تحول در میان همه گیر بازدید خانه به عنوان مهره های اصلی از زندگی مدنی و توقیف

او نگران بیش از حد در مورد سونوما کانتی زندان یک محیط رسیده برای سرایت telegraphing یک حرکت پنج شنبه بعد از ظهر توسط کلانتر علامت Essick به حالت تعلیق در ملاقات با زندانیان به طور نامحدود.

شهرستان تقویم خیریه و مراسم فرهنگی رها شده است در ژنده پوش. لغو پنج شنبه شامل محبوب حوادث: آشپز چارلی پالمر سالانه و پز هلدزبرگ جشن خوک & Pinot; که کردم به ریز ریز کردن را Lip Sync Battle برای لغو احکام صادره ی باشگاه نوجوان در سانتا رزا; Sonoma جشنواره بین المللی فیلم; و زنان در گفتگو ظاهر برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن لورا درن.

در میان بحران های شناسایی از زندگی عمومی شده است, شخصی بیش از حد به مردم توسل به مشت ضربه آرنج شیپور خاموشی و یا یک سر اشاره ای به خوش آمد می گوید دیگران به جای یک دست دادن و یا در آغوش گرفتن.

دانشگاه ایالتی سونوما دانشمند علوم سیاسی دیوید McCuan که رایگان پنج شنبه در میان کلاس لغو شد که تمدید سانتا رزا وارد کالج و سانتا رزا میانه و مدارس پیش بینی این بیماری همه گیر به عنوان بعدی ناخن در تابوت جمعی از احساسات.

“همانطور که شما نگاه کنید چه اتفاقی افتاده است بیش از گذشته 40 تا 50 سال, شده اند وجود دارد تعدادی اجتماعی, تحولات, تحولات تکنولوژیکی که باید شکسته جامعه” McCuan گفت. “حوادث مانند این تمایل برای منزوی کردن افراد — با لحظات جامعه است.”

اما بسیاری از مکان های تجمع باز باقی می ماند و به طور منظم برنامه اجازه می دهد ساکنان حس ظاهر ،

مادر دو مورگان Van Steen گفت: او به ارمغان آورد و فرزندان خود را به کانون های ورزشی و سرگرمی های پیچیده در غرب سانتا رزا با وجود این در برابر هشدارهای عمومی mingling و خطرات ناشی از گسترش coronavirus.

“بچه ها به طور کلی رفتن به جوانه آلوده مکان” او استدلال. و در میان جهانی ترساندن او گفت: او در تلاش به او اجازه دهد کودکان سنین 4 و 6 “به زندگی می کنند که به طور معمول به عنوان امکان پذیر است.”

بلوک دور جنی Gwynne و دو فرزند او تا به حال نزدیک به موزه کودکان از سونوما کانتی به خود را دارند.

“من فکر کردم من می خواهم بهتر دریافت کنید در حالی که آن را هنوز هم یک گزینه” Gwynne گفت. او احساس دل و روده که غیر انتفاعی 6 ساله تعاملی سرزمین عجایب در نزدیکی Coddingtown بازار و شولتز موزه ممکن است, نزدیک به دلیل شیوع کروناویروس در سمت راست بود

موزه بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Collette ميشود گفت که این عملیات خواهد بود توقیف در زمان بسته شدن پنج شنبه.

“در آن معنا ندارد به باز بماند زمانی که والدین بیش از حد وحشت زده به آمدن” ميشود گفت: “ما فقط می تواند یک فرصت است که هر کسی می تواند آلوده.

“این بسیار غم انگیز و ترسناک بعد.”

در Howarth پارک در روز چهارشنبه بسیاری از والدین در مورد این ویروس بلکه احساس می کرد که یک بیت پر از شکوفه. سانتا رزا ساکن ملیسا Sandoval گفت که او در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم را با او 3 سال از جمله مکرر شستن دست ها اما نبود رفتن “آرماگدون خرید” و یا مصرف هر گونه اقدامات شدید. او با این نسخهها کار در Costco و دیده است که چگونه به سرعت کاغذ توالت شده و در حال اجرا در فروشگاه — برخی از مشتریان حتی مبارزه بیش از منابع.

برای هاپکینز شهرستان سرپرست و مادر سه فرزند جوان, مجاورت از اقدامات شدید اعمال شده برای متوقف کردن بیماری همه گیر و همهمه از کسب و کار روزانه ساخته شده برای یک “نامطلوب تناقض است.”

“در برخی از راه آن احساس می کند مانند ما در لبه پرتگاه و ما کاملا مطمئن هستید که آنچه ما به دنبال به” هاپکینز گفت. “و من فکر می کنم که بسیار دلسردکننده برای برخی از مردم است.”

مطبوعات دموکرات کارکنان نویسندگان Chantelle لی دن تیلور را اشمیت و یوسف Baig کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de