ما coronavirus تلفات عبور از 2000 دو برابر بیش از دو روز

Cuomo, که گفت که او صحبت می کرد با رئیس جمهور اوایل روز شنبه در مورد تجهیزات پزشکی تخت بیمارستان و کمک های اضافی برای نیویورک, نام منطقه ای مستند “یک جنگ داخلی از نوع بحث است.”

“من فکر نمی کنم آن را محتمل من فکر نمی کنم آن را قانونی. این امر می تواند ضرب وشتم کل من اصلا کلمه ای دیگر برای آن” کومو گفت: در طول یک تاول مصاحبه در سی ان ان. “چرا شما می خواهید برای ایجاد کل دوزخ در بالا یک بیماری همه گیر, من هیچ نظری ندارم.”

او گفت: این حرکت می تواند یک شیب لغزنده به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در کشورهای دیگر.

“آن را نمی خواهد فقط, New York, New Jersey, کانکتیکات است. هفته آینده آن خواهد بود لوئیزیانا با نیواورلئان پس از آن در هفته آینده پس از آن, دیترویت, میشیگان و بنابراین در سراسر کشور,” او گفت:. “من فکر نمی کنم رئیس جمهور است که به دنبال شروع یک مقدار زیادی از جنگ با تعداد زیادی از کشورها فقط در مورد در حال حاضر برای بسیاری از دلایل.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات گفت: او را دیدم به رئیس جمهور پیشنهاد “همانطور که من در راه رفتن به این اتاق” برای برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. هر چند او تا به حال صحبت با رئیس جمهور اخیرا در جمعه مورفی گفت: “هیچ چیز مانند یک قرنطینه آمد.”

تهمت نیست نشان می دهد که چگونه او گیراندم منطقه ای مستند در حال اجرا. رئیس جمهور دارای قدرت تحت قانون اساسی تجارت بند به موضوع قرنطینه اجرایی به منظور محافظت از بیماری های مسری با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت.

“ما در حال نگاه کردن به آن و ما در ساخت یک تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بسیاری از کشورهایی که به این بیماری مبتلا هستند که آیا یک مشکل بزرگ آنها از من پرسید اگر من می خواهم به آن نگاه کنید بنابراین ما در حال رفتن به آن نگاه کنید. آن را برای یک دوره کوتاه از زمان اگر ما آن را در همه.”

پیش از آن در هفته کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی التماس مردم سفر از نیویورک مترو منطقه به خود منزوی برای 14 روز پس از ورود در محل جدید خود را.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: میزان آلودگی در شهر نیویورک هشت تا 10 برابر بیشتر از مناطق دیگر “که بدان معنی است که زمانی که آنها به محل دیگری برای ایمنی خود را, آنها رو به مراقب باشید.”

روز بعد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه اعلام کرد که مسافران پرواز به دولت از New York, New Jersey, کانکتیکات یا نیواورلئان که در آن عفونت شروع به پریدن کرد به حدود 1,300 شنبه پس لوئیزیانا بالاترین تنها روز افزایش — مورد نیاز خواهد بود به خود قرنطینه پس از ورود.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه صادر مشابه و پست های بازرسی در فرودگاه و در طول interstates با مسیرهای از طریق شمال شرقی و لوئیزیانا.

هر دو کشور گفته اند که حاضر به همکاری با قرنطینه سفارشات می تواند در زمان زندان.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه DeSantis انداخت حمایت خود را از رئیس جمهور ممکن است مستند از نیویورک مترو منطقه است. رئیس جمهور را مطرح کرده و این ایده در طی یک تماس تلفنی که صبح امروز مورد تست سریع برای coronavirus, او گفت:.

“هر چه کار می کند, من فکر می کنم ما نیاز به انجام” DeSantis گفت: در اخبار جلسه. “چگونه است که این نمایشگاه برای آنها فقط airdropping در مردم از مناطق? … این منصفانه نیست به مردم فلوریدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>