آمریکا و مکزیک برای جلوگیری مرز سفر به کنترل coronavirus

سن دیگو — مکزیک و آمریکا جمعه اعلام کرد که سفر خواهد بود به شدت محدود همراه خود را در مرز مشترک به عنوان بخشی از تلاش ها برای کنترل گسترش coronavirus.

مکزیک و ایالات متحده و کانادا همچنین توافق کردند که هر کسی که تلاش می کند به طور غیرقانونی عبور از مرز خواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کشور خود با مقامات استناد به پتانسیل خطر سلامت از بازداشت مردم از سراسر جهان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مکزیک, خارجه Marcelo Ebrard گفت: دو دولت به توافق منع تفریحی و توریستی سفر شبیه به محدودیت های قرار دادن در محل در اوایل این هفته همراه آمریکا و مرز کانادا.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این اقدامات با این کشور آمریکای شمالی همکاران “را نجات دهد زندگی های بی شماری.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: مرز جدید محدودیت خواهد اثر را در نیمه شب جمعه و در محل باقی می ماند تا زمانی که مورد نیاز است.

خواهد بود وجود دارد هیچ ممنوعیت مردم سفر بین ایالات متحده و مکزیک برای کار یا دیگر فعالیت های ضروری و خواهد بود وجود دارد بدون توقف, تجاری, ترافیک, Ebrard گفت.

“هر کس دیگری انتظار نمی رود به هر گونه مشکلات,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد بسته شدن آن است.”

بدون در نظر گرفتن ترافیک تجاری از ممنوعیت دو دولت قابل ملاحظه ای نرم اثرات اقتصادی. کمتر از آمریکایی ها نیز به سمت جنوب به دلیل یک ایالت اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا و وزارت خارجه هشدار مشاوره آمریکایی ها به سفر خارج از کشور.

هنوز محدودیت های عمده توسعه همراه ترین در جهان به شدت عبور از مرز.

اقدام آمریکا وزیر امنیت داخلی چاد گرگ خبرنگاران در کاخ سفید که محدودیت بودند با هدف از بین بردن غیر ضروری سفر که در سراسر مرز.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که محموله ادامه تجارت ادامه مراقبت از سلامت کارگران همچنان قادر به گذشتن از آن مرز. اما گردشگری, برخی از فعالیت های تفریحی و چیزهای دیگر نیاز به توقف در طول این بحران” او گفت:.

مقامات ایالات متحده در روزهای اخیر توصیف کرد قصد دارد بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که عبور از مرز به طور غیر قانونی از جمله پناهندگی پناهجویان تحت یک قانون با هدف مهار گسترش بیماری های مسری.

اندازه گیری اعلام کرد جمعه را پوشش عبور مهاجران غیر قانونی به ایالات متحده و همچنین به کانادا که در آن برخی از مردم و فرار آمریکا اجرای تلاش. Ebrard گفت: مکزیک را قبول بازگشت مهاجران از آمریکای مرکزی و مکزیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او حمایت مکزیکی موقعیت. “چرا مکزیک به کسانی است که از مکزیک,” او گفت:. “آنها به بازگشت به کشور را از جایی که آنها آمدند.”

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات جریان کسب و کار رهبران پنج شنبه در برنامه ای به منع غیر ضروری سفر با مکزیک گفت: پائولا آبیلا صندلی از مرز اتحاد و تجارت کسب و کار ،

مقامات ایالات متحده ارائه یک لیست طولانی از “ضروری” کارگران خواهد بود که بی ریا و از شغل خود از جمله کارگران مزرعه, رستوران و فروشگاه مواد غذایی کارکنان و رانندگان اتوبوس گفت: آبیلا. مکزیک آماده می شد محدودیت های مشابه در بازدید از ایالات متحده است.

نگه داشتن جریان تجارت به عنوان ایالات متحده و کانادا توافق انجام حاوی آسیب های اقتصادی. مکزیک و ایالات متحده بزرگترین شریک تجاری فقط جلوتر از کانادا. حساب های ایالات متحده در حدود 75 درصد از مکزیک-صادرات از جمله خودرو کامپیوتر و دستگاه های پزشکی.

در حالی که توقف سفر برای دانش آموزان, خریداران, خانواده و بسیاری از کارگران خواهد بود یک ضربه عمده به مرز اقتصاد تاثیر در حال حاضر احساس می شود.

وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه محدود کردن حرکات غیر ضروری.

“مردم در حال عبور به هر حال” گفت: آبیلا است که در سن دیگو منطقه ای اتاق بازرگانی و معاون رئیس جمهور به صورت بین المللی در امور کسب و کار. این است که کار درست را انجام دهید. اگر شما لازم نیست که برای عبور نیست.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا Verza در مکزیکو سیتی و جیل Colvin در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>