به روز رسانی: Sonoma County سلامت افسر: انتظار کاهش اضطراری برای بهداشت عمومی در قوانین شروع این هفته

Sonoma County سلامت افسر در روز دوشنبه تایید کرد قصد خود را برای شروع به شل شدن coronavirus مربوط به بهداشت عمومی اورژانس محدودیت های این هفته ابتدا با یک “نرم باز” از پارک های محلی و بعد از دادن چراغ سبز برای ساخت و ساز کار و شغل انجام شده در خارج از منزل مانند محوطه سازی و باغبانی.

“این در حال کاهش فعالیت های در معرض خطر و به همین دلیل آن را حس می کند از یک برنامه ریزی بر اساس نگاه به آن برای اولین بار از” دکتر Sundari Mase گفت: طی نشست خبری روزانه.

Mase نظرات در مورد آرامش, مارس 18 countywide اقامت-صفحه اصلی سفارش آن متوقف اکثر کسب و کار و صنعت در آمد و در همان روز شش منطقه خلیج شهرستانهای هستند که خانه به 7 میلیون نفر اعلام کرد و آنها را گسترش مربوطه پناهگاه در محل بخشنامه طریق ممکن است در حالی که کاهش برخی نامعلومی محدودیت. پرسید که آیا او قصد دارد چیزی شبیه Mase گفت: او با توجه به “چه چیزی بهترین را برای شهرستان ما.”

“وجود دارد را قریب الوقوع اعلام,” او گفت:. “اما ما هنوز به دنبال چه خواهد بود بهترین راه از نظر یک تاریخ پایان یا نه و وقتی خواهد بود که اگر ما در حال رفتن به یک تاریخ پایان.”

Mase همچنین گفت: دوشنبه کامپیوتر جدید پیش بینی محلی برای COVID-19 عفونت های آماده برای شهرستان توسط امپریال کالج لندن می تواند روز سه شنبه منتشر شد. تازه مدلسازی او گفت: را نشان می دهد شهرستان اقامت در خانه نظم و بهداشت عمومی اقدامات را تا حد زیادی کاهش می یابد و توانایی این ویروس به گسترش از طریق شهرستان سونوما.

Mase در روز دوشنبه نشان داد یک کلید مثبت پیدا کردن موجود در مدل سازی است که به شدت متفاوت از اولیه امپریال کالج بینی که پیش بینی شده تا 1500 ساکنان محلی خواهد بود بستری در یک زمان هنگامی که coronavirus موارد رسیدن به یک راس در شهرستان توسط اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. او گفت: محلی بهداشت عمومی اقدامات تا کنون — اجتماعی فاصله, قوانین مورد نیاز اکثر مردم در خانه بمانند و کسب و کار دیگر از ضروری عملیات بسته باقی می ماند — تا حد زیادی فلج توانایی این ویروس به گسترش از طریق جامعه است. در اپیدمیولوژیک نظر که ترجمه شده به اجازه می دهد COVID-19 به تنها محلی “نرخ تولید مثل” کمتر از یک است. این بدان معناست که افراد آلوده با حداقل انتقال بسیار مسری تنفسی بیماری است.

“ما فکر می کنیم که با پناه گرفتن در آن کمتر از یک” Mase گفت: نرخ تولید مثل. “به این معنی که برای هر مورد ما حتی گرفتن یک ثانویه مورد است.”

که نشان دهنده بهبود قابل توجهی از اوایل دسته ای از امپریال کالج کامپیوتری بینی از شهرستان COVID-19 شیوع یک ویروس رود نرخ تولید مثل از 2½ — هر فرد آلوده به طور بالقوه آلوده 2½ افراد دیگر است.

Mase گفت: این ویروس سرکوب که نشان داد در تازه مدل سازی پیش بینی بود “اطمینان بخش” ارائه شواهد بیشتری شهرستان تهاجمی محدودیت در حرکات اجتماعی و فاصله مورد نیاز را به طور چشمگیری متوقف گسترش ویروس.

“به همین دلیل ما شاهد جامعه انتقال,” او گفت: با توجه به بخش عمده ای از مردم پیمانکاری coronavirus محلی در حال گرفتن آن را از طریق تماس نزدیک با ساکنان آلوده.

همانطور که از دوشنبه شب سونوما کانتی گزارش 222 تایید COVID-19 مورد از 5,482 مردم آزمایش پس از اولین محلی مورد اعلام شد 2 مارس. وجود 117 فعال موارد در حالی که 103 نفر زده اند بهبود و دو نفر کشته شدند. در سراسر کشور 44,897 مردم آلوده شده اند و 1,344 فوت کرده اند که از دوشنبه شب.

بیش از آخر هفته شهرستان گسترش coronavirus تست و به مدت سه هفته با انجام روزانه تست از تماس با افراد آلوده. Mase گفت: نتایج این آخر هفته تست باید منتشر شود در چند روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>