ما coronavirus موارد صعود به 35 با بازگشت مسافران کروز

حداقل 18 آمریکایی که به خانه بازگشت از یک قرنطینه کشتی کروز در حال آلوده با ویروس جدید, آوردن تعداد موارد در آمریکا به 35 بهداشت مقامات روز جمعه گفت.

بیشتر موارد تایید شده به احتمال زیاد در میان بازگشت مسافران از الماس شاهزاده بوده و قرنطینه در ژاپن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. بیش از 300 مسافر شد, پرواز به آمریکا آخر هفته گذشته و در حال حاضر در قرنطینه به مدت دو هفته در پایگاه های نظامی و بیمارستان ها.

ایالات متحده شمارش قدمت آن به Jan. 21 و شامل سه نفر بودند که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شد. بقیه عمدتا مسافران که بیمار پس از سفر به چین; دو گسترش آن به همسران خود.

جدید مسافر موارد اعلام شد این هفته در کالیفرنیا از جمله یک نفر در شهرستان هومبولت که گفته می شود به خوبی انجام می دهند و در انزوا در خانه. روز جمعه Sacramento County گفته یکی از ساکنان که در بازگشت از چین در اوایل این ماه دارای آزمایش مثبت است.

بیش از 76 ، 000 موارد گزارش شده در سراسر جهان عمدتا در چین است.

ایالات متحده بیماران برخی از بهبود. دیگران در حال درمان در انزوا بيمارستان. این ویروس باعث می شود یک شبه آنفولانزا و بیماری می تواند باعث پنومونی.

“ما شاهد جامعه گسترش در ایالات متحده و در عین حال” CDC را دکتر نانسی r. schultze ، گفت: در طول یک جمعه جلسه توجیهی برای خبرنگاران. “این ممکن است حتی به احتمال زیاد از آن خواهد شد در نهایت اتفاق می افتد.”

CDC تطبیق آن سال 2017 دستورالعمل پیشگیری از آنفولانزای همه گیر برای استفاده از اگر ویروس شروع به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده r. schultze ، گفت:. بسته شدن مدارس و لغو تجمعات می تواند تبدیل لازم است.

برای تشخیص اینکه آیا این ویروس در حال حاضر در حال گسترش است سکوت فراتر از موارد شناخته شده CDC اضافه کردن تست به شبکه است که به طور معمول آهنگ آنفولانزا. هنگامی که یک بیمار نمونه تست منفی برای آنفولانزا آزمایشگاه کارگران آن را چک کنید برای این ویروس جدید است.

که تست اضافی آغاز خواهد شد در هفته آینده, r. schultze ، گفت:.

تقریبا همه آمریکایی ها تخلیه از ووهان دیگر در قرنطینه. کشتی مسافران در قرنطینه پایگاه های نظامی و بیمارستان ها در کالیفرنیا و تگزاس و نبراسکا. علاوه بر این هر کسی که شده است در سرزمین اصلی چین در دو هفته گذشته است که خواسته به قرنطینه خود را زمانی که آنها بازگشت به خانه و سازمان دیده بان برای علائم این بیماری تب سرفه و تنگی نفس.

در کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت که به مقدار 7600 نفر آنها خواسته شده است که برای نظارت بر سلامت خود را در خانه بمانند و محدود کردن تعاملات با دیگران تا آنجا که ممکن است California Department of Public Health روز جمعه گفت.

___

AP نویسنده اولگا R. رودریگز در سان فرانسیسکو کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im