر از آب بدن. تجزیه و تحلیل هر یک از این گذرگاه می توان پر هزینه و غیر ضروری است چرا که بیشتر شامل اختلال کم از زمین و یا آب آنها گفت.

پس از پتو مجوز در سوال به عنوان شناخته شده در سراسر کشور مجوز 12 گذشته تمدید در ماه مارس سال 2017 آن استفاده شده است بیش از 37,000 بار, ارتش, سپاه, سخنگوی گرمن گفت. برای واجد شرایط پروژه ها نباید باعث از دست دادن بیش از نیم هکتار از آب و یا تالاب.

لات هفته حکم دادگاه در مونتانا در یک طرح دعوی در دادگاه قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی برایان موریس مربوط به اختلاف Keystone XL خط لوله نفت از کانادا. شروع به کار در اوایل این ماه در 1200 مایل (1,930 کیلومتر) خط کشش از آلبرتا به نبراسکا است که پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

موریس گفت: با استفاده از پتو مجوز برای آب عبور غیر قانونی بود چرا که ارتش و سپاه را به اندازه کافی در نظر گرفتن آسیب بالقوه به خطر گونه های حیات وحش هنگامی که آن را دوباره مجاز مجوز در سال 2017. قاضی با اشاره به نگرانی در میان دانشمندان است که ساخت و ساز می تواند هم بزنید تا رسوب و دفن منبع غذایی از یک خطر انقراض دایناسور مانند ماهی ها — رنگ پریده شده.

قاضی بود و نه محدود کردن یافته های خود را به کیستون بنابراین حاکم است که تفسیر در حال حاضر به درخواست هر پروژه ای در سراسر کشور با استفاده از مجوز 12. مونتانا مورد ذکر شده بود هفته گذشته در یک طرح دعوی در دادگاه بیش از یک 430 مایل (692 کیلومتر) گاز طبیعی خط لوله گاز در تگزاس مرکزی است. شاکیان از جمله شهر Austin گفت: هفته گذشته حکم باطل ارتش سپاه’ کار در پرمين بزرگراه خط لوله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>