ما در شهرستانها از ترس تظاهرات ممکن است سوخت, موج جدید شیوع ویروس

اما آن را فقط معترضان در معرض خطر — unmasked افسران ایستاده بود و داخل بازو رسیدن به فریاد شدند. در آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر waded به یک جمعیت بدون ماسک جمعه در حالی که او را به گوش مردم ساکت و سرخوردگی.

زمانی که در لس آنجلس, مقامات اعلام کرد پیش از آن در هفته است که استراحت, اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی فروشگاه های آنها سیاسی گفت: تظاهرات می تواند از سر گرفت اما با یک کلاه از 100 نفر است.

چند صد مردم نشان داد تا برای یک اعتراض سازمان یافته توسط Black Lives Matter-LA و بعد از آن تعطیل آزادراه. ترین ماسک عینک, اما بسیاری از رعایت نمی کنند یک منطقه حائل.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز جمعه گفت که یک نگرانی در حال انجام.

“نشان دادن احترام برای هر یک از دیگر با قرار دادن در آن صورت پوشش خود را به طوری که قطرات تنفسی نیست ناخواسته به کسی دیگری دهان و بینی و یا چشم” او گفت:.

همان کسانی که نگرانی های به ظاهر سه شنبه در پاریس زمانی که اتحادیه flaunted ممنوعیت اجتماعات بزرگ در ماه مارس در اعتراض به شرایط برابر مستند نشده کارگران و مهاجران. پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت و گفت: آنها تا به حال ممنوع مارس با توجه به “خطرات بهداشتی که مانند یک رویداد است که به احتمال زیاد برای تولید.”

در همین حال اتحادیه اروپا روز شنبه در خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر در تصمیم خود برای خاتمه ایالات متحده در رابطه با سازمان بهداشت جهانی به عنوان خونتان عفونت نرخ در هند و جاهای دیگر تقویت شده است که این بیماری همه گیر است که به دور از موجود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه عنوان شده است که چه کسی پاسخ نمی به اندازه کافی به همه گیر کرد و U. N. آژانس تحت چین “کل کنترل است.” ایالات متحده بزرگترین منبع حمایت مالی برای که و خروج آن است که انتظار می رود به طور قابل توجهی تضعیف این سازمان است.

رئیس اجرایی اتحادیه اروپا بازوی خواست تهمت به تجدید نظر. “این است که نیاز به ادامه قادر منجر به واکنش بین المللی به بیماری های همه گیر فعلی و آینده” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: آلمان Funke رسانه های گروهی که تهمت تصمیم بود “سیگنال اشتباه در زمان اشتباه است.”

در چین که در آن شیوع ویروس آغاز شد و تنها در چهار مورد تأیید گزارش شد شنبه همه آورده شده از خارج از کشور است.

بیش از 6 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده است در سراسر جهان با بیش از 367,000 مرگ و میر و بیش از 2.5 میلیون بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. واقعی مرگ و میر به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان این ویروس بدون همیشه در حال آزمایش برای آن است.

نخبگان رویدادهای ورزشی اجازه خواهد داشت به سر در انگلستان شروع دوشنبه اما بدون تماشاگر هموار کردن راه برای برنامه ریزی ژوئن 17 بازگشت از لیگ برتر ثروتمند جهان فوتبال رقابت است.

انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-Tam هشدار داد که این وضعیت به طور کلی باقی مانده به مخاطره انداخته است. “من معتقدم که این نیز بسیار خطرناک لحظه,” او گفت:. “ما باید برای به دست آوردن این حق است.”

هند ثبت یک رکورد دیگر تنها-روز پرش از 7,964 موارد و 265 مرگ و میر. دولت تا به حال شده است انتظار می رود برای پایان دادن به 2 ماهه در سراسر کشور مستند اما به جای گسترش اقدامات در برخی از مناطق با توجه به شیوع کروناویروس.

ایتالیا هر چند اضافه شده 111 قربانیان جدید به آن تلفات و نزدیک به 420 عفونت های جدید در راستای اخیر روزانه برگه نشان می دهد این ویروس را تحت کنترل نزدیک به چهار هفته پس از این کشور آغاز شد کمرویی شل شدن سخت مستند در زمانی اروپایی کانون این بیماری همه گیر.

___

Seewer گزارش از تولیدو اوهایو. AP خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>