مرز ایالات متحده عوامل به دنبال مهاجران در ‘پناهگاه’ شهرستانها

واشنگتن (AP) — ماموران فدرال که گشت زنی در مرز ایالات متحده خواهد شد و اعزام به “محراب” شهرستانها در سراسر کشور محلی که در آن حوزه های قضایی مانع از افزایش مهاجرت اجرای مقامات روز جمعه گفت.

استقرار گمرک و عوامل گشت مرزی برخی با آموزش تاکتیکی به داخل کشور غیر معمول است و نشان دهنده یکی دیگر از تشدید رویارویی بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و حوزه های قضایی محلی که تعیین کرده اند تا موانع برای اجرای مهاجرت.

سرپرست اداره مهاجرت و گمرک مدیر متی Albence گفت: نیروهای اضافی مورد نیاز هستند چرا که مردم بدون مجوز قانونی به این کشور منتشر شد f rom زندان های محلی در پناهگاه شهرها و استان ها قبل از او می تواند عوامل آنها را بازداشت کرده است.

سپس یخ را “در دستگیری” از این مهاجران که آزاد شده اند Albence گفت: در بیانیه ای اعلام حرکت می کند.

“این تلاش نیاز به یک مقدار قابل توجهی از زمان اضافی و منابع,” او گفت:. “زمانی که پناهگاه شهرستانها انتشار این مجرمان به خیابان را افزایش می دهد وقوع پیشگیری از جرایم و از همه مهمتر پیشگیری قربانیان است.”

مدیر اقدام را فاش نمی کند زمانی که و یا که در آن عوامل خواهد بود مستقر شده اند اما یک مقام رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود به افشای اطلاعات ارائه نشده است در بیانیه ای گفت: آنها عبارتند از عمده پناهگاه شهرستانها مانند سان فرانسیسکو نیویورک و شیکاگو و آتلانتا بوستون و دیترویت.

Albence نیز ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد انواع خاصی از عوامل بودن مستقر شده اند اما این مقام گفت: آنها می آیند از متنوع ایالات متحده مکان و شامل افسران با آموزش تاکتیکی است که به طور معمول در نظر گرفته شده برای آماده سازی آنها به صورت بالقوه درگیری با قاچاقچیان و جنایتکاران دیگر.

مهاجر طرفداران اخراج استقرار به عنوان یک حرکت سیاسی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تحریک ضد مهاجرت عناصر در میان هواداران خود و ارعاب جوامع اتخاذ کرده اند که پناهگاه سیاست برای اطمینان از همکاری مردم با اجرای قانون محلی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در این کشور به طور غیر قانونی یا نه.

“استقرار نخبگان SWAT-مانند واحد به شهرهای آمریکا خطرناک است” گفت: Naureen شاه از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “این است که در مورد بیشتر militarizing خیابان.”

شاه ارشد وکالت و سیاست مشاوره برای آیتالله سیستانی گفت که او نگران بود در مورد استفاده نظامی-مانند گشت مرزی واحد تاکتیکی در یک غیرنظامی تنظیم.

“ما می توانید ببینید افسران CBP که آموزش دیده برای داخلی اجرای مهاجرت با استفاده از نیروی بیش از حد emboldening یخ عوامل برای انجام همان و افزایش موقعیت” او گفت:.

استقرار اولین گزارش نیویورک تایمز می آید به عنوان رئیس جمهور و دیگران در دولت نگاه به افزایش فشار در یک پناهگاه شهرستان جنبش گسترش یافت و پس از او ،

بیش از 700 شهرستانها در حال حاضر کاهش یافته است به ادامه برگزاری افراد به دنبال یخ و بیش از 160 باید ممنوع افسران حتی درخواست مردم در مورد وضعیت مهاجرت با توجه به مهاجر حقوقی مرکز منابع.

حامیان پناهگاه سیاست می گویند مردم خواهد شد کمتر احتمال دارد به گزارش جرم و جنایت و یا به شهادت اگر آنها باور دارند که آنها را می توان در تبعید برای انجام این کار است. “روابط ما با پلیس و کلانتر بخش را تبدیل به قوی تر به دلیل این سیاست گفت:” گلپر Salas, مدیر اجرایی ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجران در لس آنجلس.

Albence و دیگران در دولت می گویند پناهگاه سیاست تداخل با اجرای قانون مشروع تلاش.

وزارت دادگستری این هفته ثبت یک طرح دعوی در دادگاه در برابر نیوجرسی برای منع اجرای قانون ایالتی و محلی از به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد زندانیان در آمریکا به طور غیر قانونی و دیگر واشنگتن را پادشاه شهرستان بیش از یک سیاست ممنوع است که وزارت امنیت داخلی با استفاده از شهرستان کینگ فرودگاه بین المللی-هواپیمای بوئینگ زمینه برای اخراج پرواز.

هفته گذشته وزارت امنیت داخلی گفت: این امر بار نیویورک ساکنان از اعتماد مسافر برنامه هایی مانند جهانی به دلیل ورود دولت قانون ممنوع است که عوامل مهاجرت از دسترسی به وسایل نقلیه موتوری ،

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده است پس از او در زمان اداری به مجازات پناهگاه شهرستانها. در سال 2017, جف جلسات پس از آن دادستان کل گفت: این شهرستانها خواهد نه دریافت پول کمک مالی مگر اینکه آنها به مقامات اداره مهاجرت فدرال دسترسی به زندان و ارائه اطلاع زمانی که به کسی در این کشور غیر قانونی است از زندان آزاد شد. یک قاضی فدرال مسدود مجازات از در حال اجرا و شهرستانها کردم پول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im