ما autoworkers بازگشت در حالی که ممکن است coronavirus واکسن نشان می دهد وعده

رندا McLauchlan صف در 7:30 صبح قبل از رفتن به محل کار به عنوان یک پیمانکار نقاشی چون “این همه در مورد آزادی است.” او بسیار مهم از مستند سفارشات.

در جای دیگر در سراسر جهان و اروپا تحت فشار قرار دادند به جلو با بازگشایی اجازه می دهد مردم را به آکروپلیس در آتن بالا-بوتیک مد در ایتالیا, موزه ها در بلژیک, دوره های گلف در ایرلند و باغ آبجو در آلمان واقع شده است.

بیش از 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 315,000 مرگ و میر ثبت شده است از جمله حدود 90000 دلار در آمریکا و بیش از 160000 نفر در اروپا با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد و ارقام هستند که به درک درست ابعاد از شیوع بیماری به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

در دیگر تحولات سازمان بهداشت جهانی متمایل به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی یک تحقیقات مستقل به چگونه آن را در پاسخ به کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها مورد حمله هر دو که و چین ادعا U. N. آژانس کمک پکن پنهان کردن میزان شیوع این بیماری در مراحل اولیه آن.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کاوشگر برگزار خواهد شد “در اولین لحظه ای مناسب است.” اعلام شده که در نشست سالانه آمد و پس از یک ناظر در بدن یافت می شود ممکن است کاستی در سازمان سیستم هشدار دهنده.

رئیس جمهور چین در دفاع چین رکورد گفت: کشور ارائه شده همه مربوط به شیوع داده ها به چه کسانی و کشورهای دیگر از جمله ویروس ژنتیکی توالی “در یک مد به موقع.” او همچنین اعلام کرد که چین به 2 میلیارد دلار برای مبارزه جهانی علیه ویروس.

اما برگ برنده دولت با تشدید حملات خود را در جلسه با ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر متهم که از شکست به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز جهان به وقوع پدید آمده است.

بدون ذکر چین با نام آذر گفت: “در یک تلاش آشکار برای پنهان کردن این بیماری حداقل یک عضو دولت ساخته شده مسخره از خود شفافیت تعهدات با هزینه های فوق العاده ای برای کل جهان است.”

او گفت که ایالات متحده اختصاص داده است 9 میلیارد دلار به صورت جهانی coronavirus پاسخ.

با عفونت های جدید و مرگ و میر کاهش قابل ملاحظه ای در اروپا و بسیاری از کشورهای در حال آماده سازی برای بازگشایی مرزهای خود را و تلاش برای تدوین قوانین بسیار غیر معمول تابستان فصل توریستی.

“این تعطیلات این سال نخواهد بود مانند آنهایی که ما می دانیم از گذشته” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت ZDF تلویزیون. “این بیماری همه گیر است که هنوز هم وجود دارد و ما باید حداقل باید اقدامات احتیاطی برای بدترین حالت که این ارقام بدتر است.”

یونان بازگشایی برخی از سایت های باستانی همراه با مدارس و مراکز خرید و سرزمین اصلی سفر است. هموار برچسب مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ بازدید کنندگان از هم جدا. گردشگران محلی شد برای این کشور هنوز 14 روز در قرنطینه برای ورود و سفر به جزایر یونانی باقی مانده است به طور گسترده محدود شده است.

کلیساها در ایتالیا و واتیکان از سر گرفته و عمومی توده ها. سپاه پاسداران در hazmat مناسب در زمان درجه حرارت وفادار ورود به کلیسای سنت پیتر که در آن فرانسیس جشن صبح زود توده در سمت نمازخانه به مناسبت 100 سالگرد تولد سنت جان پل دوم.

ترکیه رئیس جمهور اعلام کرد چهار روز مقررات منع رفت و آمد در ایام تعطیلات عید فطر. این کشور تصمیم گرفتند برای تحمیل کوتاه آخر هفته و تعطیلات حکومت به جای کامل مستندات ترس از صدمه به در حال حاضر مشکل اقتصاد است.

در فرانسه مقامات نگران بودند پس از حدود 70 عفونت تا ظهور در این کشور مدارس پس از آنها شروع به بازگشایی در هفته گذشته. فرانسه بازگشایی حدود 40,000 کودکستان ها و مدارس ابتدایی هفته گذشته با کلاس پوش در دانش آموزان 15.

___

طولانی گزارش از واشنگتن Krisher از دیترویت. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de